Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jde na Igo plánovat trasu z A do B?

J2 (0)|8.11.2006 12:51
Chtěl bych si doma naplánovat trasu z místa A do B - jde to nějak? Nebo to umí navigovat pouze z aktuální pozice?
Jde to nastavit tak, aby to při jízdě pouze ukazovalo mapu a nenavigovalo???
Díky za jakoukoliv odpověď.
Surgical (2364)|8.11.2006 14:13
Jde. Precti si dodany manual....nebo treba recenzi
Docent (1234)|8.11.2006 17:23
Ani to nemusí být DODANÝ manuál... Jde stáhnout z netu ze stránek i-GO.
ms_ce4you (364)|14.1.2007 23:41
Da se s iGO navigovat treba z CZ(A) do It(B) nebo to nejde ? Pise mi, ze jsou mapy izolovane, prestoze mam zapnute "navigova pres hranice".
kokoskokos (75)|15.1.2007 16:53
Přes hranice plánuje bez problémů. V létě ČR - Rakousko - Slovinsko - Chorvatsko - Bosna - Černá Hora. Na jedno naplánování s několika průjezdními body :yes:
Marek Fikejs (3)|15.1.2007 21:32
Nejsem si jistý, ale mám stejný problém a v návodu se nic přesného nepíše. :oops:
oltcit (1098)|15.1.2007 21:43
A máte dobrú licenciu?
Marek Fikejs (3)|16.1.2007 08:27
Licenci mám cca 6 měsíců starou, a nejsem si jistý, jestli to na to má vliv na offline plánování. Můžu si naplánovat trasu i přes hranice, pouze online(nesmí samozřejmě do cílové země chybět nějaká země). Když začnu plánovat offline, tak výchozí je takový bod, který byl zadán jako poslední výchozí bod při online plánování.

Jestli si myslíte, že to dělám špatně, tak mi zkuste naznačit postup, jak naplánovat offline třeba praha-brno, když jsem v Plzni. Díky :oops:

Nebo si mám igo nějak upgradovat?
Docent (1234)|16.1.2007 08:43
Mno, tak já jsem v Praze, takže jsem zkusil Plzeň - Brno a nevidím žádný problém...
"Menu", "Trasa", "Editovat", tam si napíšu co chci, pak ťuknu vlevo nahoře na šipčičku a trasu to spočítá...
Marek Fikejs (3)|16.1.2007 09:38
[QUOTE="Docent"]Mno, tak já jsem v Praze, takže jsem zkusil Plzeň - Brno a nevidím žádný problém...
"Menu", "Trasa", "Editovat", tam si napíšu co chci, pak ťuknu vlevo nahoře na šipčičku a trasu to spočítá...[/QUOTE]

No, tak teď taky můžu říct žádný problém :D , jednoduché a učinné, jen jsem nevěděl jak. Každopádně díky ;)
oltcit (1098)|16.1.2007 10:34
Aha :D alebo trasa,vymazat jestvujucu,prepnut do mapy tuknut na vychodzie miesto,vyskoci kontextova ponuka,dat Zmena startu,najst si cielove miesto,oznacit,kontextova ponuka,Navigovat a uz to jede;) a potom v itinerari ako spominal kolega predo mnou uz len editovat,osobne vytycujem miesta priamo na mape,a tak isto ked chcem zadat nejake doplnkove prejazdove miesta.:yes:
Dygn (2)|19.2.2007 13:46
Ahoj,zkoušel jsem ten data b1 u Igo,upravený od oltcita,je to pěkné,ale nejde to spustit vodorovně,jak to přepnu naležato v nastavení,už to nenahodím,musím tam vrátit ten původní data.zip,abych to znovu rozchodil. Ještě mě zajímá,zda lze nastavit čas v cíli,tedy v kolik dorazím na místo.To je důležitý údaj,lepší než čas do cíle,to všichni doufám uznají.Jinak to nemá chybu.Poraďte někdo s tím zobrazením naležato.Díky Dygn
Dygn (2)|19.2.2007 13:52
S těma betama je problém,taky mě to navigovalo ,že mám přejet most pro pěší,pořád se mi to taky vypínalo.Vyšla už nová mapa ČR,neví někdo? Hodně se teď dělají kruháče a na těch mapách nejsou.