Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

pametovka- aku kupit + HF+kryt-kde kupit

a_tommi_ce4you (0)|7.11.2006 23:18
HOY! planujem kupit pametovku pre svoju 8310ku ale neviem aku kupit
bude mi stacit obycajna NEvysokorychlostna(kingston) alebo VYskorychlostnu (sandisk ultra II) lebo az staci obycajna. az staci tak by som zobral 2GB kingstona za 1600SK ale az ee tak len 1GB sandisk ale rychleho... ze 1100

a este k HF a krytu: neviete kde sa da zohnat a za kolko? ten HF je najpodstatnejsi bez neho nema vyznam menit 256mb kartu co mam za vecsiu..

a kryt... no rozbytý... co uz

danke šón za odpovede
vodopadek (274)|8.11.2006 11:13
ohledne pametovky najdes info zde odkaz do fora ja osobne koupil za 1164 vcetne postovneho, na slovensko to bude pripadne drazsi.. jinak funguje v pohode a bez problemu... co se tyce handsfree pouzivam Headset BLUETREK X2 koupeny u T-mobile, libil se mi design a vodeodolnost hlavne na zimu na lyzovacku:-) funguje bez problemu citlivost dobra cena kolem 1300 Kc, jinak zkousel jsem i HF od sony ericsson nevim ten typ, fungoval taky spolehlive a mam odzkousenou i Jabru, ale jak jsem rikal vyhral design Bluetreku:-) no a co se tyce krytu tak servis jedine zde servis ja osobne uz mam taky na telefonu silnicni lisej po padu z kapsy pri vystupovani z auta, ted ho nosim na snurce a je klid, zaplat buh ze to padlo na zada a ne na displej asi bych si rval vlasy:-) Mej se...:))
a_tommi_ce4you (0)|9.11.2006 14:29
tak toto mi poslali z toho servisu mailom

Cena krytu 900,- Kč

Práce 352,94 Kč

Mini HF 718,- Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH. Telefon je nutné zaslat na výměnu předního krytu.


takze asi budem bez kritu... musim este nejake HF najst
nepoznate niekto nejaky SK e-shop kde maju vhodne HF?