Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jsem 100% zacatecnik s navigaci MEDION MD96050 / MEDION 465T

Slanecek (3)|7.11.2006 16:31
Ahoj lidi. Pisu sem protoze bych potreboval zakladni informace. Vlastnim nekolik dni vyse uvedeny navigacni system pracujici s WIN CE 5.0, 256MB vnitrni pameti a na 1GB MMC karte mam predinstalovanou Evropu. Zkousel jsem ho v okoli Mnichova a v jizni Francii. Navigace funguje perfektne, rychle a presne. V manualu toho moc neni a mne by zajimalo jestli se do tohoto zarizeni daji pridat dalsi aplikace (obsahuje prohlizec fotek a prehravac MP3) jako napr slovnik, nejake hry, moznost cist e-knihy a prip.dalsi aplikace. Samozrejme bych si take rad rozsiril mapove soubory napr o podrobnouu mapu CR,SR, PL a Madarska, prip. turisticke mapy atd. Asi by se toho naslo hodne co bych chtel. Otazkou ale je jestli to vubec lze. Stavajici mapy jsou ulozeny v souborech s priponou *.psf. Najde se nekdo kdo mi pomuze s prvnimi kroky v teto problematice?
Zdenek Malinsky (9781)|7.11.2006 16:53
Pokud je tam WM 5.0, tak by tam neměl být problém doinstalovat aplikace, jako na normální PDA. Koukni na titulní straně do rubriky "Začínáte? Čtěte!" Problém bude s češtinou - tedy pokud tam máš německou ROM.
PatrikL (383)|7.11.2006 17:05
[QUOTE="Slanecek"]navigacni system pracujici s WIN CE 5.0[/QUOTE]
je tam verzia CE :( na to sa nedoinštaluje už asi nič, alebo sa mýlim? mám v tom bordel...
http://www.mobilnaut.cz/?a/378
Slanecek (3)|7.11.2006 18:10
Koukni na titulní straně do rubriky "Začínáte? Čtěte!"
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
OK, proctu si to.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Problém bude s češtinou - tedy pokud tam máš německou ROM.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Nevim jakou tam mam ROM, navigace na mne mluvi v 16ti jazycich vcetne cestiny, zakladni texty jsou v anglictine. Problem s anglictinou ani nemcinou ale nemam.
Zdenek Malinsky (9781)|8.11.2006 11:40
Bohužel tvůj model nemůžu na stránkách výrobce najít, ale pokud je to případ, jako se řeší v této diskuzi, tak to asi nepůjde. Sorry. :oops:
Slanecek (3)|8.11.2006 12:35
Jak jsem v diskuzi vycetl tak se jedna o PNA, cili zadne CD s Outlookem ale ActiveSync u toho je. Medion MD 96050 je oznaceni pri prodeji pres discount ALDI kde jsem to i ja koupil, vyrobce to oznacuje jako MEDION GOPAL PNA 465. Tady je odkaz: http://www.mediongopal.com/de/produkte/4xx/gopal465.shtml a tady par technickych parametru ktere ale ne vsechny vyrobce uvadi: Medion MD96050 - Navigationssystem, Navigation: Zentraleuropa, 3D-Ansicht, Tankstellenschnellsuche, aktive Stauführung, Sprachsteuerung: 16 Sprachen, Betriebssystem: Win-CE 5.0, Prozessor: Samsung 400 MHz, Arbeitsspeicher: 256MB, Display: 4,3" Farbdisplay, 480 x 272 Pixel, 65536 Farben, Zielführung mit Sprachausgabe, MP3-Player, Picture Viewer, Zubehör: DVD-ROM mit Navteq-Kartenmaterial Europas, 1GB SD-Karte
kevin19_ce4you (136)|19.12.2006 09:40
kde najdem tu rubriku: zacinate? ctete

lebo nikde na titulke ju nevidim
Zdenek Malinsky (9781)|19.12.2006 13:20
Na titulní straně webu, v pravém sloupci. Pokud jsi četl "povídání" před registrací a potom pravidla pro diskutující, je to tam zmiňováno.