Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 16 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 237

Téma: Fólie BoxWave ClearTouch Anti-Glare

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

V předchozím článku jsem vám objasnil, jaké existují typy ochranných fólií, jejich výhody a nevýhody a jak potlačit lesknutí dotykových displejů. Nyní se podrobně podíváme na špičkovou antireflexní fólii BoxWave ClearTouch Anti-Glare. Důkladně vás seznámím s jejími přednostmi, osobními zkušenostmi a způsobu objednání. Popíši zde také postup aplikace fólie na displej, na co si dát pozor a co dělat, pokud se nepovede fólii aplikovat na první pokus.

Přečtěte si celou recenzi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

já sem při první aplikaci taky nachytal prachu že sem omýval ale obyč vodou to člověk dolů z folie nedostane (pokud se folie lepí) tak sem narazi na radu použit jarovou vodu a opravdu všechen přilepený prach zmizel a folie pořád lepila (to byla moje obava že nebude lepit....takže nebojte se omývat, a myslím že lehce vlhká folie nevadí naopak léoe se aplikuje

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

To je právě ta tzv.Windmasterova mokrá metoda, kterou zmiňuji na konci článku

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

ta fólie vypadá fakt dobře. Neuděláme hromadnou obědnávku ?
    P.S. Jako bych už někde recenzi na tuhle fólii viděl :? ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Johnnnnnnnnnny
    P.S. Jako bych už někde recenzi na tuhle fólii viděl :? ...
    Mohl si ji vidět na SmartManii, kde jsem ji zveřejnil v pátek..

V diskuzi k mému předchozímu článku už se pár lidí dohadovalo na hromadnou objednávku. Fólie pak výjde o dost výhodněji.
    Jinak chystám se napsat do AH mobile, jestli by tuto fólii nezařadili do své nabídky.

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Take bych se pripojil k nejake hromadne objednavce /potrebuji 2 kusy/,pokud by to slo ...
    Moznost platit kartou v zahranici bohuzel nemam

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

výborně.. takže to máme zatím 3 kusy + Jimmy říkal, že jí taky chce

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

ja se taky pridam.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2005

No nevim, ale nejsou ruzne velke pro ruzne typy pristroju? Pokud jsem se dobre dival, tak se da usetrit na sade tri (pro jeden typ). A jestli toho objednate moc, celnici vam to procli, jako me obal na PDA s pilot perem... :

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Ano, fólie jsou nařezané přesně na míru pro dané zařízení. Není však samozřejmě problém vložit do objednávky několik fólií na různá zařízení

Nevím teď přesně, jestli proclení je v tomto případě to samé jako zdanění... V diskuzích jsem četl, že když si někdo objednával 2x balení po třech, tak musel zaplatit ještě 19% DPH z ceny zboží (ne z dopravy). Zřejmě proto, že jsem si objednával jen jednu fólii, tak jsem daně platit nemusel
    Tady by chtělo, kdyby se vyjádřil někdo, kdo má větší zkušenosti s objednáváním zboží ze zahraničí. Nejspíše bude existovat nějaké limit, pod který se neplatí daň státu, do které se zboží posílá. Nevím...tuhle problematiku bohužel moc neznám

Hromadná objednávka se každopádně vyplatí, i přes případné zdanění :yes:

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Pokud si dobře pamatuji, tak limit od kdy se zásilka daní je asi 20-30 Euro. Jinými slovy pro jakékoliv serióznější objednávání něčeho z internetu většinou budete platit (clo i DPH).

Já bych se taky možná k objednávce připojil, ale potřebovall bych si objednat i stylus na looxe..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Bych se taky přidal s objednávkou dvou kusůch, na Qtek9000 a N560, plosím.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Platí se DPH od 30 EUR, tj. + 19%.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Ja sa síce k hromadnej objednávke nepripájam, no všetkým vám túto fóliu vrelo odporúčam. Svoje zariadenie používam už takmer 2 roky a za ten čas som fóliu BoxWave musel meniť len raz..

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

dle vlastni zkusenosti clo se vetsinou plati pouze u spedicnich spolecnosti typu UPS, DHL ... ale pokud se posle standartni postou (ano, je to levnejsi a zdlouhavejsi) tak sem jeste clo neplatil ani jednou. Objednaval sem vetsinou prez 100$ a platil sem opravdu pouze u spedicnich firem a to jeste podle toho jak se vyspaly :P Co se tyka DPH, tak tu sem neplatil nikdy, krome pripadu ze uz primo v objednavce se aplikovala dan podle zvoleneho statu (zkusil sem jednou dat nejakej nesmysl kde nebylo zdaneni, ale potom se to sprajclo v overovani karty )

Strana 1 z 16 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. kde v CZ koupit BoxWave ClearTouch Anti-Glare?
    Od SpeedyTuning v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 02-01-2010, 07:17
  2. VARIO folie Boxwave ClearTouch Anti-Glare
    Od anaxagoras_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-04-2007, 15:27
  3. Chce se někdo připojit k nákupu fólie ClearTouch Anti-Glare?
    Od TomTomX_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 19-03-2007, 17:17
  4. koupe ClearTouch Anti-Glare - KDE?
    Od okno_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-09-2005, 12:16