Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 45 PrvníPrvní ... 4567816 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 668

Téma: Tuning iGO

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Jo, link na stiahnutie nefunguje,ale chyba nie je v mojom prijímači poprosím moderátora o kntrolu,ak nie umiestnim ho ešte raz.
    Ad skin ZM1.46: skutočne volba navigovať na súradnice chýba :O autor asi pozabudol

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

...okej, dakujem...

Nováček
    Registrace
    May 2004

Nevím, ale mě to funguje, jen je potřeba v adrese změnit toto "Igoluke%20.zip" na "Igoluke+.zip".
    Jinak tady odkaz

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Dal som v skine zm 1.46 restartovat GPS a odvtedy mi nejde. V BT manageri sa spojim normalne, ale v IGO mi uz nejde. Skusil som uz hard reset a nic nepomaha. Netusite, kde moze byt problem?

Diky

EDIT: mam MSI SF200 Starfinder. V autoroute mi pise toto: The GPS reciever is sending messages, but they are not being recognised as NMEA 2.0-compatible. Make sure the GPS reciever input/output format is set to deliver NMEA 2.0-compatible messages at the correct baud.

Fakt neviem, co sa stalo...

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Ten reset v skine 1.46 od zm musel poslat nejaky blby prikaz do mojho BT GPS MSI SF200. BT komunikuje ale neviem nic spravit ani cez utilitu od MSI, spoji sa s GPS, ale nereaguje na hot start, cold start, warm start, iny reset tam nevidim. Neviete niekto poradit?

Diky za kazdu radu...

Edit: Tak sa mi to podarilo rozobrat, resetnut zaloznu baterku a uz to ide. Ono sa to snazilo asi prepnut do sirf modu a vypnut static navigation. Takze odporucam pre majitelov MSI SF200 nedavat "restartovat" v skine zm1.46...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

a zálohu systému nemáš?

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Uz som to vyriesil, problem bol v GPS, nie v programe, editoval som predchodzi prispevok, kedze este nebola odpoved...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od oltcit
    edit: to Mudrunka riložený súbor si rozbal a umiestni do uvedeného adresa v data.zip,použi adresárovú štruktúru v tom zabalenom súbore.Tento script by mal vyhadzovat na obrazovku priamo popis dopravnej situácie z dát TMC,či to funguje,neviem,originálny súbor si samozrejme zálohuj,najlepšie celý data.zip.Daj vedieť,či to funguje.
    Tož tedy oltcite, dávám vědět, nefunguje. Hrál jsem si s tím po volných chvílích poměrně dlouho, těch jalových km najetých schválně do dopravních problémů – a ani ťuk. Prostě jindy, než při příjmu informace o dopravním problému se mi daný formulář z toho nepodařilo vyloudit v žádném případě. V dané chvíli to ale už dělá „z výroby“. Tedy jsem to smazal. Zkoušel jsem to v prostředí skinu TT ver.1.45 jak v souboru data.zip, tak i v daném skinu. Jedině jsem nezkoušel variantu bez daného skinu, nebo to dát do obojího (což považauju za ptákovinu).
    Škoda, mohlo to být zajímavé a pomoct k využitelnosti TMC v daném programu. Zatím je to poloviční..., tedy i-GO i nadále pro mě zůstává navigační dvojkou.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Zdravim!
    Porad se mi nedari nacpat do iGO tenskin z tomtomA, poradite mi nekdo? Igo nemam na SD,ale nahrate na Flash a nainstalovano. Kdyz udelam slozku SKIN kdekoli a nakopcimdo nej ty 3zipy proste nejede! Jak na to prosim vas??

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od Faja
    Zdravim!
    Porad se mi nedari nacpat do iGO tenskin z tomtomA, poradite mi nekdo? Igo nemam na SD,ale nahrate na Flash a nainstalovano. Kdyz udelam slozku SKIN kdekoli a nakopcimdo nej ty 3zipy proste nejede! Jak na to prosim vas??
    nevim jak vypadá struktura ale pravdepodobne /flashdisk/igo/ a ostatní ... tak v igo kde je adresar maps, scheme, voice atd. vytvoris adresar skin a nakopirujes do něj soubory .zip (nerozbalovat) pak stačí jen igo zapnout a najede to v novém skinu. Kdyz to chceš zrusit stačí smazat soubory v adresari skin. Mozno takto i jen upravovat různé vlastnosti v igo nemusi to byt jen skin. Domnívám se že to funguje tak ze to ruší puvodní soubory v data.zip bez následného editování v data.zip tim zůstává data.zip originál. Po následném smazání souborů v skin je vse tak jako v originálu.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

nevite cim je zpusobeno, ze pri instalaci igo plus napise hardware error? Dik

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

mě to dtto napsalo když se mi zlomila redukce SD karty a já, spolu s nevyhovující mapou CZ, to chtěl řešit crackem. Tak jsem odinstaloval a pokorně se vrátil k zakoupené verzi

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Tos me nepotesil, to tu nikdo nema verzi Plus funkci aniz by ji musel kupovat?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

to tě opravdu nepotěším, jsi na špatném fóru. Tady chodí admini se zmizíkem a zmizíkují a zmizíkují právě takové příspěvky které vyžaduješ. Sorry

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Faja
    Tos me nepotesil, to tu nikdo nema verzi Plus funkci aniz by ji musel kupovat?
    Na tomhle fóru jí mají všichni legálně koupenou a pokud někdo ne, tak ti to tu asi nepřizná, nemyslíš? Takové příspěvky, které píšeš, sem nepatří!

Strana 6 z 45 PrvníPrvní ... 4567816 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. IGO 8.3 - Tuning a ladění ...
    Od TheMelin v sekci iGO
    Reakcí: 913
    Poslední příspěvek: 19-08-2010, 00:18
  2. Tuning Diamona :)
    Od 007ToMMaS v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 18:55
  3. IGO 8.0 - Tuning a skiny
    Od tomsoft v sekci iGO