Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Fólie Vario vs. TyTn

Viktor Čistič (117)|8.11.2006 10:19
Zdar. Mám doma náhradní fólii na Qtek 9100 a chci přejít na TyTn. Nevíte někdo, jestli je ten display stejný? Nerad bych zbytečně kupoval novou...Díky
JecminekMaselnik (464)|8.11.2006 11:28
zrovna včera jsme to s kmozisem porovnávali. Plocha displeje obou zařízení je stejně široká, na tytn je o 1mm delší.
Viktor Čistič (117)|8.11.2006 13:58
Čili rozumím tomu správně, že TyTn má na výšku o 1mm delší display než Vario? Jinými slovy ta stará fólie bude na TyTn trošku menší. :?
lubos8 (33)|8.11.2006 17:57
Mám tu folii na 9100 a ten rozdíl je naprosto zanedbatelný.
kmozis_ce4you (117)|8.11.2006 21:09
Já to taky risknul a na základě údajů, které jsme s Martinem naměřili jsem si na Wizarda objednal fólii určenou pro TyTNa. Zítra by mi měla poštou dorazit, tak dám vědět...
kmozis_ce4you (117)|10.11.2006 20:52
Takže dnes dorazila. Na výšku je naprosto přesně od kraji ke kraji, na šířku o půl milimetru přesahuje. Takže nalepit ji perfektně je bez seříznutí téměř nemožné. Já jsem ji maximálně možně nacpal k jednomu kraji, pak ji trochu prohnul a zarval pod druhý okraj. Dole v kulatém rohu mi tam ale nacpat nešla. Po chvíli snažení jsem ji jakž takž usadil ale nebylo to ono - na krajích byla dost odchlípnutá. Navíc jsem tím, jak jsem ji zarval pod kraj, zřejmě poškodil někdě nějaký kontakt a nefungoval mi dotykový displej. Po chvíli snažení se mi podařilo ji odlepit a displej naštěští opět funguje. Čili resumé: pokud nemáte možnost si sehnat originál na 9100, kupte si tu na 9600 ale nějakým ostrým nožem nebo skalpelem (aby se Vám neroztřepila, si ji malinko ořízněte.