Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 33 z 45 PrvníPrvní ... 23313233343543 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 481 až 495 z 668

Téma: Tuning iGO

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Faja
    Jdu hledat! Dik za tip!
    Pro zájemce evropské radary . Stačí jen odzipovat a umístit viz předešlý příspěvek.
    Připojené soubory Připojené soubory

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Diki, je to i s cz?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Mefisto
    Diki, je to i s cz?
    To nevím, na těch stránkách k tomu není žádná informace, musel by ses podívat do textového souboru a porovnat nějaké souřadnice

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od if
    :yes:

Pekne si to napísal...) lepšie by to ani básnik nepovedal... ! Iba dodám, že hlasové súbory si tam každý môže dať hoci aj všetky a ked ho jeden omrzí tak si prepnúť iný... (aspoň ja to tak robím... )
    Diky Panotovi za rýchlu a bezchybnú spoluprácu... :yes:

Tak ja tam doplním ešte potrebný czech a slovak zip, na ktorý si asi zabudol..

Soráč... až teraz som si všimol že si ich spakoval do toho raru... ale už je to tu i ked duplicitne...
    Chcem sa spytat, daju sa tie hlasove subory pouzit aj pre iny skin napr. Andyho, ak ano tak poradte prosim ako. diki.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Tak musím poděkovat "Panot" za dobrou práci
    Skin je suprový. A my co máme Fordy na míru dělaný
    Ještě jednou díky :yes: :yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od petino

Pekne si to napísal...) lepšie by to ani básnik nepovedal... ! Iba dodám, že hlasové súbory si tam každý môže dať hoci aj všetky a ked ho jeden omrzí tak si prepnúť iný... (aspoň ja to tak robím... )

Soráč... až teraz som si všimol že si ich spakoval do toho raru... ale už je to tu i ked duplicitne...
    Chcem sa spytat, daju sa tie hlasove subory pouzit aj pre iny skin napr. Andyho, ak ano tak poradte prosim ako. diki.
    Určitě dají, ale musí se v Andyho skinu vytvořit stejné rutiny jako ve skinu Rikse. Jinak to fungovat nemůže.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od vlko
    Tak musím poděkovat "Panot" za dobrou práci
    Skin je suprový. A my co máme Fordy na míru dělaný
    Ještě jednou díky :yes: :yes:
    No jo, ten Ford tam není náhodou, vždycky to vyměním . Skin jsem ale netvořil, na to nemám, je to práce Rumuna Rikse, jen jsme s ifem vyzkoumali ty rutiny na hlášení na radary a aplikovali. Ještě k tomu obrázku. Každý si může dát jakýkoliv vlastní obrázek, je to jednoduché i pro začátečníky. Ve skinu rikse je třeba otevřít složku "igo_se1", dále "240_320" (portrait mode) a "320_240" (landscape mode) a zde vyměnit obrázky nazvané "loading". Když si vyberete jiný obrázek a zmenšíte ho na uvedená rozlišení, nazvete je loading, tak při startu iGO se vám zobrazí třeba vaše manželka, nebo milenka (tu milenku bych raději nedoporučoval a manželku vlastně také ne, asi by vás to rozptyovalo. Auto je asi nejlepší volba)

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Panot
    Citace Původně odesláno od petino

Určitě dají, ale musí se v Andyho skinu vytvořit stejné rutiny jako ve skinu Rikse. Jinak to fungovat nemůže.
    K Andyho skinu 8.5.1 existuje Speedcams Patch už dokonce ve verzi 3.8. Problém je v tom, že zatím do něj nikdo neudělal češtinu. Bylo by fajn, kdyby se o to někdo pokusil.
    Podrobnosti jsou na oficiálním diskuzním fóru k iGO my.pdamill.com. Je ale nutné se zaregistrovat.

Pro zájemce přikládám patch + anglické hlášky (jsou ještě německé, maďarské, polské, francouzské, ruské, holandské, španělské a rumunské).

