Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problémy s budíkem - help?

Trebor_ce4you (17)|2.11.2006 10:08
Zdravím a mám jeden dotaz k budíku na mém Variu (zkoušel jsem tu hledat, ale nezadařilo se mi):
Tento problém se datuje přesně od doby přechodu z letního na zimní čas (i když netuším, jak s tím souvisí). V systému je možnost nastavení tří budíků, většinou mám jeden nstavený na 6:10 (a v den přechodu tomu bylo taky tak - takže ač to nechápu, tak bych v tom PŘESNĚ hodinovém rozdílu viděl souvislost) na každý den.
ALE OD PŘECHODU ČASU SE MI STÁVÁ TO, ŽE MNE BUDÍ VARIO každý den v 5:10, AČ ANI JEDEN ZE TŘÍ BUDÍKŮ NENÍ NA TENTO ČAS NASTAVEN!!!?
Pak ho vypnu a normálně mne pak vzbudí v nastavený čas 6:10 a nebo jiný :-/
Nemáte někdo nějaký nápad, kterým směrem se vydat, abych to opravil? Nic mne bohužel nenapadá a je to DOSTI otravné pro mne i moji polovičku ;-)

Přeinstalace je až to poslední, do čeho se mi chce jít.

Díky za každý nápad.
mmoobbyy (136)|2.11.2006 13:07
Asi bludna notifikace. Hledej program Check Notification smaz ji.
Michalek_ce4you (75)|2.11.2006 14:37
To se mi stalo první ráno. Nastavil jsem všechny budíky na jiný čas, pak zpátky a je to ok.
Trebor_ce4you (17)|2.11.2006 15:04
[QUOTE="Michalek"]To se mi stalo první ráno. Nastavil jsem všechny budíky na jiný čas, pak zpátky a je to ok.[/QUOTE]

To jsem zkoušel, ale nepomohlo to :-(

Zkusil jsem tím dříve jmenovaným programem promazat všechny notifikace od budíku a pak ho znovu nastavit. Takže uvidíme, v kolik naše rodinka bude opět vstávat. Ale čas 5:10 jsem tam stejně nikde neviděl. Předpokládám, že ty budíky se skrývají pod hodnotou clock.exe.

S tímto mne napadá ještě jeden dotaz. Při prohlížení těch notifikací na mne program řval, že jich tam mám moc - bylo jich tam 380 - vymyká se to nějak hodně normálu? Kalendář tedy využívám celkem dost, ale ne zase nějak brutálně.
begis_ce4you (21)|2.11.2006 15:25
[QUOTE="Trebor"]
S tímto mne napadá ještě jeden dotaz. Při prohlížení těch notifikací na mne program řval, že jich tam mám moc - bylo jich tam 380 - vymyká se to nějak hodně normálu? Kalendář tedy využívám celkem dost, ale ne zase nějak brutálně.[/QUOTE]

No, podle me to je az az... Nez jsem zde v diskuzi objevil link na tento soft, tak se pocet mych notifikaci prehoupl pres 650 (se starou ROMkou od TM). A Vario skoro nefungovalo. Po vycisteni se pohybuji mezi 25 - 50ti - zalezi na poctu budiku, kalendari atd. a neda se to vubec srovnat.

Tusim, ze v threadu o tomto softiku najdes i popis, co ktery zaznam znamena.

Begis
Trebor_ce4you (17)|7.11.2006 22:49
Zdravím,
tak Check Notification pomohl - vymazal jsem všechny budíky co jsem našel, akorát tam nebyl žádný s časem 5:10 :-( No, hlavně že se tím vyřešil můj (vlastně náš rodinný :-) ) problém.

Chi se ještě optat k tomu velkému počtu notifikací - dá se důvěřovat tomu prográmku a nechat vymazat automaticky všechny ty červeně označené notifikace a nebo ne??? NERAD BYCH PŘIŠEL O NĚJAKÉ AKTUÁLNÍ ZÁZNAMY???
Surgical (2364)|7.11.2006 22:51
A co takhle treba zaloha pred podobnymi experimenty?