Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GSPlayer 2.25 - VGA skin

Mira_ce4you_oldd (192)|9.11.2006 15:22
Nedavno jsem tady na foru nasel zminku o programu GSPlayer na prehravani MP3 (a monoha dalsich formatu). Nestacil jsem se divit, co vsechno tento velmi rychly, nenarocny a pohodlny prgramek umi. Pouzivam ho na rozliseni 640x480. V zakladu je vse jak ma, ale nedari se mi rozchodit zadny jiny VGA skin. Vysledek je nepouzitelny (. Nize uvadim jeden priklad. Nejde mi ani tak o krasny skin (potesil by), ale rad bych si trochu zvesil tlacitka. Jedno reseni je pouzivat zakladni skin a vetsinu funkci si navolit na hardwarova tlacitka.
Jestli mate nekdo radu jak zavest skin spravne dejte prosim vedet.

Mira
00180934_GSPlayer_PsS3.jpg
TheMelin (1642)|9.11.2006 15:28
Jasne ty mas VGA display, ale pokud mas zaple realVGA, musis pouzit skin pro QVGA ;)
Kája_oldd (759)|9.11.2006 22:21
Zkus se kouknout tady. Nezkoušel jsem zatím, ale mělo by se jednat o verzi upravenou pro vga

EDIT: testnul jsem, změna je, že ve standartním režimu není (aspoň základní skin) rozpixelovaný, ale krásně ostrý...ano, dá se bez toho žít, ale potěší:)
Mira_ce4you_oldd (192)|10.11.2006 00:18
[QUOTE="Kája"]Zkus se kouknout tady. Nezkoušel jsem zatím, ale mělo by se jednat o verzi upravenou pro vga[/QUOTE]
Tak jsem si to stahnul, rozbalil, ale vysledek je prozatim uplne stejny. Jedine ceho jsem si vsiml, tak ze exe je o neco vetsi.
I original se zakladnim skinem funguje pod ozVGA bez chybicky, ale s jinyma skinama si nevim rady.

Mira