Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 16 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 237

Téma: Fólie BoxWave ClearTouch Anti-Glare

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak mi dnes došla poštou ClearTouch Anti-Glare (3ks), a je to paráda, ve srovnání s matnou Brando doslova "nebe a dudy". Navíc to Boxwave posílá jako obyčejnou obálku, takže to neprocházelo ani celnicí / clem. Jsem nadšen...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Mna by hlavne zaujimalo jak moc nehava ta od BoxWave ClearTouch (crystal {doplnene}) otisky. Lebo u tejto Brando (UltraClear {doplnene}) su dost viditelne tie otisky...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Porovnáváš antireflexní BoxWave a antireflexní Brando? Připadá mi, že to tady matláš všechno dohromady...

Jak píšu i v předchozím článku, tak na antireflexních fóliích nejsou tolik vidět nečistoty, tzn i otisky prstů, narozdíl od lesklých fólií, které můžete čistit každou hodinu a stejně se hned zase upatlají. Na BoxWave ClearTouch Anti-Glare (antireflexní) nejsou otisky prstů vidět prakticky vůbec. Fólii otřu mikrovláknem tak jednou za týden, když si zrovna vzpomenu... Jinak ani po tom týdnu na ni není nějak moc viditelně znát, že je zašpiněná. Lesklou fólii jsem otíral opravdu každou chvíli...pak stačilo jednou ťapnout prstem a mohl jsem začít čistit znovu.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Přesně, otisky prstů nejsou vidět ani na matné (antireflex) Brando, ani na ClearTouch, nicméně, přes Brando antireflex není ve srovnání s ClearTouch téměř vidět na displej..

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

to jimmyjames:
    Ospravedlnujem sa, ze som nedoplnal presne nazvy. Ale mne neslo o anti-glare model. Ten ma nejak nezaujima, pretoze ta nadhera displeja cez Brando UltraClear foliu je super. I ked tu vsetci pisete, ze od BoxWave anti-glare, je lepsia od Brando matnej, tak ma to az tak nelaka, pretoze na ciru foliu to mat nebude urcite...
    Mna najviac zaujima rozdiel medzi
    http://www.boxwave.com/products/clea...stal/index.htm
    a medzi tou cirou od branda
    http://shop.brando.com.hk/ultraclearscreenprotector.php

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

To si nemohl napsat rovnou, že tě zajímají jen lesklé fólie?!
    Proč asi myslíš, že tady všichni píšeme o antireflexní verzi?! Třeba proto, že tohle je diskuze k článku o antireflexní fólii BoxWave ClearTouch Anti-Glare! Máš to napsané i v titulku diskuze. (
    Pár dní předtím jsem vydal článek na téma Ochranné fólie na dotykové displeje. Kdybys obětoval pár vteřin hledání, tak ho ihned najdeš a napíšeš svůj dotaz tam. Já tady marně přemýšlím, na co se to vlastně ptáš a ty pak napíšeš, že tě antireflexní fólie nezajímají a chceš jen lesklé

Omlouvám se za svůj tón, ale tohle mě teda fatk dostalo...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Jinak ještě k těm fotkám... Na první fotce (kde se displej leskne) je, jak je snad dost jasné z článku, samotný displej bez fólie. Druhá fotka tedy zobrazuje displej s aplikovanou ANTIREFLEXNÍ fólií BoxWave ClearTouch Anti-Glare.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

ja mel Brando ultra ... lesklou a musel to sundat, protoze zrcadlo. Koukat se dalo snad jen v pritmi.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Obyčejná (neAnti) fólie má smysl jen pokud člověk nechce poškodit displej, ale do auta na navigaci, či jen ven na světlo, to je děs a hrůza. Problém Brando je ovšem v tom, že se sice opravdu neleskne, ale zároveň je málo průhledná. ClearTouch, která Brando na TyTN v mém případě nahradila, se rovněž neleskne, ale průhlednost snižuje jen velice minimálně (odhadoval bych to na 10% vs 30-40%).