Ještě poznámka k vývoji Andyho skinu v 9.0. Andy je dlouhodobě nemocný. Má problémy s inunitou - sarkoidózu a následnou plicní infekci (lung infection). Proto zatím nemůže pokračovat ve vývoji.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Pro Kokoskokos:

Zkusil jsem to upravit naslepo, ale mělo by to fungovat, tak to otestuj.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Ahoj, mam problem v nastaveni v hlasovem oznamovani radaru. Postupoval jsem dle pokynu od Panota (timto mu zaroven chci podekavat za skvele odvedenou praci). Kdyz spustim iGo, nastavim,aby mi upozornoval na radary, zvolim si aby to me to upozornovalo cesky. Vse funguje dokud nevypnu iGo. Zapnu ho, a jako jazyk v upozorneni na radar tam ma anglictinu. Nevite prosim, kde je zakopany pes?
    Predem dekuji

if if je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od H_Rocky
    Ahoj, mam problem v nastaveni v hlasovem oznamovani radaru. Postupoval jsem dle pokynu od Panota (timto mu zaroven chci podekavat za skvele odvedenou praci). Kdyz spustim iGo, nastavim,aby mi upozornoval na radary, zvolim si aby to me to upozornovalo cesky. Vse funguje dokud nevypnu iGo. Zapnu ho, a jako jazyk v upozorneni na radar tam ma anglictinu. Nevite prosim, kde je zakopany pes?
    Predem dekuji
    Dovolím si odpovedať za Panota... Nechápem prečo by to malo prehadzovať hlasy po vypnutí alebo pri štarte... mne to beží bez problémov a ani počas doladovania programu sa mi taká vec nestala... ale budiž je to asi podla pouzžitého prístroja... Neviem ako si trúfaš zasahovať do script v programe, ale možno by pomohlo nasledovné... ale to ti posielam v súkr. správe.. sem sa mi to nedá dať...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Klidně odpovídej ife, otázka nebyla směřovaná na mě, ale na problém. Určitě i fundovaně poradíš. Pravdou je, že slyším o takovém problému poprvé, iGO si obvykle pamatuje poslední nastavení.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

no nevím u jakého skinu se to H_Rockymu děje, ale já jsem to zažil, vlastně zažívám neustále u skinu Andy. Prostě u nějakého atributu nastavení si to poslední nepamatuje.
    Napravil jsem to, pokud se dobře pamatuji, tak, že jsem vše týkající se skinu z příslušné složky odstranil, trochu i-go v originálu prohnal v reálu a pak jsem si všechny příslušné soubory znova stáhnul, spustil a nastavil jsem, co jsem potřeboval. A začalo to fungovat, jak mělo. Problém se však vrátil, chtěl jsem změnit varování jenom hlasem a odstranit to hrozný houkání při překročení. No a pravidelně po restartu se mi to houkání vrací zpět. Už jsem však na to rezignoval

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Tak přesně ten problém mám i já./viz.H_Rocky/Nastavím a po vypnutí a znova zapnutí iGA opět ta angličanka.Nevíte aspoň někdo "kovaný" v tomto skinu kde je nebo jsou tam ty hlasy ukryté abych je smáznul.Nejsou mi tam na nic,potřebuji jen tu češtinu.Rumunsky,Maďarsky a bůhvíjak ještě neumím:? Jinak někdo na jiném fóru snad již vymazal co se dalo a stále jsou tam na výběr.Tak prostě nevím.Také mne štve před jízdou jít do menu a nastavovat češtinu.Ještě na doplnění je to u toho upraveného Rikse,poslední zde na stažení,včetně těch hlasů atd.

if if je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od agent07
    Tak přesně ten problém mám i já./viz.H_Rocky/Nastavím a po vypnutí a znova zapnutí iGA opět ta angličanka.Nevíte aspoň někdo "kovaný" v tomto skinu kde je nebo jsou tam ty hlasy ukryté abych je smáznul.Nejsou mi tam na nic,potřebuji jen tu češtinu.Rumunsky,Maďarsky a bůhvíjak ještě neumím:? Jinak někdo na jiném fóru snad již vymazal co se dalo a stále jsou tam na výběr.Tak prostě nevím.Také mne štve před jízdou jít do menu a nastavovat češtinu.Ještě na doplnění je to u toho upraveného Rikse,poslední zde na stažení,včetně těch hlasů atd.
    Prečítaj si na tom "inom fóre" že už to tomu čo včetko pomazal beží... asi budeš mať podobný problém, ale ten nieje v skine riks ale v súbore data.zip... takže ked tam nahráš úplne pôvodný data.zip alebo preinštaluješ igo tak by to mohlo fachčiť...

Strana 33 z 45 PrvníPrvní ... 23313233343543 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. IGO 8.3 - Tuning a ladění ...
    Od TheMelin v sekci iGO
    Reakcí: 913
    Poslední příspěvek: 18-08-2010, 23:18
  2. Tuning Diamona :)
    Od 007ToMMaS v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 17:55
  3. IGO 8.0 - Tuning a skiny
    Od tomsoft v sekci iGO