Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hlasy Tom tom

MrViki (88)|2.11.2006 17:24
Jsem novým uživatelem programu Tom tom a pár věcí mne na něm štve. Zaprvé je trošku boj spojit jej s vestavěnou GPS (Asus A632N) a zadruhé hlasy, které si pletou levou a pravou stranu. Jedu, na mapě je zahnutí vpravo, ale hlas řekne, ať zabočím vlevo. To teda fakt člověka naštve...:no:
Ivo Pokorný (400)|2.11.2006 18:06
Az ten program budes pouzivat dyl, treba pochopis jakym systemem naviguje a naucis se jeho hlasovou navigaci. Ze by me poslal uplne na druhou stranu se mi tedy jeste nestalo... :cool:
MrViki (88)|2.11.2006 18:38
[QUOTE="Ivo Pokorný"]Az ten program budes pouzivat dyl, treba pochopis jakym systemem naviguje a naucis se jeho hlasovou navigaci. Ze by me poslal uplne na druhou stranu se mi tedy jeste nestalo... :cool: [/QUOTE]
No mně to už udělal několikrát, koukali jsme na to 2 a shodli jsme se, že to není moc OK. Při hlášce "na konci ulice odbočte vpravo" to řekne vlevo, místo v pravo. Šipka a mapa ukazují vpravo, ale hlas říká vlevo...:no:
Docent (1234)|2.11.2006 22:40
Hm, tak to se mně u TomToma ještě nestalo... Podobné problémy jsem měl jen na notebooku s Mapfactor Navigátorem, ten občas posílal na T-křižovatce rovně do pole místo doprava... A vysloveně na opačnou stranu mne poslal jen jednou...
freebird (61)|3.11.2006 10:47
Tak tuhle zkušenost s Tomtomem mám - stalo se mi to ve Francii - šipka ukazovala doleva a hlas řikal do prava. bylo to na silnici 3 třídy a bylo to spíš pro zasmání :D Je jasný že sem jel podle šipky :D Takže za 10 000 km se mi to stalo jen jenou :yes: a to je dobrý.