Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 47 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 699

Téma: ASUS P525 - Obecně

Obyvatel SMob Avatar uživatele Lobo_ce4you
    Registrace
    Jan 2006

To byl problém jen s tím zvukem, upozornění normálně fungovalo, ale bez zvuku. Jak se to stane příště, tak proštouchám zdířku na konektor a uvidíme.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Mě dnes ráno taky nezbudil :O nezbeda. V 21.00 byl do plnejch dobit a ráno baterka total na nule, takže ani nehlesl. Zatím nemám tušení co to mohlo být. Byl v režimu "V letadle" , takže co ho vytlouklo?

Zdenek Malinsky: s těma notifikacema mám neustále problém. Myslíš, že to mám prohnat freeware CheckNotificitaions? Já to odstraňuju MemMaidem, tam to taky najde duplicitní položky a ty odstraním. Myslím, že je to to samé. Mě se ale tvoří opakovaně budíky každý den znovu jak na P525, tak na TyTNu. Dost to prudí :no:

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Nejde mi nainstalovat ta T9 - resp. nainstalovat jde , ale v telefonu nefunguje- kde dělám chybu: soubor .cab stáhnu do telefonu, spustím ho v telefonu , telefeon po instalaci se zrestatrtuje, a po znovu zapnutí T9 s češtinou není funkční , kde kurňa dělám chybu???

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

to dyndy
    Zkus to. René Stein se o tom také zmiňuje na svém blogu. Pokud soft najde např. že je potřeba smazat 49 ze 48 dupilicit, je to samozřejmě nesmysl a je potřeba udělat HR a čistou instalaci (nikoli obnovu ze zálohy).
    K vybití. To těžko tipovat - něco zůstalo běžet, aktualizace počasí, automatika na AS....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Díky přečtu a vyzkouším. Dnes se přes noc nevybil, ale ráno místo buzení se jen rozsvítil displej (první vlaštovka ) Čajovna od Radima Hladíka co jsem měl nastavenou na buzení z nastavení zmizela a dal se tam Alarm, ale nehrál. Asi zkusím SpbTime a jsem zvědav zda se celá záležitost ještě nezkomplikuje. Kdyby všechno ostatní tak pěkně nechodilo dal bych HR, ale kvůli budíku se mě nechce.

Registrace
    Jan 2006

Borci mám jednu prosbičku. Mám rom od sorga, který tam vymazal soubory powerpointu. Mohl by mi někdo poslat tyto soubory, které budou předpoklávám ve složce Windows, na email lobo1978@gmail.com

Díky

Kód:
    ppt.exe
    ppt.lnk
    pptres.96.dll
    pptres.dll
    PPTZoom_In.bmp
    PPTZoom_Out.bmp
    PPTZoom_Slide.bmp
    PPT_slideshow_menu.bmp

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Ty obrázky a zástupce není problém, ale ten exáč a dll-ka se bráněj a nejdou mě zkopčit ani RescoExplorerem.

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Ahoj,
    tak ho mam od pondelka doma a zatim funguje :-). Jen si nejak nemuzu zvyknout na nove windows a s tim souvisi dotaz - jak dostanu na horni listu cas? Kdyz jsem na Today obrazovce, cas tam neni. Jakmile se prepnu jinam, objevi se tam. Poradite? Diky

Registrace
    Jan 2006

Mrkni do Setting na záložku System. Tam je ikona Clock & Alarms a tam záložka More. Já to mám v angličtině, ty to budeš mít v češtině. A když trošku pohledáš tady na foru, tak najdeš i návod jak upravit registry, aby se ti u času zobrazovalo i datum.

2dyndy: díky za snahu, už jsem trošku pohledal a tak jednoduše to nejde. Musel by to někdo znalý vytáhnout přímo z romky Budu si muse nainstalovat ClearVue Presentation.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Pepa O.: já na to používám tento prográmek LVMTime.CAB. Zobrazí datum a čas (i s vteřinama) v jednom řádku na today a také v horní liště. Rozsáhlá diskuze včetně downloadu je na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=260441

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Dnes jsem obnovoval ze zálohy :. Po instalaci 14denní demoverze vCard 1.1 od Sunnysoftu se mě jak z traylišty, tak v připojeních ztratila ikona bluetooth. Při kliknutí na prázbné místo po ní vyskočila hláška o nedostatku paměti pro běh BT a nutnosti resetu. Po resetu to samé a nepomohlo ani odebrání vCard a vyčištění registrů od této aplikace. Pokud vCard budete chtít zkoušet, tak doporučuji před použitím se zazálohovat :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Nevíte náhodou někdo kde sehnat ochrannou folii na display? Díky za radu

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

pokud to budu zitra stihat, chci se stavit v sunnysoftu, podle me by mela pasovat folie z compacta/varia.
    tak dam vedet.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Rozhodně pasuje z Compacta, mám ji tam. Mám Brando čirá.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Zdravim, tak už 14 dní jsem celkem spokojeným vlastníkem asus p525, ale přecejenom mi na něm vadí pár věcí. Naštěstí mě nepostihla žádná ze zmiňovaných nepříjemností (budík budí,čas mam i se svátky, baterie na 2dny) ale k věci - co mi vadí: už někdo našel soft na klasický zadávání znaků jako u mobilu i na vytáčení a vyhledávání kontaktů. K čemu tam ta klávesnice pak je když se přes ní nedá psát. Ještě bych ocenil zapnutí přisvětlovací diody přímo z today když člověk potřebuje občas posvítit. No snad jsem nikoho neznudil tak dlouhym příspěvkem. časem přidám další postřehy :sarcastic:

Strana 3 z 47 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 12:12
  2. Asus P525 WM6 CZ
    Od Spidla_oldd v sekci P5xx
    Reakcí: 210
    Poslední příspěvek: 21-01-2009, 19:00
  3. ASUS P525 vs. XDA ORBIT ???
    Od Treo 750v v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 28-08-2007, 11:55
  4. asus p525
    Od alan111 v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-03-2007, 17:30
  5. Asus P525 WM6
    Od xentaur_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-03-2007, 11:15