Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 45 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 668

Téma: Tuning iGO

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

to Francis : daj si tam novší skin,ve.1,45 a sú tam konfigurovateľné všetky 4 polia.Celkovo zatiaľ doporučujem túto novšiu veršiu,je svižná a hlavne nepadá .

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

to oltcit:
    nevím jestli padá, nebo nepadá, nevím jestli je svižná nebo nesvižná, nezpozoroval jsem.
    Vím však, že je tam chyba, a to když se jde přes ikonku TMC do seznamu událostí, některá se vybere a pak se zvolí Zobraz skočí to do nastavení, už ani nevím čeho, každopádně to s danou volbou nemělo nic společného a až po vrácení modrou šipkou to udělá, co má. Zajímavé je ale to, že v měřítku rozumném, což se od "továrního" skinu říci nedá.
    Taktéž, společná ikonka GPS/TMC se chová trochu odlišně, furt to ale není ono (už jsem s tím otravnej, co?). Při spojení s GPS ale ještě nenalezení polohy satelit a autíčka zčervenají, při nalezení polohy zešednou, ale opět bez ohledu na TMC přijímač. No a při ztrátě využitelného signálu RDS autíčka zmizí, proč nezčervenají jsem nepochopil. Pokud by, v tom případě, místo aby "odjely", zčervenaly, bylo by to přesně to, co by bylo potřebné a ergonomické.
    Jinak, líbí se mi to moc a moc a pokud tam nenajdu nějakou závažnější ptákovinku, každopádně je tento skin kandidátem na trvalé užití.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

to oltcit:
    Díky. Fakt to tam je :-) Pokud mi tu nedoporučí něco lepšího tak u tohohle skinu zůstanu :-D

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Francis,niet za čo
    Na úvodnú stránku som pridal nový skin od Luke,možno niekoho osloví,ja osobne tmavé farby moc nemusím.
    PS poprosím moderátora o zmazanie predposledného obrázku,ktorý tam nepatrí,dakujem.

edit: to Mudrunka riložený súbor si rozbal a umiestni do uvedeného adresa v data.zip,použi adresárovú štruktúru v tom zabalenom súbore.Tento script by mal vyhadzovat na obrazovku priamo popis dopravnej situácie z dát TMC,či to funguje,neviem,originálny súbor si samozrejme zálohuj,najlepšie celý data.zip.Daj vedieť,či to funguje.
    Připojené soubory Připojené soubory

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

to oltcit:
    pochopil jsem to tak, že pokud používám skin Zm145.zip, mám tam vyměnit soubor tmc.ui, pokud ne, pak v souboru Data.zip. Zkusil jsem to v uvedeném skinu a i-GO ignoruje mnou vytvořený soubor, syčák jeden. Asi se nad tím budu muset zamyslet, ale nyní na to nemám časoprostor a zítra odjíždím na téměř 4 dny mimo dosah „internetového špagátu“. Tož, budu se tím zabývat až se vrátím.
    Každopádně dík, jakákoliv akce na maximální vytěžení TMC mě zajímá, a to moc.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

edit
    Mudrunka: cesta je :\SD-MMCard\iGO\data.zip\igo_se1\common\uija to fakt nemam ako vyskusat,i ked v dohladnej dobe mozno ano
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00211801_tmc_message_jsCh.jpg 
Zobrazení: 25 
Velikost: 29.6 KB 
ID: 6318  

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

tož jsem se nakonec k tomu dostal. Udělal jsem, co udělat bylo třeba, ba i ten zip soubor tak, aby to fungovalo. Leč to na mě dělá dojem, že to stejně nefunguje.
    Připojil jsem GPS/TMC, natáhly se zprávy a v režimu mapa jsou nadále vidět jen značky. Zkusil jsem provést simulaci do nějakého problému, opět jen značky. Protože vím, že to ještě nic nemusí znamenat, viz. např. kamery v režimu simulace, rozjel jsem se do nejbližšího problému (bouračka). Než jsem tam dojel, informace zmizela, tak nic. I když o přibližně 500 m vedle nějaká byla, tedy to mohla výt jiná, jistě ale dopravní problémy nezpůsobovala. K dalšímu dopravnímu problému se mi už nechtělo, neboť to v současné době v Praze vypadá, jako by všichni, co mají auto, museli někam jet. Ale zase těch TMC informací je úroda....
    Takže uvidím, budu teď 4 dny cestovat, ale jsem skeptický.

EDIT:
    i když se teď, dodatečně na ten obrázek dívám, tak již z výroby takový furmulářík vyjede na pár sekund v případě, že přijde nová informace k trase. Tedy oltcite, kdy se to má na obrazovce objevit?

EDIT2:
    oltcite, když nad tím přemýšlím, pokud to má dělat něco jiného než z výroby, když mám aktivní ten skin TT, nemá se ta úprava přeci jen provést v něm? Nevím jestli tomu dobře ruzumím, ale představuji si, že když je něco v knihovně SKIN, tak to přebije to, co je v souboru data.zip.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

hmm co ja vim ale ta hlaska je vraj nastavena na kratke zobrazenie,nepamatam kolko presne,ale je to programovo konfigurovatelne,tazko mi bez TMC nieco skusat,takto len mozem poposuvat informacie z druhej ruky.:sarcastic: jo a ukazuje to iba v rezime navigacia.....neskor to dohladam.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Jel jsem dnes večer se skinem zm145 a moooc by se mi líbilo kdybych uměl změnit barvu písma spodního stavového pole na tmavě červenou ... neznáš lék, Oltcite? :-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Nič jednoduchšie,akurát som si nie istý,ako to bude za denneho svetla,už teraz je to dosť špatne čitateľné.A pre štúralov stačí v dotyčnom zipe v súbore map_layers_240_320.ui najsť reťazec s hodnotou "ffffff" a zmeniť to na požadovanú hodnotu patriacu požadovanej farbe,nemám na Looxe softík na zistenie tejto hodnoty,musel by som to len skúšať,hmm,vypadá to takto nejak
    " ...TEXT txt_navmain_info_speed x=1 y=-2 w=42 h=40 z=11 align="RIGHT" FONTTYPE=font1 fontsize=25 color=#ffffff text="" môžeš skúšať

edit: vdaka upozorneniu jamesqsf sa objavil novší skin od Zurrmaxe a la TT ver.1.46 stiahnuť môžte z úvodnej stránky threadu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Už jsem to našel, teď prohledávám současně skin zm145 a andysk7 a snažím se najít jak nastavit aby ve dne byla jiná barva než v noci. andysk7 to umí takže by to mělo jít nastavit i v zm145.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

to Francis: kdybys náhodou narazil kde v Andy7 změnit barvu ukazatele rychlosti tak bych ti byl vděčen. já na to furt nemůžu přijít. Ta černá je na černym podkladu hodně špatně vidět.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Už mám jasno. Když nechám barvu na iGO (vynechám parametr color=#......) tak v denním zobrazení je text černý a v nočním červený. Pro kontrastní zobrazení je třeba zvolit správné pozadí.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Skin alá TT he skvělý, až na jednu zato hooodně fatální chybu a divím se, že nikomu toto nechybí.... Zmizela volba "Souřadnice".... prostě tam není... pokud se mýlím, opravte mě, ale prolez jsem vše... snad :-)

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

-----

Igoluke+.zip - 2,77 MB
    Staženo 68x

-----

...pravdepodobne nefunguje odkaz...:?

...alebo to robi len mne???...

Strana 5 z 45 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. IGO 8.3 - Tuning a ladění ...