Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 45 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 668

Téma: Tuning iGO

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

to Modrunka: kam jsi vytvořil prosimtě tu složku?
    Docela bych to zkusil.

Děkuji..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

SD Card\iGO\skin\*.zip
    knihovna skin se musí vytvořit a do ní nahrát všechny 3 soubory.
    Pokud to budeš chtít vyhodit stačí celou knihovnu skin vymazat

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Good job Jamesqsf dal som link na tvoje subory a obrazok na uvodnu stránku tohto vlákna.Skin sa mi páči,kedysi dávno som videl podobný na nejakých holandských stránkach,len som ho nedokázal vypátrať,má síce malé chybičky,ale to sa časom poddá .

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

tak jsem to natáhl a mám dva dotazy. Jak nastavim trasu abych někam jel. Dřív jsem dal navigovat a vybral cíl. Tady mě to jede pokaždý jinam :-( . Asi je to jednoduchý, ale nějak jsem na to nepřišel... :-((

velice děkuji

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

na první pohled "je to na bednu", na druhý to nějakou logiku má. Chce to v klidu projít, promačkat. Jsou tam prostě místa, na která když se klikne, se člověk někam dostane. Např. do místa se šipkou k zadání cíle, trasy a práce s tím. Do místa, kde se normálně objevuje název ulice - informace o trase, políčko s hodinami do nastavení.
    Zajímavý je reproduktorek, ale taky ikonka TMC - rovnou do seznamu dopravních událostí.
    Jenom se mě nepodařilo dostat do infrmací o programu, ale to, že mám mapu CZ téměř rok a půl starou vím (byť to bylo koupeno před měsícem a půl) a číslo licence nepotřebuji, zrovna tak informace o tom, že nemám SW loupit.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

prostě tam chybí ta uvodní obrazovka. No mám zadaný body do práce a domu. Když na to kliknu tak se jakoby asi něco děje. Dám průjezd a nic. Tak tohle asi bude vyšší dívčí

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Ahojky ten skin od jamesgsf je fakt dobra prace, je to pekny.. Jen nevim jak se ukoncuje ten program? Stale jsem to nenasel, hledal jsem cca nekolik hodin :-( a nejak za boha ne a ne najit.. Chce tu uvodni obrazovku..
    Nevite cim se teda ukoncuje? Pomuzete mi? Moc velky dik..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

v navigacnom mode kliknes na pravu stranu informacneho panelu/modry pruh dolu/ objavi sa nastavovacie menu a vlavo dolu je ukoncit

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od oltcit
    v navigacnom mode kliknes na pravu stranu informacneho panelu/modry pruh dolu/ objavi sa nastavovacie menu a vlavo dolu je ukoncit

Diky moc, prave jsem pred chvili si toho vsiml, je to schovany v te tabulce nekolika tlacitky :-) To me fakt nenapadlo, ze to bude zrovna mezi ne..
    Kazdopadne diky moc za pomoc..

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Pro všechny je to naprosto jednoduchy taky mi to chvilicku dalo nez jsem to nasel ale vzhledem k tomu ze jsem videl jiz obrazky tak mi to tak dlouho netrvalo :-) jsou tam vsechny nastavení co jsou v klasickem skinu igo + . Kdyz tapnete v spodním pruhu na levou stranu je to vse kolem navigovani. doprosred ohledne nastavení trasy a na pravou stranu vše okolo nastaveni a vypnuti igo.

jinak vlakno diskuze je zde kdo je zbehly trochu v němčine si počte já ne :-)

http://www.navifriends.com/phpbbForum/viewtopic.php?t=10884
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00211569_psnap001lm9_K56.jpg 
Zobrazení: 44 
Velikost: 17.9 KB 
ID: 6307  

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

ješte další obrázky z skinu zm144. němčiny se neobávejte jestli máte igo cesky bude to cesky :-)
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00211570_unbenannt-1_EOcB.jpg 
Zobrazení: 46 
Velikost: 63.7 KB 
ID: 6308  

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Tak jsem po několika hodinách zkoumání nepřišel na to jak nastavit trasu. : prostě ve starym jsem v hlavní obrazovce dal vyhledat a jet dal jsem třeba domu a hned to navigovalo. Tady můžu dát co chci a nic se neděje. Průlet se mě podařilo jen jednou a to že jsem náhodou klikl někam na mapu tam se mi udělal připínák a k tomu bodu mě to hnalo. Můžete někdo, prosím, popsat v základních krocích jak nastavim trasu?
    Musel jsem se vrátit k původnímu jinak bych asi dneska nikam nedojel.
    Díky.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

existuje nějaká stránka se skiny, kde jsou všechnyp ohoromadě (pro 2006+) zatím jsem nic takového nenašel

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Tak bohuzial,na mojom stroji parkrat zamrzol pokial som chcel vypnut iGO,plus nelogicnost v ovladani ma prinutili vratit sa ku klasike,"Robiho green skin" Ale vyvoj budem dalej sledovat.Paci sa mi informacna lista,kumulacia nastaveni na jednu obrazovku,ale dalej su len minusy,sorry,chce to na nom este popracovat.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

to oltcit:
    ano, taky se mi to párkrát stalo, myslím to zamrznutí. Bylo to vždy, když jsem tam měl kamery celé Evropy a dával jsem tomu "zahulit z kanape".Domníval jsem se, že se to pere s pamětí..... Asi to tím nebude.
    Ale zatím "flintu do žita neházím". Mám před sebou nějaké delší cesty, uvidím, líbí se mi to natolik, že se s ním rozloučit nechci.

Strana 3 z 45 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. IGO 8.3 - Tuning a ladění ...
    Od TheMelin v sekci iGO
    Reakcí: 913
    Poslední příspěvek: 19-08-2010, 00:18
  2. Tuning Diamona :)
    Od 007ToMMaS v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 18:55
  3. IGO 8.0 - Tuning a skiny
    Od tomsoft v sekci iGO