Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPS Tracker for Windows Mobile - připojte se k novému projektu

Pavel Koza (4761)|2.11.2006 10:12
Před časem mi přišlo do schránky toto oznámení. Vypadá to zajímavě, taže se o to podělím:)

[QUOTE]Na serveru CodePlex, který je určený pro podporu vývoje aplikací pod Microsoft Shared Source licencí, jsem založil nový projekt GPS Tracker. Sbírá data z GPS pomocí připojeného PDA. Data je možné odeslat na server přímo z PDA přes datové připojení nebo je tam uložit přes webovou stránku (data se ukládají do textového souboru na PDA). Je to jen primitivní demo, na kterém prezentuji možnosti PDA pro GIS. Data se pak zobrazují jako cesta na Virtual Earth. Na výsledek se můžete podívat na gps.aspweb.cz.

Protože jsem na tom strávil dost času a bylo mi líto to mít jen jako demo, chtěl bych to dále vyvíjet s podporou komunity kolem WM. Vývojářů pro WM nad Compact Framwork je u nác podle všeho docelá málo a tohle by mohlo přitáhnout lidi.

Aplikace je zatím ve formátu zdrojových kódů, není tam žádný instalátor, takže pokud to chce někdo vyzkoušet, musí si to přeložit a nainstalovat z prostředí Visual Studia 2005 s nainstalovaným Windows Mobile 5.0 SDK.
Případný spoluprogramátor by měl umět .NET.[/QUOTE]

Tak co říkáte? Přidáte se:)?
00179693_Untitled-1_QZP.gif
tomasslavicek (20)|2.11.2006 15:56
Vypadá to zajímavě, nemám možnost odzkoušet, protože nemám PDA s GPS, ale projekt mě zaujal. V poslední době se také ve volném čase věnuji programování pro Windows Mobile, zkoušel jsem dělat několik aplikací do školy a teď také takovou jednoduchou hru inspirovanou analytickou geometrií. Až ji nějak dokončím, určitě ukážu. Je mi 17, chodím na SŠ aplik. kybernetiky do Hradce Králové do třeťáku, teď programuji ve Visual Studiu 2005, C#. Nějak zvládám Céčko a dělával jsem ve Visual Basicu 6. Jestli nějak tento projekt dokonce souvisí s připravovanou přednáškou 16.11. na naší škole, tam se určitě půjdu podívat... Tomáš Slavíček