Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: WM5 a filesys.exe

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Ahoj,

mám iPAQ6915 na něm WM5. Mám následující problém: po SR mám volné paměti něco okolo 31MB což během několika málo minut spadne na 22-24MB. Přitom nemám spuštěné žádné aplikace (alespoň ne takové které by šly ukončit). Stáhnul jsem si TaskManagera a zjistil jsem že největší "žrout" 3.5MB (!!) je filesys.exe.

Dokázal by mi prosím někdo odpovědět na následující:
    1. Co vlastně tento soubor dělá (podle názvu umím usoudit taky), ale o něco více detailněji.
    2. Je normální, že automaticky požírá pro mě neuvěřitelných 3.5MB operační paměti?

Za všechny odpovědi předem dík.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

mne tento preces berie 3,1MB, nejako sa tým nezaoberám, na úplne čistom zariadení mi to bralo menej :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Díky za odpověď.

Taky bych se tím nezabýval, kdyby ten proces bral těch 3.5MB hnedle od začátku - pak bych pochopil že se jedná o "správu" souborového systému.

Ale on na ty 3.5MB "nabíhá pár minut" a během toho je souborový systém kompletně přístupný.
    Vzhledem k tomu, kolik má zařízení paměti, se mi to zdá jako zbytečné. A tak chci vědět, zda-li se nedá nějak třeba "optimalizovat".

Jinak pro všechny, kdo jsou stejně "ujetý" a chtěj vědět jak "to" funguje jsem našel nějaký pokec. (pozor je anglicky)
    http://msdn.microsoft.com/library/de...ootProcess.asp
    http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa459155.aspx

Podobná témata

1. HP 4700 filesys
    Od profimal v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 07-06-2010, 13:11
  2. hx4700 WM5 - patch pro filesys
    Od Shady_cz_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 43
    Poslední příspěvek: 12-11-2007, 14:28