Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 45 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 668

Téma: Tuning iGO

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Stejně jako JokersMidi. Prostě ne a ne. iGO 2006, summer update, ale při nahrávání mainscreen se to kousne.
    Dejte někdo prosím alespoň screenshot(y), abychom viděli o co přicházíme. Díky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=16919&fi=50

Skoro dole jsou nejaky obrazky..... Musim rict, ze prechod z TT je diky teto zmene (data.zip) o neco jednodusi....

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od oltcit
    hlasová verzia od Ronyho Andrea Čučoriedková dočasne nefunčný link
    Sypem si popol na hlavu, pri prepisovani nazvu som sa pomylil, uz je nazov v poriadku a subor je k stiahnutiu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od osch
    Stejně jako JokersMidi. Prostě ne a ne. iGO 2006, summer update, ale při nahrávání mainscreen se to kousne.
    Dejte někdo prosím alespoň screenshot(y), abychom viděli o co přicházíme. Díky.
    A máš dostatok pamäte?
    Screeny pridané na uvodny príspevok.

To Rony: prečo si to nedal do "oggov"

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od oltcit
    To Rony: prečo si to nedal do "oggov"
    co sa tým zlepší?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2005

rony: Napr. velkost? Originaly maju 1 MB alebo menej, Andrea ma viac ako 4 MB

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Tak máme novšiu verziu data.zip,trošu som v rozpakoch,zmenili sa len ikony POI a podľa mna k horšiemu,tak to sem ani nebudem umiestnovat. ops:
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00181758_ikony_8uXR.jpg 
Zobrazení: 40 
Velikost: 34.4 KB 
ID: 5612  

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Po instalacii tunningu som zistil, že zobrazenie zaznamu trasy je nečitateľné z dôvodu šedého podkladu, pri prezeraní mapy a zobrazení ovladacích prvkov sa zobrazujú aj tabulky pre vzdialenost a rychlost, co vadí pri pohybe po mape. Ďalej pri ponuke vymazať posledné zadané miesto v hstorii vymaže celú historiu. Vie niekto poradiť ako to upraviť?

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Ked tam prekopirujem data.zit, hned pri starte zamrzne a vypise:

Failed to open file:
    igo/240_320/loading.bmp
    exiting application

a potom ma to vrati do win

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Tento data.zip nieje mozne aplikovat na beta verziu iGO SE.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Libila se mi tvoje uprava i-go navigace (soubor data.zip 4,52 Mb). Nedalo by se to udelat take pro verzi I-Go plus. Zkousel jsem jen prekopirovat data.zip soubor, ale to nepujde.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Mam Igo My Way 2006 plus z 28.3.2007, ikonky sa mi strasne pacia len to neviem rozchodit, aj ked som ich nakopiroval a v mape zmenim vzhlad stale je to to iste nevie niekto poradit? dik

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Zdravím našel jsem na netu velice povedeny skin pro igo + tak dávám k dispozici je to dost podobné jako tomtom predelané ovládání i vzhled bohuzel nevím jestli se mi povede pridat obrazek jinak je potreba si v igo vytvorit adresar skin a vse do nej nakopirovat

Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00211446_psnap006_646_M14S.jpg 
Zobrazení: 41 
Velikost: 19.5 KB 
ID: 6305  
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nejde mi to spustit. Můžeš mi prosím poradit kam a jak to umístit? Dal jsem to na kartu do Adresáře IGO a vytvořil adresář skin. Nic se nezměnilo a nevím kde to přenastavit.
    Díky

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

skin jsem si stáhnut, nahrál a můžu říci, že se mi velmi líbí – jamesgsf klaním se - . Líbí se dokonce tak, že si jej tam asi nechám. Měl bych sice něco málo připomínek, např. písmo hodnoty vzdálenosti k nějaké akci by mohlo být i o něco větší apod., taktéž je trochu změněná logika ovládání programu, ale celkový dojem velmi dobrý.
    Dokonce, i ta nešťastná „sdružená“ ikona GPS/TMC (autíčka) v tomto skinu, na rozdíl od „továrního“ funguje jak má. Tedy při startu při nekorektním spojení s přijímačem TMC tam ty autíčka nejsou. Žel samostatná ikona TMC není ikonou, nýbrž jen tlačítkem pro přímý přístup do seznamu dopravních událostí. No, jak praví klasik, nikdo není dokonalý…..

Strana 2 z 45 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. IGO 8.3 - Tuning a ladění ...
    Od TheMelin v sekci iGO
    Reakcí: 913
    Poslední příspěvek: 19-08-2010, 00:18
  2. Tuning Diamona :)
    Od 007ToMMaS v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 18:55
  3. IGO 8.0 - Tuning a skiny
    Od tomsoft v sekci iGO