Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak na stále připojené GPRS u Qtek 9100?

Termiter (147)|9.11.2006 16:29
Připojím se na GPRS (malé G nebo E s šipečkama), jdu do metra, projedu tunelem a GPRS spadne (křížek). Ve stanici se PDA rozhlédne, uvidí GPRS a udělá attach - ikona velkého G nebo E. Takže se musím znovu připojit...
To je ale špatně! Výhoda GPRS je v tom, že i když nejsem na signálu, tak jsem stále "připojen", jen neproudí data. Jakmile se dostanu na signál, má spojení pokračovat tam kde začalo. V opačném případě ztratím "konektivitu" a aplikace popadají.

Jak nastavit Qtek 9100 aby se automaticky neodpojoval z GPRS při ztrátě signálu? Dělá mi to problémy třeba s ICQ.

Na mém starém h6340 to fungovalo správně...
ElSoft (1244)|9.11.2006 18:07
zrovna to zkousim v metru a nic takoveho se mi nedeje, takze bych to zkusil jednou bez aplikaci, jestli to spadne take. Jinak to take muze byt verzi ROM, ci Radia. nebo se to jednoduse nastavuje v registrech, kazdopadne ja nic nenastavoval a chodi to jak ma ;)
Termiter (147)|9.11.2006 20:36
Dělá to bez aplikací. Jakmile se dostane mimo signál, shodí GPRS a pak je třeba znovu vytáčet.
Mám původní Qtek 9100 kupovaný v Česku někdy v září.
IPL 2.17.0001
SPL2.17.0001
GSM 02.07.10
OS 2.17.7.2

Na HTC novější firmware není a do experimentů se mi nechce. Nerad bych přišel o češtinu.