Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Language Extender pro PocketLOOX 600 s WM2003 a ROM v427

PavelR. (2184)|13.1.2004 16:01
... jen krátké oznámení pro majitele PDA PocketLOOX 600 s Windows Mobile 2003. Pokud jste provedli update ROM vašeho zařízení na verzi v427, jenž byla na stránkách společnosti Fujitsu Siemens nedávno uveřejněna, můžete si nyní stáhnout i aktualizaci lokalizace pro tuto ROM. Update Language Extenderu (build 3379) obsahuje kromě překladů obecné části WM2003 i překlady všech OEM aplikací, které jsou součástí této nové ROM.

Před instalací je nutné předchozí verzi lokalizace řádně odinstalovat (viz Start\Nastavení\záložka Systém\Odebrat programy).

Stejně jako upgrade lokalizace z PPC2002 na WM2003 je v případě zařízení Fujitsu Siemens PocketLOOX 600 poskytována tato aktualizace zdarma. Soubor si můžete stáhnou
zde.

Pavel Radkovský
MORAVIA Consulting
Milan Švec (938)|13.1.2004 21:37
Díky, už je tam. Chodí i bez dodržení doporučení instalovat jako první SW. Takže jsem jenom odinstaloval starou verzi a všechen ostatní SW nechal na místě.
PavelR. (2184)|14.1.2004 08:24
[QUOTE="Milan Švec"]Chodí i bez dodržení doporučení instalovat jako první SW. Takže jsem jenom odinstaloval starou verzi a všechen ostatní SW nechal na místě.[/QUOTE]

Děkuji za zprávu a potvrzení, že vše funguje OK. Doporučení instalovat lokalizaci jako první je již spíše jen formální záležitost pro případ, že by se vyskytly nějaké potíže s již nainstalovaným SW. V oznámení výše jsem jej již nezmiňoval neboť v naprosté většině případů opravdu stačí pouhá odinstalace. Ještě jednou díky.

PavelR.