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

to jimmyjames:
    No sorry .
    Ak myslis ten clanok kde boli popisi k roznym foliam, tak ano, mas pravdu, mal som to dat snad tam, ale v konecnom dosledku som tuto diskusiu zacal tym ci sa fakt vobec tie BoxWave folie od Brandovych lisia. Dovodom o tieto nejasnosti boli moje linky trebars k tym napadne podobnym ArmorCase-om a aj k samotnym foliam. (do ze sa lisia MATNE folie uz viem)
    (btw to ze som si folie mylil vtedy sa da vidiet este v prispevku kde som dal linky na obrazky odleskov (k boxwave folii som totiz napisal UltraClear/ClearTouch), takze som si myslel ze to znamena ze je cira a to ANTI-GLARE som si zial nevsimol, a to je ta chyba a moja slepota sory a tam nejasnosti zacali :> )

Potom som az presiel k tejto veci... Co sa fotiek tyka, tak ked som pokladal tu otazku sa priznam ze som mal z clanku precitanu len cast (zvysok som docital vcera), a som si myslel ze ClearTouch od BoxWave znamena ze folia je cira a nie jak uz som pisal nevedel som za sa to u nich deli na Crystal a Anti-Glare, takze sory som v tomto spravil chybu.
    Nicmene som v diskusii uz rovno pokracoval tu, ale ak si admin v pohode to presun, ale odpoved marne hladam stale .

Cize skratene povedane, to ze na fotke je matna a leskla folia som uz pochopil (povodne som myslel ze je to rozdiel NEJAKEJ 'NEZNACKOVEJ' lesklej a lesklej od BoxWave (lebo ak by to bolo tak, tak by som bol rozdielom ohureny). A teraz ma zaujima rozdiel (ak chces presun), len prosim kto mate skusenost odpovedzte, aky je rozdiel medzi tymi poslednymi linkami co som dal.

Alebo este lepsie aby tento prispevok nebol OT:
    Planujes niekedy recensiu aj na tie vysie uvedene folie tak ako si recenzoval tuto Anti-Glare?

btw: nechcem ta znervoznovat, tak prosim radsej odpovedz zajtra , vdaka

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od rADo2
    (odhadoval bych to na 10% vs 30-40%).
    Uf. No musel by som to videt osobne... Takze vzhladom na vase odporucania si kupim tuto antiglare od boxwave nabuduce ked budem menit foliu a uvidim. O svoj nazor sa podelim, mozno koli mne sa prekeca dalsi zaryty UltraClearista.
    Ale to znzenie viditelnosti o 30%-40% verzus 1% (co udavaju Crystal a UltraClear folie) je dost velke, preto vravim, musim videt.
    A ja s tym vo vlaku problem nemam a ta nadhera toho displeja je videt v plnej krase.

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Jen maly dotaz,jelikoz se hromadna objednavka nezdarila,je nejaka sance zminovanou folii sehnat jinak nez platbou a objednavkou ze zahranici ?Hlavne mne zajima,zda nekdo /firma/ u nas planuje do budoucna dovoz tohoto zbozi?Ma soucasna folie ma za sebou sice uz 2 roky,ale jeste snad nejaky cas vydrzi i kdyz novou by to chtelo jako sul :? Pokud bude jedina varianta objednavky - USA,budu se hald muset poohlednout po adekvatni nahrade

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Tak nevim jak vy, ale ja jsem si folii objednal, penize z uctu mi vzali 12.11. a od te doby se nikdo neozval a ani me neodpovedeli na mail. Tak nevim........stale pevne verim a cekam na folii...........

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Počítej tak 10-14 dní na cestu.
    Hlavně, zda jsi napsal správně adresu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Já sem s dodávkou fólie neměl jediný problém...druhý den od objednání mi přišlo potvrzení a za 5 pracovnách dnů jsem ji měl doma Peníze mi z účtu nestrhli hned. Tuším, že až někdy před doručením.

Ta adresa se hlavně musí psát bez diakritiky! Zapomněl jsem to poznamenat v článku, ale snad to každého napadne...:sarcastic:

Pokud máte problémy s dodáním, určitě jim napište mail! Vyčkáváním ničeho nedosáhnete.. Taky nemusí být chyba na jejich straně, ale u České pošty...

Strana 3 z 16 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. kde v CZ koupit BoxWave ClearTouch Anti-Glare?
    Od SpeedyTuning v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 02-01-2010, 08:17
  2. VARIO folie Boxwave ClearTouch Anti-Glare
    Od anaxagoras_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-04-2007, 16:27
  3. Chce se někdo připojit k nákupu fólie ClearTouch Anti-Glare?
    Od TomTomX_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 19-03-2007, 18:17
  4. koupe ClearTouch Anti-Glare - KDE?
    Od okno_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-09-2005, 13:16