Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A636N - divne stahovanie dat z PC...

cargo71 (3)|4.11.2006 11:43
Zdravim, poradi mi niekto, resp, objasni mi niekto, tgento problem?
Pripojim A636N (1GB karta) k PC nabehne spojenie cez ActiveSync (v 4.1.0).
Vsetko je v poriadku, vsetko chodi tak, ako ma. Az na moment, kedy zacnem pustat do PPC data vacsieho objemu (radovo 100MB a vysie - video a pod.).
Vtedy sa zacne prenos spravat akosi divne. Dlho mu trva, kym vobec nieco zacne, ak zacne, potom po stiahnutych cca 10-15% sa prenos resetuje a zacne tahat odznova a z cca 20 pokusov o stiahnutie, sa mi podari tie data dostat na kartu raz. Samozrejme, ze volneho miesta tam je dost.
Poradi niekto, kde moze byt "pes zakopany"..?
vdaka.
Zdenek Malinsky (9781)|4.11.2006 13:59
A co třeba zkusit použít toto?
Už se tu o tomto "problému" psalo velmi mnoho krát, tak jen stručně - použij čtečku karet.
cargo71 (3)|4.11.2006 14:55
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]A co třeba zkusit použít toto?
Už se tu o tomto "problému" psalo velmi mnoho krát, tak jen stručně - použij čtečku karet.[/QUOTE]

Priatelu,pouzivat toto viem dobre i ked si neviem predstavit heslovito popisat problem pre hladanie, presiel som komplet forum tykajuce sa ASUS A636/632 a nikde som na tento problem nenarazil. Ak by bol - ako pises - tento problem rozoberany viackrat, tak uz aspon hlupou nahodou nan narazim, ale bud som slepy, alebo vo fore o tomto pisane nic nieje.
Takze ak vies aspon o jednom threade, stacilo nan dat odkaz a nie hned robit si posmesky.
thnx ;)
Surgical (2364)|4.11.2006 16:01
Poslys, zaregistrovat se 2. listopadu a za dva dny na to hovorit takto s administratorem tohoto diskusniho fora je jaksi hloupe a nesvedci o tve fundovanosti a ani bystrosti. Ani o znalosti pravidel tohoto diskusniho fora, se kterymi se pri registraci zavazujes seznamit a tato nasledne ctit a dodrzovat....mimo jine seznamit se se clanky typu Zaciname, obecnou problematikou PDA atd....v neposledni rade necitovat predchozi prispevek, pokud bezprostredne tva reakce na nej navazuje....
Jen o tve nebetycne sebestrednosti.
Tvuj problem je obecny pro PDA komunikujici pres ActiveSync nezavisle na brandu a skutecne se rozebiral tolikrat, ze dotazy tohoto typu pripominaji spise Osla (Somara) ve Shrekovi s jeho vecnym dotazovanim "uz jsme tam?"....
cargo71 (3)|4.11.2006 18:30
Podobnych for je na internete hodne vela, takze nemusis sa obavat, ze nepoznam vseobecne pravidla spravania sa na forach.
A ked uz o tom hovorime, si druhy, ktory reaguje na thread a ani jeden z tych, ktore sa tu napisali, neporadili, ako s vecou pohnut. Jedine, co ste obaja dokazali, je navazat sa do ludi.
Mohli ste si usetrit cas napr. uvedenim jedneho prikladu, cim by ste napriklad mohli pomoct "novemu" uzivatelovi ale nie zaciatocnikovi v IT ako takej. Kazdy z vas napisal kopec slov, ale ani jeden z nich neriesil vec. Tak potom kto mrha cas a priestor ?
Ja si vazim pracu kazdeho cloveka a ako si si vsimol, nikoho som neurazil.
To, ze som sa zaregistroval 2.11. este neznamena, ze som vtedy na tento web aj prvykrat prisiel. Takze, ked uz si chcel riesit takuto vec,stacilo sa opytat a slusne by som aj odpovedal, ale ako ma clovek reagovat na odpovede, ktore namiesto rady sa akurat tak navazaju do cloveka...?
Stacilo napisat, ze to je vseobecny problem PPC a nie problem tykajuci sa ASUS-u. A na to, aby som sa preklikal kvantom prispevkov, a ktory - podla mna - nie je jednoducho nazvat a heslovite vyhladat cez hladanie, by som potreboval teda hodne vela casu a ver, ze som ho aj tu vo fore teda stravil dost. Preto som thread aj napisal.
Takze dakujem za fundovane odpovede...