Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přenesení nastavení a oblíbených z TT5 do TT6

FredMed (36)|2.11.2006 09:34
Předem se omlouvám, asi se to tady už někde řešilo, ale stačí mi stručně:
Jak přenesu oblíbené položky příp. další nastavení co jsem měl na TT5.21 do nového TT6 (hlavně ty oblíbené bych potřeboval)?
V TT5 je to myslím nějaký soubor *.cfg na SD, ale ten myslím není s 6kou kompatibilní..
Poradíte (nebo prosím aspoň odkaz na místo, kde to je už vyřešeno)?
Díky.
FredMed (36)|2.11.2006 15:03
Nikdo neporadí jak přenést alespoň ty oblíbené z TT5 do TT6?
Surgical (2364)|2.11.2006 16:07
Huz se to psalo tady opakovane :) Pomoci programku poiedit (staci zadat do okenka hledat) ze stare mapy ze souboru *.cfg muzes vytahat vlastni oblibene a vytvorit z nich soubor *.ov2, ktery po preneseni do nove mapy v novem programu otevres jako dalsi body zajmu a muzes je z techto bodu zajmu zase pridat do oblibenych....nebo je nechat jako kategorii bodu zajmu (POI)
FredMed (36)|3.11.2006 23:36
Díky za radu, oblébené z TomTom 5 jsem úspěšně přenesl na TT6.
Teď bych se chtěl jen zeptat do jakého souboru a kam (na SD nebo někam jinam?) se ukládá nastavení a ty oblíbené v novém TomTomu 6 (kvůli záloze).
Předem díky za odpověď.
FredMed (36)|5.11.2006 22:00
Tak ještě jednou prosím:
Jak zazálohuji (přenesu z jednoho PDA do druhého) nastavení a oblíbené z TT6?
Předem děkuji všem ochotným rádcům!
Surgical (2364)|6.11.2006 09:44
Pokud je to stejna verze TomToma a stejna verze mapy, melo by dostacovat prekopirovani souboru *.cfg z prislusne mapy.
Jinak vlastni nastaveni programu je natolik jednoduche (neni moc co k nastavovani), ze si to snad zalohovat ani neni potreba....
FredMed (36)|6.11.2006 10:26
Díky, mě šlo hlavně o ty oblíbené, mám jich docela dost a když už jsem je úspěšně přenesl z TT5 do TT6, chtěl jsem si je pro jistotu v té šestce nějak zálohovat..