Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 14 z 16 PrvníPrvní ... 41213141516 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 196 až 210 z 237

Téma: Fólie BoxWave ClearTouch Anti-Glare

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak se mi to asi na čtvrtý pokus povedlo. Zlatá mokrá metoda. Zkusil jsem po kousku přejet stylusem, z jedné strany drhnul jakoby po gumě, to byla lepící strana. Ale ráno se uprostřed objevil flek, nebyla to bublina, nešlo to vytlačit kartou. Během dne to začíná postupně mizet. Jen se mi úplně dokonale nechytly pravý horní a dolní roh, a to jsem si na očištění rohů dával obzvlášť záležet. Každopádně už se mi to nechce znovu přelepovat, mám strach, že by to ta fólie už nemusela vydržet.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Buď je to tím, že ten novej Herald má jinej displej, nebo se něco podělalo. S touhle fólií na MDAc jsem měl podsvícení na minimum a přesto byl displej za všech podmínek perfektně čitelný. Teď musím mít podsvícení skoro na maximum, abych venku vůbec něco přečetl. Nemohlo se té fólii něco stát?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Podle mne to bude spíše jiným displejem. Ty fólie jsou dělané na to, aby šli omývat, takže v tom by neměl být problém. Jinak když jsem porovnával displej na mém Variu a kámošův Artemis, tak to bylo jak nebe dudy. Displej na artemisu byl mnohem jasnější a lépe čitelný. V porovnání s tím mi připadal obraz na mém Variu úplně hnusný, tmavý a zažloutlý.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Marra
    Ahoj, chtel bych si koupit folii na displej meho PDA Asus MyPal A639, ale v nabidce maji jen na Asus MyPal A636... Nevite nekdo zda to bude sedet na A639?
    To nevím. Avšak vím, že ASUS A639 má shodný rozměr displeje jako A716. Rozměry fólie jsou 52,8x71mm. Rozměry displeje budou o pár desetin větší, počítá se s určitou vůlí (podle mne by to mělo by max.1mm a min.0,2mm na šířku i na délku). Zkus tedy změřit rozměry svého displeje (v podstatě to jsou vnitřní rozměry rámečku displeje - od hrany k hraně) a porovnat s tímto.

Pokud nebudou vyhovovat, můžu ti objednat větší fólii, kteoru si pak ořízneš přesně na míru svého displeje. Doporučuju řezat nejlépe na řezačce např.na fotky nebo "ulamovacím nožem" či skalpelem.

Pokud nechceš řezat, můžeme to vyřešit ještě tak, že mi pošleš přesné rozměry svého displeje, já je zašlu do BoxWave a oni zavedou do výroby fólii pro tyto zařízení podle tých rozměrů.

Pokud budeš mít zájem o objednání, řešme to dále přes SZ.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od jimmyjames
    Podle mne to bude spíše jiným displejem...
    Mně přijde displej na Heraldovi o něco hezčí jako na MDAc, jen je hůř čitelný na slunci, nebo zkrátka potřebuje silněji podsvěcovat. Jak jsem psal, MDAc jsem měl skoro na minimum a čitelnost perfektní. Včera jsem koukl venku na Heralda s přelepenou fólií a viděl jsem jen bílou mlhu, dokud jsem nedal podsvícení na maximum. Proto mě napadlo, jestli jsem něco nepodělal.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

ja uz sem si objednal folii na A636 kdyz nebude sedet tak se ozvu, ale jinak dik

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Tak jsem si zkusil objednat folii z Ameriky jak pise jimmyjames a dnes prisla.Je to vsechno presne tak jak napsal jimmyjames.Zadne problemy s jeji aplikaci nejsou.Jsem necekal,ze to prijde tak brzy.Ceska posta by se mela ucit!

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Chci se zeptat prislo ti to do schranky a nebo doporucene:?:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Pokud si objednáš jen jednu fólii (nebo asi i u 3packu), tak to posílají v obyčejném dopisu (tzn."do schránky", ne doporučeně). Pokud bys to objednával přezemne, tak já posílám vždy doporučeně.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Mne to hodila postacka do schranky.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

kedze je to pre mna a aj pre vas dost strata casu a myslim si ze naozaj vacsina z vas ma moznost si tuto foliu objednat sama a ani o tom nevie, ze taku kartu ma, tak velmi rad poradim ako na to, staci mi do PM napisat v akej banke mate peniaze a napisem vam kolko vas to vyjde
    Usetrime cas aj peniaze. Niektori z vas si dokonca myslia ze hromadna objednavka je pre mna ziskova cinnost, ale to je poriadna blbost:yes:
    a okrem toho som maximalne vytazeny clovek a nemam cas chodit na postu, z toho vyplyva ze uz robim len solo objednavky, tj vyjde vas to presne tolko ako je na stranke +8$ postovne(ak to nechcete expresne) aj solo objednavak cezomna vas vyjde menej ako u jimmyho, nakolko to je proste nemozne kedze je z CR aby to vyslo menej(prevod penazi, postovne do SR..)a okrem toho to budete mat skor(nepojde to uplne zbytocne z CR do SR ale rovno do SR)myslim ze budete spokojni a ten MAXIMALNE 100sk rozdiel oproti NEsolo objednavke sa vam oplati

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

za jak dlouho od objednani vam folie prisla??? odeme si uz strhli penize a napsali Shipped on: Tuesday, August 21, 2007, ale zatim nic neprislo... Kdyz sem jim psal tak mi odepsali ze to muze trvat az mesic tak porad cekam :?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Mě to přišlo cca do týdne.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Mne to přišlo za 5 pracovních dní

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Mám na prodej 2.8" Boxwave Crystal tak kdo by chěl tak pište na xandrew@seznam.cz

Strana 14 z 16 PrvníPrvní ... 41213141516 PosledníPoslední

Podobná témata

1. kde v CZ koupit BoxWave ClearTouch Anti-Glare?
    Od SpeedyTuning v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 02-01-2010, 08:17
  2. VARIO folie Boxwave ClearTouch Anti-Glare
    Od anaxagoras_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-04-2007, 16:27
  3. Chce se někdo připojit k nákupu fólie ClearTouch Anti-Glare?
    Od TomTomX_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 19-03-2007, 18:17
  4. koupe ClearTouch Anti-Glare - KDE?
    Od okno_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-09-2005, 13:16