Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 42 z 45 PrvníPrvní ... 324041424344 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 616 až 630 z 668

Téma: Tuning iGO

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Teda já jsem asi slepej,hledám,ale marně, kde je prosím skin Sznyt ke stažení...díky.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Dík, já ho pořát hledal na první stránce...:-)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

ano, oltcit nám v poslední době poněkud lajdačí...)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

No, já bych si vybral Rikse... kdyby mně nežral paměť : . Na Aximovi je nepoužitelný, stačí zkusit něco nastavit, podívat se na itinerář apod. a je konec, vypadne to na "memory full".
    Pár dní jsem měl Mio P560 a tam to bylo bez problémů, takže bych to viděl na zádrhel u VGA...

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

no, tak se nam to tu trochu rozproudilo.....

2 panot, 2 docent: proc myslite ze Sznyt/Riks je lepsi nez Andy? Co nabizi lepsiho co napr. Andy neumi? (at do toho dame trochu te objektivity )

Diky za komenty.....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Už jenom vzhled a informace na navigační obrazovce jsou propracovanější. Zbytek by bylo asi potřeba porovnávat položku po položce a mít na to víc času. Doporučuju vyzkoušet a porovnat si to v praxi a ne tu jen tak teoreticky plkat .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Mudrunka
    ano, oltcit nám v poslední době poněkud lajdačí...)
    sorry pani,mam vela prace a novu hracku(FSC U9200) tak teraz tunujem tuto hracicku(potom pride na radu aj iGO) a trosku to poupracujem na prednej stranke.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

To Danielkop:
    Sznyt nevím, mám dojem, že jeho přednosti se projeví u PDAčka "naležato" a to mně prostě nevyhovuje, hlavně proto, že mám takový divný auto, kde nemůžu mít držák na čelním skle, takže ho mám na mřížce od větrání a tam to prostě naležato nejde .
    U Rikse se mně zdá propracovanější a větší nabídka informací - ťuknu nahoře, mám tam tachometr, ťuknu znovu, POI, ťuknu potřetí, itinerář, ťuknu počtvrté a "Memory full" .

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

To Docent:
    Sznyt je jenom naležato, portrait není

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

[QUOTE="Docent"]No, já bych si vybral Rikse... kdyby mně nežral paměť : . Na Aximovi je nepoužitelný, stačí zkusit něco nastavit, podívat se na itinerář apod. a je konec, vypadne to na "memory full".

Mě jede na FS720 bez jedinýho "memory full" odzkoušeno na cca 190km takže VGA to nebude.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Já používám Rikse a v pohodě. Je teda pravda že to PDAčko nepoužívám k ničemu jinýmu než k navi. Odzkoušeno do Chorvatska a nazpátek. Nepoužívám ale náhled POI bodů a podobný věci. Jen Navi a hlášení radarů.

Sznyt se mi nějak nelíbí ta uvodní obrazovka. Prostě jsem to nějak nepobral :-( a druhá věc je že nemůžu nějak používat PDA na ležato, protože se mě láme konektor od napájení. Musim nejdřív vymyslet nějakou vychytávku na napájecí kabel kterej svojí sílou a pevností a tahem spíš připomíná startovací kabely než napájení k PDAčku.:

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Omlouvám seže jsem prvně nečetl těch x stranek, je to docela dost.
    Ale chtěl bych se zeptat, mám E-TEN M700 a chtěl bych rozjet to TMC.
    Dál bych pak bral nějaký vylepšení, nechci vzhledu, chci aby dál šel i noční režim, ale bral bych nějaký vychytávky, jako je tachometr, nebo tak něco.
    Děkuju moc :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

TMC nerozběháš dokud nebude mít igo podporu pro chip co e-teny používají. Na PDAmillu sem někde četl, že už je to funkční, ale budou to prý mít obsažený až v příští verzi. Možná by šel použít externí přijímač TMC.
    Noční režim funguje snad ve všech skinech a jestli chceš tachometr, taxi můžeš nainstalovat splitscreen.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Nevíte jak dostat do Rikse v4.6h autíčko místo šipky?? Nebo nevíte kde Rikse stáhnout s ním? Díky.

Strana 42 z 45 PrvníPrvní ... 324041424344 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. IGO 8.3 - Tuning a ladění ...
    Od TheMelin v sekci iGO
    Reakcí: 913
    Poslední příspěvek: 19-08-2010, 00:18
  2. Tuning Diamona :)
    Od 007ToMMaS v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 18:55
  3. IGO 8.0 - Tuning a skiny
    Od tomsoft v sekci iGO