Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 41

Téma: Počasí na PocketPC

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Lidičky nevíte někdo o nějakém dobrém prográmku na počasí na Today screen ? Já zkoušel JournalBar ale není moc hezký a hlavně je za peníze :-) Někde jsem brouzdal zahlédl jsem že tam měl někdo fakt hezkej počasí bar - takový obličeje mráčků a sluníček :-) fakt hezký, nevíte někdo co to mohlo být za prográmek? fakt už nevím kde jsem byl :-) jo a úchylnej nejsem jen se mi to prostě líbí :-) jo a to by vlastně mohla bejt ta úchylka - tak asi sem... :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Magua
    Lidičky nevíte někdo o nějakém dobrém prográmku na počasí na Today screen ? Já zkoušel JournalBar ale není moc hezký a hlavně je za peníze :-) Někde jsem brouzdal zahlédl jsem že tam měl někdo fakt hezkej počasí bar - takový obličeje mráčků a sluníček :-) fakt hezký, nevíte někdo co to mohlo být za prográmek? fakt už nevím kde jsem byl :-) jo a úchylnej nejsem jen se mi to prostě líbí :-) jo a to by vlastně mohla bejt ta úchylka - tak asi sem... :-)
    Pravdepodobne by to mohl byt program TodayPlus. Je zdarma, mimo jinych uzitecnych veci umi i pocasi. KOdlik

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Tak jsem si stáhnul TodayPlus a kouknul jsem naň a ty tváře počasí tam nejsou... Ale po bližším zpřátelení jsem zjistil že se to dá skinovat a hle tváře se našly :-) nezbývá než jen : Díky KOdliku :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Tak jsem si stáhnul TodayPlus a kouknul jsem naň a ty tváře počasí tam nejsou... Ale po bližším zpřátelení jsem zjistil že se to dá skinovat a hle tváře se našly :-) nezbývá než jen : Díky KOdliku :-)
    Neni zac, hlavne ze to pomohlo. Ja jsem se snazil to rozchodit na PPC2002, ale jak jsem zjistil, tak je potreba k tomu mit nainstalovan .NET coz jsem nemel, tak jsem mel smulu. KOdlik

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Jo ale na stránkách toho today je ten .NET ke stáhnutí i do pocketu... tak jsem to stáhnul a nainstaloval a vše jde v poho...

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Jo ale na stránkách toho today je ten .NET ke stáhnutí i do pocketu... tak jsem to stáhnul a nainstaloval a vše jde v poho...
    Takze jste to zprovoznil v PPC2002? Me nejde ani tak o pocasi ci stahovani RSS, libi se me, jak je reseno zobrazovani schuzek a ukolu - podle vseho jdou i filtrovat. Bohuzel me ale umrel muj iPAQ, takze dokud se nevrati ze servisu zpatky, tak nemam moznost tento program vyzkouset.

KOdlik

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od KOdlik
    Takze jste to zprovoznil v PPC2002? Me nejde ani tak o pocasi ci stahovani RSS, libi se me, jak je reseno zobrazovani schuzek a ukolu - podle vseho jdou i filtrovat. Bohuzel me ale umrel muj iPAQ, takze dokud se nevrati ze servisu zpatky, tak nemam moznost tento program vyzkouset.

KOdlik
    Co vsechno je potreba nastavit, aby fungovala predpoved pocasi na Today ? i s obrazky.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Bude program fungovat i na MDA2?
    Díky, ipf.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Staci si stahnout program Journal Bar
    Mel by fungovat i na MDA2.

Nováček
    Registrace
    Oct 2002

Jak se nastavuje stažení počasí ???

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Zkoušel jsem ho najít na freeware, tam není. Nešlo by mi ho poslat? Nejlépe s e stručným popisem instalace (language není moje silnáí stránka a anglické návody někdy bývají zbytečně složité, přitom instalaci zvládnou i inženýři )).
    Děkuji.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Lze nastavit Journal Bar tak, aby stahoval nova data pouze pokud ja chci. Pripojuji DATAPHONE2 pomoci Bluetooth na stolni PC (ktere je pripojene na Internet) vse funguje. Pokud vsak DATAPHONE2 rano zapnu a neni uskutecneno propojeni ( nebo odjedu na sluzebni cestu) se stolnim PC, tak mne o tom neustale informuje, ze se nemuze spojit. Jedine pomuze vypnout Journal Bar v Today. Lze tedy nastavit to tak aby program aktualizoval data, jen pokud ja budu potrebovat (treba jen jednou za tri dny). Dik za radu.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Používám JournalBar a JournalBar Extension Pack.

Aktualizaci počasí lze nastavit (psal jsem autorovi - OMEGA ONE, taky jsem to nevěděl) - dá se nastavit stahování pouze přes kolíbku (ActiveSync), ne přes WiFi a/nebo GPRS.

TodayPlus jsem si nainstaloval před chvílí... a taky jej hned odinstaloval. Na první pohled vypadá moc hezky, ale - zdá se - nepodporuje češtinu a navíc se mi to ani nepodařilo pořádně spustit. Z Programs to šlo, na Today obrazovku to ovšem ne a ne dostat. Tak to šlo hned pryč ;-).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od JirkaP.
    Lze nastavit Journal Bar tak, aby stahoval nova data pouze pokud ja chci. Pripojuji DATAPHONE2 pomoci Bluetooth na stolni PC (ktere je pripojene na Internet) vse funguje. Pokud vsak DATAPHONE2 rano zapnu a neni uskutecneno propojeni ( nebo odjedu na sluzebni cestu) se stolnim PC, tak mne o tom neustale informuje, ze se nemuze spojit. Jedine pomuze vypnout Journal Bar v Today. Lze tedy nastavit to tak aby program aktualizoval data, jen pokud ja budu potrebovat (treba jen jednou za tri dny). Dik za radu.
    1/ To upozorňování bylo opraveno ve verzi v2.0.3, případně v2.0.4.
    2/ Přepínání synchronizace (jen kolébka) <> (kolébka i bezdrát - WiFi,GPRS) se nastaví - díky řediteli - viz obrázky ...
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00016438_JournalBar_WADb.jpg 
Zobrazení: 126 
Velikost: 66.2 KB 
ID: 33  

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Prostě - Jdu na server ... a jdu na jih. A naopak.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Aktualizace počasí - data počasí nejsou dostupná
    Od Dušan Mrázek v sekci Touch HD
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-12-2010, 12:28
  2. Upgrade PocketPC 2000 na PocketPC 2002 na iPAQu 3130
    Od Sumak v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 20-02-2005, 10:35
  3. PocketPC 2000 vs PocketPC 2002
    Od hlp v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-02-2004, 12:01
  4. Je možné se vrátit z PocketPC 2003 (iPAQ 3970) zpět na PocketPC 2002?
    Od PaTER_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-10-2003, 20:42
  5. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 30-06-2002, 10:56