Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Jsem 100% zacatecnik s navigaci MEDION MD96050 / MEDION 465T

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Ahoj lidi. Pisu sem protoze bych potreboval zakladni informace. Vlastnim nekolik dni vyse uvedeny navigacni system pracujici s WIN CE 5.0, 256MB vnitrni pameti a na 1GB MMC karte mam predinstalovanou Evropu. Zkousel jsem ho v okoli Mnichova a v jizni Francii. Navigace funguje perfektne, rychle a presne. V manualu toho moc neni a mne by zajimalo jestli se do tohoto zarizeni daji pridat dalsi aplikace (obsahuje prohlizec fotek a prehravac MP3) jako napr slovnik, nejake hry, moznost cist e-knihy a prip.dalsi aplikace. Samozrejme bych si take rad rozsiril mapove soubory napr o podrobnouu mapu CR,SR, PL a Madarska, prip. turisticke mapy atd. Asi by se toho naslo hodne co bych chtel. Otazkou ale je jestli to vubec lze. Stavajici mapy jsou ulozeny v souborech s priponou *.psf. Najde se nekdo kdo mi pomuze s prvnimi kroky v teto problematice?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pokud je tam WM 5.0, tak by tam neměl být problém doinstalovat aplikace, jako na normální PDA. Koukni na titulní straně do rubriky "Začínáte? Čtěte!" Problém bude s češtinou - tedy pokud tam máš německou ROM.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Slanecek
    navigacni system pracujici s WIN CE 5.0
    je tam verzia CE na to sa nedoinštaluje už asi nič, alebo sa mýlim? mám v tom bordel...
    http://www.mobilnaut.cz/?a/378

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Koukni na titulní straně do rubriky "Začínáte? Čtěte!"
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    OK, proctu si to.
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Problém bude s češtinou - tedy pokud tam máš německou ROM.
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx
    Nevim jakou tam mam ROM, navigace na mne mluvi v 16ti jazycich vcetne cestiny, zakladni texty jsou v anglictine. Problem s anglictinou ani nemcinou ale nemam.

Registrace
    Mar 2004

Bohužel tvůj model nemůžu na stránkách výrobce najít, ale pokud je to případ, jako se řeší v této diskuzi, tak to asi nepůjde. Sorry. ops:

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Jak jsem v diskuzi vycetl tak se jedna o PNA, cili zadne CD s Outlookem ale ActiveSync u toho je. Medion MD 96050 je oznaceni pri prodeji pres discount ALDI kde jsem to i ja koupil, vyrobce to oznacuje jako MEDION GOPAL PNA 465. Tady je odkaz: http://www.mediongopal.com/de/produkte/4xx/gopal465.shtml a tady par technickych parametru ktere ale ne vsechny vyrobce uvadi: Medion MD96050 - Navigationssystem, Navigation: Zentraleuropa, 3D-Ansicht, Tankstellenschnellsuche, aktive Stauführung, Sprachsteuerung: 16 Sprachen, Betriebssystem: Win-CE 5.0, Prozessor: Samsung 400 MHz, Arbeitsspeicher: 256MB, Display: 4,3" Farbdisplay, 480 x 272 Pixel, 65536 Farben, Zielführung mit Sprachausgabe, MP3-Player, Picture Viewer, Zubehör: DVD-ROM mit Navteq-Kartenmaterial Europas, 1GB SD-Karte

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

kde najdem tu rubriku: zacinate? ctete

lebo nikde na titulke ju nevidim

Registrace
    Mar 2004

Na titulní straně webu, v pravém sloupci. Pokud jsi četl "povídání" před registrací a potom pravidla pro diskutující, je to tam zmiňováno.

Podobná témata

1. Yakumo verzus Medion MDPPC 150
    Od elektronet v sekci Yakumo
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-03-2006, 21:17
  2. Koupil si někdo v ALDI Medion MDPPC100 s GPS navigací ?
    Od Václav Endler v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 15-12-2005, 08:59