Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Rychlý mobilní internet: jaké jsou možnosti připojení? [mobilmania.cz]

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Na této adrese najdete článek, ve kterém autor velmi zjednodušeně porovnává, jaké možnosti výběru rychlého internetu má zákazník v ČR. Takže pokud zatím jen vybíráte a rozhodujete se nebo rozvažujete změnu operátora, určitě se vám článeček bude hodit alespoň jako jakýsi "úvod do problematiky". Skalní fanoušci Oskara-Vodafone budou zklamáni - pro ně je to jen "zde jsou lvi".

Do diskuze můžete napsat (pokud možno bez emocí) svoje praktické zkušenosti s těmito službami.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

No asi 2 roky sem v MDA2 pouzival GPRS Data Nonstop od Eurotelu a bohate to stacilo - ono taky MDA2 nebylo extra rychly...
    Mezi tim sem mel asi pul roku CDMA hned jak zacalo fungovat, jeste s tim puvodnim modemem - to byl snad GTran nebo jak se jmenoval...a 50km od Prahy ve vesnici v udoli mi to normalne bezelo koelm 30-40KB/s...
    Potom sem presedlal na T-mobile a tu jejich PCMCIA kartu s EDGE a WIFI a teda nevim jestli neco delam blbe, ale kdyz to nainstaluju primo podle jejich navodu, tak mi to nikdy nebezi vic jak 16KB/s...coz jestli umim pocitat vychazi na 128kbps...to neni zrovna zavratna rychlost na to kolik slibujou
    Takze asi mi nejvic vyhovovalo klasicky GPRS.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

To je asi nějaký vtip, ne?.. :sarcastic: Od T-mobilu jsem pred par mesici utekl k Eurotelu prave kvuli tem mobilnim datum..
    Připojené obrázky Připojené obrázky  

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

No já jedu na CDMA od O2 a je to hrůza, na to co za to chtěj za peníze a pokud je lidí s tímto připojením víc na jednu BTS, tak se to nehýbá rychleji než cca 5 kB/s jen v noci se to (mezi 23-07 hod.) místy rozjede až na 200 kB/s, ale to opravdu až za hluboké noci nebo ještě spíš ( a tak to i já řeším) brzy ráno, to je net volnej a stahuje to jako ďas, škoda jen že to tak nejede celý den za ty peníze (1060 Kč/měsíc).

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Jeste dodavam, ze presedlavani mezi jednotlivymi druhy pripojeni bylo v mem pripade nucene, takze se nedivte ze sem presel od ET k T-mobilu
    Samozrejme bych rad zustal u ET (nyni O2) ale nebyla moznost...

Podobná témata

1. Rychlý mobilní internet CZ vs SK [mobil.cz]
    Od Zdenek Malinsky v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-11-2007, 08:02
  2. FS N560 LOOX a připojení na internet pře mobilní telefon
    Od Prefect v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Poslední příspěvek: 26-04-2007, 06:26
  3. Rychlý přístup k připojení na internet
    Od Jasper77 v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 15-06-2006, 12:53
  4. Jake PAMETOVE KARTY a jake jsou ZKUSENOSTI???
    Od teekey v sekci Zbývající PPC
    Poslední příspěvek: 11-03-2004, 19:23