Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 42 z 42

Téma: Naprosto perfektni prijem signalu - Loox N560 GPS

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Natočil sem video z GPS navigace TomTom krátká ukázka trasy rychlost 500..PDA mám N560...Jenom mě zajímá jestli je plynulost navigace stejná jako u mě.Popřípadě jaké jsou rozdíly.
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Mohu se zeptat trochu mimo?
    Potřebopval bych vědět, jaký typ je ten konektor ne externí anténu.
    Dík

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Jenom k signálu - měl jsem PDA na reklamaci, vyměnili mi základní desku a od té doby je to jedna báseň. Fix během 1-3 minut v Praze, tuhle jsem jel v tramvaji, hrál si s navigací a asi po pěti minutách se to fixlo, s čímž jsem ani nepočítal, prostě pohoda.

Co se týče konektoru neporadím, ale já jsem koupil externí anténu přes ebay.com, měl jsem jí doma do týdne a vyšla mě asi na 350Kč i s poštovným.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

A to je úplně nová nebo použitá?
    Asi bych se bál, aby byla v pohodě.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Samozřejmě úplně nová a funguje super. Uvnitř magnetka, takže drží na kovovém podkladu. Pro zajímavost, byl to přesně tento kousek

A vyšel přesně na 20USD, takže to bylo o pár korun víc než 350, co jsem měl v paměti. Rozhodně raději tohle než to kupovat v ČR za tisíc.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

a kdybych ti dal peníze, objednal bys mi jí? nemám na ebay účet a nechce se mi ho zakládat.
    Odkud jsi? Jsem Pražák

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od tortoise
    Jenom k signálu - měl jsem PDA na reklamaci, vyměnili mi základní desku a od té doby je to jedna báseň. Fix během 1-3 minut v Praze, tuhle jsem jel v tramvaji, hrál si s navigací a asi po pěti minutách se to fixlo, s čímž jsem ani nepočítal, prostě pohoda.

Co se týče konektoru neporadím, ale já jsem koupil externí anténu přes ebay.com, měl jsem jí doma do týdne a vyšla mě asi na 350Kč i s poštovným.
    reklamoval jsi ten signál?
    nevíš k tomu více podrobností?
    mám N560 darem = bez dokladu

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Ano, reklamoval jsem nedobrý příjem signálu. Vyměnili základní desku (mj. jsem to poznal tak, že některé koupené programy vázané na ID hardwaru chtěly nový kód) a trvalo to cca týden. Víc k tomu nevím - podstatné pro mně je, že to nyní šlape jako hodinky. Fixuje se celkem rychle, neporovnatelně lépe než dřív. Jediný "problém" je ten, že někdy, pokud jsem delší dobu navigaci nepoužíval, ten první fix na cca 3 satelity přijde brzy, tak do tří minut. Má ale mizernou přesnost a další 3-5 minut trvá, než se fixne čtvrtý a další satelit. Od čtyřech satelitů to pak pozici drží velmi dobře a udává velmi přesně.

Nováček
    Registrace
    May 2006

a reklamoval jsi u Getronics?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

ano

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od tortoise
    Samozřejmě úplně nová a funguje super. Uvnitř magnetka, takže drží na kovovém podkladu. Pro zajímavost, byl to přesně tento kousek

A vyšel přesně na 20USD, takže to bylo o pár korun víc než 350, co jsem měl v paměti. Rozhodně raději tohle než to kupovat v ČR za tisíc.
    Já jsem si ji kupoval taky. Zrovna dneska mi dorazila. Hned jsem vylezl na terasu a zkoušel signál. :-) Hned bylo vidět citelné zlepšení. Kupoval jsem si ji hlavně do auta, abych měl lepší signál při jízdě po městě.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Tak já nevím, koupil jsem si N560-ku, dnes mi přišla z výprodeje na MOBILNAUTU. Byl jsem zvědavý na GPS-ku, protože jsem si zde o ní přečetl
    všechno možné. První fix na dvoře v autě během 2 minut. Teď jsem to zkoušel za oknem a do minuty 11 satelitů, z toho 5 - 6 zelených.
    Jestli to takhle půjde dál, tak je to srovnatelné s jakoukoliv BT GPS.
    Jen pro upřesnění, mám samozřejmě WM5 ROOM, konkrétně revizi:
    P22452-P919-V302, z 21.2.2006. Nevím, jestli v průběho výroby docházelo k inovaci ROOMek nebo zda tam dávali stále stejnou. Zřejmě je každý kus jinak povedený, myšleno hardwarově ve vztahu k GPS.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 11:58
  2. Naprosto zoufalý příjem signálu - Loox 560
    Od tortoise v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 201
    Poslední příspěvek: 17-03-2008, 09:33
  3. FS Loox 520 - problem s prijmem signalu
    Od pellsi v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4