Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 46

Téma: Ochranné fólie na dotykové displeje

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Používám lesklou folii pro potisk v laserových tiskárnách - vydrží tak cca 6 měsíců průměrného užívání. Nemá lepící vrstvu, mám ji na svém Loxxikovi 410 zastrčenou za okraje. Funguje to docela dobře...
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od kubš
    tak to ti řeknu já to bez folie nelajsnu sem student a tak 10k není zanedbatelná položka abych PDA neochránil na nejcitlivější části.....
    od tý chvíle co sem nasadil folii ( skoro 2h boj s ostřiháváním a odbuliblonováním ) Innopocket tak se cejtim tak nějak jistěj asi jako když si v autě připnu pás na sedadle smrti....
    To je vsetko OK. Je to uplne normalny vyvoj zdraveho majitela PDA. :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Ja jsem zkousel mokrou metodu naneseni folie na i-mate JASJAR, folie sedla nadherne, bez bublin, ovsem vysledek... displey prestal reagovat na dotyk. Myslel jsem ze zarizeni navlhlo a tak sem vyckaval. Ted obcas po nekolika pokusech tukat na displej zacne reagovat a dokud je zaple (sviti display), na dotyky reaguje. Necham ho 30minut vyple a je to tu znova. Napada vas cim by to mohlo byt? Mam jeste pockat nebo mazat do servisu za vcas?

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Zdravím,
    znáte někdo tyto folie? http://www.screenprotector.cz/?p=pro...creenprotectorJá mám zkušenosti s jejich folií na mobil a ty jsou super kvalitní, proto by mne zajímalo jaké jsou tyto na PDA.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Já jsem si koupil asi před dvěma měsíci levnou fólii asi za 170,- a začíná se mi smrskávat, levý horní roh mi sjíždí a stahuje se dovnitř, já ho ale vždycky větším tlakem prstama vrátím na původní místo ) Vůbec tomu nerozumím, ale vypadá to, že to je asi nějaká kontrolka toho, že je čas ji vyměnit ono totiž to místo na klávesnici, kde píšu pomocí rozpoznávání vlastního písma už taky není moc pěkné...Takže se rozhoduji o koupi nějaké kvalitní fólie klidně i z dovozu či Tuzexu

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

To je jen známka nekvalitní fólie

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Dnes som si kúpil 10 nových fólií Tieto sú tenšie a tvrdšie - celkovo sú to úplne super fólie - citlivosť displaya je omnhoho vyššia ako u staršej (a drahšej). Už len ako dlho vydržia - na obale píšu že by som ich mal meniť po mesiaci alebo keď sa začnú objavovať ryhy. Tento týždeň mi prídu ešte 2 - značkové a za 500Sk (tieto stály 600 )

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

musím zaslat svůj názor na fólii Brando Protector Plus Ultra Clear.......... dnes jsem si jí zakoupil u Sunnysoftu za 249 Kč

a to co teď vidim na svym Variu je otřesnot............. tato fólie nejen že nepřilne pořádně k ploše displeje, ale vydtváří i neuvěřitelné bubliny......... jakmile se dotknu tužkou někde po stranách a v rozích, tak se fólie ihned odlepuje a vůbec nedrží.............její přilnavost je prakticky nulová

navíc lepící štítek k ní přilepený pro odlišení krycí fólie od obalu je tak pevně přilepen, že i po odstanění a omytí zůstává lepidlo stále na fólii.

jsem skutenčě znechucen.............. celou fólii budu samozřejmě reklamovat

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Koncem tydne odesilam objednavku folii BoxWave. Pokud by nekdo chtel objednat folii BoxWave (velmi kvalitni folie, viz clanek a recenzi), nebo i jine zbozi z www.boxwave.com, necht mi napise co nejdrive SZ

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Takovéhle fórum by měli být všude a na všechny témata, protože teďka přesně vím, co si na mého budoucího HTC Heralda mám koupit za fólii, děkuju

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

To Bongoman: ja jsem s folii velice spokojen. Po minule zkusenosti s folii, byla aplikace snova. Zadne bubliny, ostrost, barvy a pruhlednost spickova.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

japonec:
    V tom případě si ještě neviděl fólie od BoxWave... Jinak bys totiž už musel Brandko rvát z displeje dolů a nikdy více bys ho tam nedal...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Citace Původně odesláno od Pavelb
    Zdravím,
    znáte někdo tyto folie? http://www.screenprotector.cz/?p=pro...creenprotectorJá mám zkušenosti s jejich folií na mobil a ty jsou super kvalitní, proto by mne zajímalo jaké jsou tyto na PDA.
    zdravim, dnes som ju kupil, vystrihol a aplikoval na pda a je skvela, je to velka folia 125 x 80 mm a z nej si vyrezes rozmer aky potrebujes, mne vysli z toho 2ks. Stylus pekne klze a aj na slnku je vidiet rozdiel.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

