Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 39 z 45 PrvníPrvní ... 293738394041 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 571 až 585 z 668

Téma: Tuning iGO

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Já používám nějakej prográmek (jméno si nepamatuju), co umí udělat snímek okamžitě nebo až za x vteřin. Dám x vteřin, přepnu se do iGo (které je zatím minimalizované a tudíž má rychlý náběh) a je to. Nebo fotím přímo z PC přes ActiveSync.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

dekuju za odpoved. jde mi predevsim o screenshoty "v terenu" tudiz pres ActiveSync nepada v uvahu. take jsem pouzival snimani po urcitem case, to umi iLauncher. jenze jsem nedavno presel na SPB PocketPlus 4 a tam tato funkce neni

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od himi
    ...jak udelat screenshot iGo?...
    Např. freewarový CapScrUtil z těchto stránek.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od osch
    Citace Původně odesláno od himi
    ...jak udelat screenshot iGo?...
    Např. freewarový CapScrUtil z těchto stránek.
    dekuju, to je ono!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Za málo. Jen pls. necituj příspěvek, který je v diskuzi hned nad tvým.

Obyvatel SMob Avatar uživatele toja
    Registrace
    Jun 2007

Pozerám, že niektorí majú už dosť skúseností s úpravou Andyho skinu.
    Stiahol som jednu úpravu ktorá doplňa do ANdyho 8.5.1 skinu tlačítko do map pohľadu na prepnutie do cocpitu a opačne, do cocpit pohľadu tlačítko na prepnutie do map pohľadu.

Je to vcelku dobrý užitočný nápad ale má jednu chybu, t.j. je upravený a funguje to iba 320x240 režim. Vyskúšajte. Ale pred "inštaláciou" tohoto upraveného skinu si prepnite iGO do režimu 320x240.
    Podujal by sa niekto na jeho úpravu (preklopiť), aby to fungovalo aj v 240x320 režime?! Vyzerá to tak, že od Andyho sa tak skoro niečoho nového nedočkáme
    Prikladám výcuc z fóra Mia C220:
    AndySK8.5.1_SSXv1.zip - Replaces original SK8.5.1. This includes a button on both cockpit and map view to switch between the two and an exit button on map view. Also includes functionality to press next road name and hear the next voice command played for you. Only supports 320X240. USE EITHER THIS ONE OR ORIGINAL, NOT BOTH.
    http://www.megaupload.com/?d=PFEIJP22

Pre istotu je tu aj mirror odomňa, ak sa nechce niekomu inštalovať to od megaupload.com aby to mohol stiahnuť.
    AndySK8.5.1_SSXv1.0.zip

Bolo to uverejnené na: http://hugginsnet.com/ilovemymio/ind...sg3507#msg3507

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Prosim Vas poradte, ked mame na ulici uzaveru a planujem trasu, ako sa da povedat aby v danom bode trasu neplanoval? Existuje nieco ako tadeto nechod?....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Menu - trasa - bypass (objížďka) 1, 5, 10 km

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od Bucci
    Menu - trasa - bypass (objížďka) 1, 5, 10 km
    Nuz ale to je neprakticke, to poznam.... takze inu moznost igo nema skoda...

Obyvatel SMob Avatar uživatele toja
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Smolinko
    Prosim Vas poradte, ked mame na ulici uzaveru a planujem trasu, ako sa da povedat aby v danom bode trasu neplanoval? Existuje nieco ako tadeto nechod?....
    Keďže píšeš že plánuješ trasu a o uzávere vieš, tak pomocou prejazdových bodov nažeň trasu inou cestou.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

nebo ještě lépe jít do itineráře a tam daný úsek zakázat. Zřejmě by to chtělo manuál, že? Konkrétně ke stažení zde.

JiMo_ce4you
    Guest

Zdravím všechny,
    objevil jsem novější verzi skinu od zurrmaxe (podobné jako TomTom) označovanou jako ZM Big - používá větší fonty pro zobrazované texty.

Edit: skin má sklony k nestabilitě, stahujte proto verzi 1.55 uvedenou níže.
    JiMo

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Má se ten soubor ( skin ) nejdříve rozbalit a nebo nechat zbalený a přesně kam se to má nahrát???
    Díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od JiMo
    Zdravím všechny,
    objevil jsem novější verzi skinu od zurrmaxe (podobné jako TomTom) označovanou jako ZM Big - používá větší fonty pro zobrazované texty.
    Hmm otestovane,spatne osetrene tuknutie na displej v nerozoznanej oblasti ma za nasledok chybovu hlasku,ale po odEnterovani funguje dalej,horsie je ale to ze sporadicky pri ukonceni iGO totalne zamrzne a je nutny SR takze sorry,Riks je stale najlepsi

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Poslední Sznyt23 se natrvalo usadil v mém PDA. Vyměnil jsem upozornění na radary za zvuky sonaru a jeví se mi to i příjemnější. Dávám k dispozici s tradiční přizpůsobenou češtinou.
    Připojené soubory Připojené soubory

Strana 39 z 45 PrvníPrvní ... 293738394041 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. IGO 8.3 - Tuning a ladění ...
    Od TheMelin v sekci iGO
    Reakcí: 913
    Poslední příspěvek: 18-08-2010, 23:18
  2. Tuning Diamona :)
    Od 007ToMMaS v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 17:55
  3. IGO 8.0 - Tuning a skiny