Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 15 z 45 PrvníPrvní ... 5131415161725 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 211 až 225 z 668

Téma: Tuning iGO

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

jj, taky mě to napadlo, zkusím to, neco jako bylo ve skinu od Andyho

elo elo je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od Balboa
    jj, taky mě to napadlo, zkusím to, neco jako bylo ve skinu od Andyho
    Napiš potom jestli se ti to povedlo a jak to děláš, taky jsem se pokoušel změnit úvodní obrazovku a barvu toho autíčka ve skinu od Andyho, ale nepodařilo se mi to.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

To Oltcit:

Ta záměna značky omezení rychlosti je super, díky. Kdyby se ti ještě povedlo najít ten problém černého písma na černém pozadí, tak by to bylo úžasný. Je zajímavý, že ve verzi "d" bylo tohle v pohodě.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

uprava je super díky moc :yes: Náhodou nezjistil jste někdo co ovlivňují ty možné nastavení v GPS? díky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Nuž mám podozrenie,že to má niečo spoločné s alpha kanálom v tej bitmape,len ako som spomínal,nemám zatiaľ PC a s Looxom to nespravím.Mna viac irituje tá vrchná lišta,tú treba spraviť v solid farbe a nie priehľadnú,lebo info o nasledujúcej ceste je dôležitá,hlavne pri radení do zodpovedajúceho pruhu.Je ešte cesta tak,že sa nahradí inou s plnou vyplnou,len problém je že je zviazaná s označením tvaru manévru.Veľmi zle sa s tým pracuje v takýchto obmedzených podmienkach(PPC)Ak to nevyrieši autor,alebo niekto iný do doby,kedy budem mať PC tak sa s tým nebudem zaoberať,potom na to pozriem.Rada nakoniec:ved poskusajte polaborovat ako som uviedol predtým,možno to pomôže(ked to pomohlo mne )
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00218740_Screen002_5OSV.jpg 
Zobrazení: 43 
Velikost: 37.4 KB 
ID: 6495  

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Mně to na SIRF protokol pořád mrká..... cca po sekundách, jakoby fixne a odpojí a tak pořád dokola, ale jsem spokojen i s NMEA.... frčí taky solidně.
    EDIT... A ta úprava skinu se ti povedla..... díky

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Tak tu je editační nástroj pro 32bit BMP, ikonu auta jsem se pokusil zvětšit přes celou šipku. Malíř teda opravdu nejsem takže bych ocenil kdy by se někdo pokusil zeditovat nebo vytvořil úplně nové auto.
    Předem dík
    upravený Riks , zvětšené auto + přehozená rychlost + nástroj pro editaci

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Máš malířský nadání, to autíčko se ti povedlo....díky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

to oltcit: díky tak to mám nastavený stejně tak jsem zvědav jak to poběží. ovšem mě taky neběhá ten sirf. Jinak bych chtěl poděkovat všem, kteří se snažío úpravy a opravy, protože to teď vypadá naprosto skvěle :yes:

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Me se u toho nastaveni od Olcita nerozbehne GPS prijmac.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Muzete me poradit? Nahraji na SD/igo/skin/*.zip , spusti se skin automaticky, nebo je potreba ho vybrat? Dik

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Mefisto
    Muzete me poradit? Nahraji na SD/igo/skin/*.zip , spusti se skin automaticky, nebo je potreba ho vybrat? Dik
    Musíš tam mít jenom jeden skin a spustí se pak automaticky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Na SD kartu do složky IGO vytvoř složku skin a do ní nahraj ten *.zip a při spuštění iGO se automaticky spustí. Když se ti to nebude líbit Skin smázneš a seš na originále.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

sakra druhej

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

tož jsem o víkendových cestách trochu Žuži se skinem Riks 4.5 d a později 4.5 e trochu potrápil. Vcelku se mi líbí, asi si jej tam nechám.
    Co se mi však nelíbí, tj že není žádná signalizace stavu příjmu TMC. Už v základním programu to není nic moc, sice do ikonky satelitu buďto „přijedou“, nebo zmizí dvě malá autíčka, což není moc, ale v daném skinu ani to ne. A vidím to jako problém, protože ve spojení s daným skinem se mi z cca 8O-ti % při startu to dostalo do stavu, kdy to nedělá nic (i když je port pro TMC daný napevno – u mě konkrétně COM 8, hledá to na „-1“) a signalizace stejně jako v „továrním nastavení“, kdy je ikonka chybně včetně autíček, nikde. Jediný rozdíl je ten, že v tom továrním nastavení, ale i se skinem TT to dělalo jen občas, nikdy ne při opakovaném startu programu, se skinem Riks téměř pravidelně.
    Další problémy jsou taky ve spojení s TMC. Podařilo se mi to dostat, a už ve verzi e, do stavu totálního zamrznutí. Chtěl jsem jen málo, po dojetí do cíle jsem se podíval do klasického seznamu událostí TMC, vybral si jednu, chtěl zobrazit na mapě. A už jsem hledal párátko. Nic jiného než SR dělat nešlo. Po restartu a vyvolání stejné situace to sice již nezamrzlo, ale skočilo to do základního formuláře vyhledávání cíle a teprve po ťapnutí na tlačítko Mapa to skočilo kam mělo, tedy do mapy s daným místem.
    Další problém – při vyvolání seznamů v horní části obrazovky (což samo o sobě jest velmi dobrá a pěkná vychytávka) a zobrazení seznamu TMC informací při ťapnutí na nějakou se objeví série chybových formulářů a nakonec to zobrazí mapu s daným místem. Jako kdyby tomu něco scházelo, skin se odvolával na něco, co nemám???
    Co se mi nelíbí je to, že seznamy POI a hlavně TMC událostí nejsou vztaženy k trase. No a zvláště ty TMC události si dovedu představit navíc s možnostmi řešení problému. U POI v podstatě zahrnutí do trasy je, i když nepřímo.
    Co se mi líbilo a bylo téměř dokonalé, to je seznam následujících akcí. Téměř dokonalé. Téměř píši záměrně, že pokud by to spolupracovalo s informacemi TMC, teprve pak by to bylo dokonalé!
    Co však považuji za zcela zbytné, to je ten analogový tachometr. Nečitelný, nepřehledný a zejména na dálnici s nereálným rozsahem. Ať se na mě vážený pan Riks nezlobí, ale pokud jezdí po dálnici do 140 je baba a měli by mu sebrat vůdčí list -).

Strana 15 z 45 PrvníPrvní ... 5131415161725 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. IGO 8.3 - Tuning a ladění ...
    Od TheMelin v sekci iGO
    Reakcí: 913
    Poslední příspěvek: 19-08-2010, 00:18
  2. Tuning Diamona :)
    Od 007ToMMaS v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 18:55
  3. IGO 8.0 - Tuning a skiny
    Od tomsoft v sekci iGO