To bongoman: zrejme si dostal foliu "bez folie"
    stalo sa to aj mne,snazil som sa nalepit vlastne ochrannú vrstvu a nie samotnú foliu,po zaslaní predajcovi sa to vyriešilo
    to japonec: áno, Brando Ultrascreen Protector je veľmi kvalitná folia(mne prvá vydržala vyše jedného roka) jej jediná nevýhoda je zlá čitateľnosť na slnku,je určená skôr do polotiena.
    to jimmyjames: nič proti tebe nemám,ani proti tvojim aktivitám ohľadom sprostredkovania nákupu folii,ale niekedy to s názormi na Brando trošku,uhm prehaňaš Tiež som si na základe tvojich doporučení zakúpil Boxwave foliu,žiaľ,jednoducho bola malá,mám taký blbý pocit,že ich robia na veľkosť zobrazenej plochy a nie na fyzickú,viditeľnú plochu displeja.Tiež by som mohol povedať,že keby si videl Brando,"rval by si Boxwave dolu" ale neurobím to.Znovu si skúsim zakúpiť Boxwave,ale tentoraz,už poučený to bude na typ Dell Axim 51V,alebo HX4700 a radšej ju pristrihnem,pretože tá pôvodná určená na Looxa720 bpla jednoduch malá a ako som zistil,nebol som sám,kto bol nemilo prekvapený (ne)veľkosťou Boxwave.Čiže,ked už chceš propagovať tieto možno skvelé folie,možno by bolo z tvojej strany(ked už ich toľko prejde cez ruky) uverejniť tu zoznam folii s ich skutočnými rozmermi a uvedením pre ktory typ zariadenia je určený podľa Boxwave,pretože oni na svojej stránke,tie rozmery jednoduch neuvádzajú a dokonca ked mi došla zásielka,ani na obaloch nebolo uvedené,pre ktorý typ zaréadenia je určená,tak som mohol len tipovať,či sa pomýlili a poslali mi inú,alebo je špatná originál.Až po reakciach od ostatných užívateľov vysvitlo to,čo som spomínal s ich veľkosťou.Čiže asi tak a prajem peknú nedeľu a foliam zdar!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Ne všichni mají problémy s velikostí fólie. Jde o to, na jaké je zařízení. Pro některá jsou opravdu menší, než by bylo dobré. Nicméně třeba na Vario, a zařízení se stejným displejem (Hermes, Artemis..), mám vyzkoušené, že jsou naprosto přesné. Nevím, pro která konkrétní zařízení jsou menší.

Jestli sis všimnul, tak píšu především o ClearTouch Antiglare (tzn.antireflexní - tu si také zatím všichni lidé objednávali). Ta se opravdu nedá s Brando fóliemi vůbec srovnávat! Jak se můžeš dočíst v druhé diskuzi (k recenzi ClearTouch Antiglare), tak několik uživatelů moji tvrzení jen potvrzují.

Co se týče neoznačování fólií v objednávkách od BoxWave. Máš pravdu, mám stejnou nemilou zkušenost. Nicméně vždycky jsem měl fólie označené alespoň nějakým jejich značením, takže stačilo napsat maila, aby mi napsali, co které označení znamená. Potom jsem jim přímo k objednávce napsal, aby mi označili fólie názvama zařízení. Prvně to asi nějak nepochopili, ale v další objednávce už jsem to měl v pořádku

Změřit skutečné rozměry fólií je dobrý nápad Už jsem také tuhle myšlenku jednou měl, ale nějak se mi to pak něchtělo měřit... ops: Bylo by to však hodnotné i pro ostatní uživatele, takže se do toho pustím.

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Ochranne folie na HTC Diamond
    Od yepik v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 10-07-2009, 09:45
  2. Odstranění ochranné fólie z displeje
    Od cibule_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 08-09-2007, 20:24
  3. Kvalitni ochranne folie na displej
    Od Petr Nowak v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-12-2005, 00:58
  4. Ochranne folie
    Od atsip_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-07-2005, 16:18
  5. ochranné fólie - potrebujeme ich?
    Od skyvlado v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-01-2004, 17:07