Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 46

Téma: Ochranné fólie na dotykové displeje

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Pokud chcete uchránit displej Vašeho kapesního počítače proti poškrábání nebo se zbavit nežádoucího lesknutí displeje, je tento článek právě pro Vás. Dozvíte se, jaké existují typy ochranných fólií a které jsou nejlepší pro Váš displej. Zaměříme se na fólie, které dokáží eliminovat lesknutí displeje, a tím zlepšit jeho čitelnost na silném světle. Poznáte, že ochranná fólie není jen obyčejné spotřební zboží, ale nepostradatelné příslušenství pro Vaše zařízení.

Přečtěte si celý článek

P.S. Jen pro info - tento clanek vysel i na Smartmanii, tak at v tom nikdo nehleda neco spatneho
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Bez fólie ani sekundu Keď si kúpim novú tak odfotím tú moju za 100Sk - vydržala 2 mesiace
    //a do ankety by som pridal používam, ale vôbec neviem akú

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Hele nevím co s nima děláte, teda s těma foliema, ale používám Brando matnou už druhým rokem a teprve nyní při vypnutým PDA začíná být vidět, kde nejvíc tapu po softwarové klávesnici. Předtím jsem měl matnou InnoPocket, byla dražší, ale kvalita stejná jako Brando, ne-li úplně stejný výrobce. Jinak ani škrábaneček, takže nechápu jak může někdo odvařit za 2 měsíce folii Pozor, PDA mám v ruce dobře 4h denně, takže ne že to mám jen jako adresníček.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Ano, také u Branda uvádím výdrž 6-12měsíců bez poškrábání, i déle. Toto je údaj, který uvádí výrobce. Platí i pro matnou fólii. Výdrž 2 měsíce píšu u levných fólií za pár korun, kde skutečně je takto nízká.
    Způsob používání neznamená jen, kolik času denně ho používáš, ale také jak. Je hodně velký rozdíl mezi psaním poznámek etc... a zuřivým hraním her...
    Kritika k Brando matné je hlavně k tomu, jak degraduje zobrazení displeje. Pokud používáš fólii již 2 roky, tak už to vůbec nevnímáš, ale pokud bys teď fólii sundal, tak určitě musíš poznat rozdíl.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Zajimalo by me kde se u nas da sehnat folie BoxWave ClearTouch Anti-Glare?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Dozvíte se v mém dalším článku, kde tuto fólie také velmi detailně popíšu

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od Jerry Salcer
    Hele nevím co s nima děláte, teda s těma foliema, ale používám Brando matnou už druhým rokem a teprve nyní při vypnutým PDA začíná být vidět, kde nejvíc tapu po softwarové klávesnici. Předtím jsem měl matnou InnoPocket, byla dražší, ale kvalita stejná jako Brando, ne-li úplně stejný výrobce. Jinak ani škrábaneček, takže nechápu jak může někdo odvařit za 2 měsíce folii Pozor, PDA mám v ruce dobře 4h denně, takže ne že to mám jen jako adresníček.
    klasika - buď špatný stylus nebo svinčík na folii. Kdysi jsem si u Palmu T3 při resetování "seřízl" kus špičky stylusu a za týden bylo folie úplně zničená,

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Nebo třeba žádný stylus Pokud máš kvalitní fólii a "správný nehet", můžeš své PDA pohodlně ovládat jen nehtem, aniž bys musel vytahovat stylus. Když potřebuju jen napsat poznámku nebo vybrat playlist, je velmi otrvané vždy kvůli tomu vytahovat stylus. Já už teď stylus nepoužívám skoro vůbec a velmi mi to vyhovuje. Jen pro nějakou delší práci vytáhnu stylus..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od jimmyjames
    Dozvíte se v mém dalším článku, kde tuto fólie také velmi detailně popíšu
    Bylo by mozne ten obchod kde se da sehnat napsat uz ted, mam nove Vario a folie k nemu dodavana je desna a tak bych rad co nejdriv koupil (objednal) jinou folii a cekat na Vas dalsi clanek se mi moc nechce (nemysleno nijak ve zlem)

Dekuji

P.S.: Staci napsat obchod i do SZ:yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

V ČR se tyto fólie bohužel neprodávají Ovšem dají se objednat z uvedených stránek. Včetně poštovného výjde na 360Kč. To je v porovnání s fóliemi prodávanými v ČR, které však zdaleka nedosahují takové kvality, velmi dobrá cena

Pokud chce opravdu kvalitní antireflexní fólie, tak v ČR opravdu bohužel nepořídíte.. Objednání přes inet ze zahraničí se nemusíte obávat, je to velmi jednoduché a pohodlné. Detaily k objednání budou taktéž v příštím článku.

Jinak článek už mám napsaný, takže ho zveřejním brzy Chtěl jsem mít pouze nějaký časový rozestup mezi oběma články

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Ja uz prostridal nekolik tech folii, ale vzdycky to byly Innopocket nebo Brando. Asi nejlepsi byla matna Innopocket. Brando Ultra Clear Byla ve dne temer nepouzitelna a ted mam Brando Protector Plus, ktera mi prijde dobra az na to, ze mi invertuje barvy, kdyz na display koukam ze sikma. On to mozna dela uz X51v sama o sobe.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Pls poradte. Mam PDA Acer N311 a kupil som znackovu foliu za 450 Sk "Acer n300 PDA screen protector SP-1400001" (cez BGS) a z kazdej strany je asi o 1 mm mensia takze pod okraje sa zalozit neda. Je tvrda, hruba, matna. Asi by to mala byt elektrostaticka ale vobec sa na displeji nedrzi. V baleni bola iba 1 folia a to je vsetko.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Kupoval jsem zde Folie , ale to už je asi rok.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Moc se těšíme na další článek.

Děkujeme ti za informace, které na webu tolik chyběji.

S pozdravem Majkl

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Jen mě tak právě napadlo, že by nebylo od věci udělat menší test univerzálních styliusů.. To jsem na webu taky nenašel, takže pokud bude mít autor recenze chut se do toho pustit, věřím že nebudu jediný, kdo to ocení.

BTW: Fólii BoxWave si objednám. Dle reakcí na recenzi rovněž nejsem jediný a tak dávám autorovi článku tip na kontaktování výrobce a dohodnutí menší provize... )

Zdravím.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Ochranne folie na HTC Diamond
    Od yepik v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 10-07-2009, 09:45
  2. Odstranění ochranné fólie z displeje
    Od cibule_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 08-09-2007, 20:24
  3. Kvalitni ochranne folie na displej
    Od Petr Nowak v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-12-2005, 00:58
  4. Ochranne folie
    Od atsip_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-07-2005, 16:18
  5. ochranné fólie - potrebujeme ich?
    Od skyvlado v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-01-2004, 17:07