Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Par dotazu ohledne Varia

K4N3C_ce4you (48)|5.11.2006 13:55
Zdravim..zkousel jsem hledat, ale marne, tak se omlouvam za mozna jiz vyresene dotazy:

1) Uz nekolik dni mi nejde ICQ (Agile, mChat, ani dalsi testovane apps)..nejspis doslo opet ke zmene protokolu. Nevite nekdo u nove verzi nejakeho klienta, ktery opet funguje? Bez icq jsem jako bez ruky :(

2) Poradite mi prosim nejaky kvalitni registr hovoru? Celkove pocitadlo co je ve Variu (a ktere nejde ani vynulovat) me moc neuspokojuje..pokud bude app umet i pocitat SMS budu jen rad..

Predem dekuji za vase rady a odpovedi..
ElSoft (1244)|5.11.2006 14:19
ICQ se řeší tu a tu

na počítání hovorů a SMS, třeba pro Vario dost užitečná věc - Battery Status, nebo CallTimeSP
K4N3C_ce4you (48)|6.11.2006 16:32
Diky moc..a neco s pocitadlem SMS by nebylo? A jeste dotaz..battery status pouzivam na taktovani, ale co ma spolecneho s registrem hovoru?
ElSoft (1244)|6.11.2006 17:25
no právě Battery Status počítá jak hovory, tak SMS, stačilo by si to téma na které jsem ti dával odkaz přečíst ;)
szoustal_ce4you (174)|6.11.2006 19:25
Perfektní na to je PhoneAlarm. Ten ti počítá hovory,sms i GPRS.Dá se nastavit i tvůj tarif,pokud máš a tam si nastavíš účtování třeba 1minuta celá a pak po sekundách,volné minuty i sms.Ceny za jednotlivé hovory na různé sítě po provolání kreditu a další. Opravdu super soft na spoustu věcí.Vřele doporučuji.