Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 & záloha hodin (zál. baterie)

RadimK_ce4you (223)|8.11.2006 15:38
Tak mam takovy pocit, ze mi odesla zalozni baterka (je-li tam vubec nejaka). Po vyndani akumulatoru a zpetnem vlozeni (cca 3 sec) jiz musim nastavovat datum a cas. Myslim, ze jeste nedavno jsem toto nemusel delat. A obavam se, ze HR nepomuze. Nemate nekdo nejale poznatky?
Tjelk (21)|8.11.2006 19:58
mám za to, když jsem studoval svůj Qtek, že mobil nemá záložní baterku,. protože po minutě se čas vynuluje tak jako tak,. s toho jsem pochopil, že je tam nějakej malej konďík, kterej drží tak deset sekund čas,. a je tedy možné,.že ti odešel,. ale to nevim
RadimK_ce4you (223)|8.11.2006 20:24
Obcas se mi Qtek sekne, tak vyndavam baterku, ale nikdy jsem cas neserizoval, az ted. Tak mi to ted lezi v hlave. S tim kondikem bych aji souhlasil, asi mu dosla "stava". Jestli tak to nekdo prosim zkuste - napr. 10 sec.
GrassDevil (17)|9.11.2006 20:39
Mám stejný problém! I při rychlé výměně baterie se mi změní nastavení času
RadimK_ce4you (223)|10.11.2006 20:30
Uf, to se mi ulevilo, alespon nejsem sam... ;)
Speciaist (13)|11.11.2006 01:40
S tim casem se mi to zacalo stavat take. Qtek mi vytuhne vzdy priblizne kolem pulnoci a po restartu, prip. po vyndani baterie se cas nastavi na 24.3.2006 12:00 hod. Po vypnuti Autokeylocku se to castecne zlepsilo, stane se to cca 1x za 3 - 4 dni. Zda se mi ale ze k tomu dochazi nejakou synchronizaci s casem operatora, konkretne se jedna o Vodafone... Kazdopadne je to nejake podivne, drive se to nestavalo a to jsem mel nainstalovane temer vsechny dostupne pluginy. Jak jste na tom u ostatnich operatoru...???