Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: Knihy pro PDA

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Rogner
    Ale co to znamená, že je to kryptovaný formát? Formát .pdb by měl podporovat, tzn. že existuje několik variant formátu .pdb?

A čím se tedy dá otevřít ten kryptovaný?

děkuju
    cim otvorit? predsa heslom. kryptovane je to _asi_ preto, lebo je to kniha _na_predaj_ a tym padom _zaplatenim_ ziskas heslo. neviem o aky dokument ide. opakujem, skus si stiahnut nejaku knizku z www.palmknihy.cz a skus si otvorit tu.

Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

Tak mi zase nejde už asi čtvrtý den http://palmbookz.maya.cz. Jste na tom stejně?(

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od strojvudce
    Tak mi zase nejde už asi čtvrtý den http://palmbookz.maya.cz. Jste na tom stejně?(
    Vcera nebo v patek jsem tam byl, ale zavedli tam prihlasovani a neni mozne nic stahnout a navic jsem nenasel zpusob, jak se "zaregistrovat". Nevite o tom nekdo neco?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Omlouvám se za změnu tématu ale já používám Mobipocket a je to super. Ale nevím jak odinstalovat Microsoft ReaDER. nĚJAK HO NEMŮŽU NAJÍT CO UMAZAT. Poradí někdo? Předem díky

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Chuck
    Omlouvám se za změnu tématu ale já používám Mobipocket a je to super. Ale nevím jak odinstalovat Microsoft ReaDER. nĚJAK HO NEMŮŽU NAJÍT CO UMAZAT. Poradí někdo? Předem díky
    MS Reader je predsa v ROM, ten neodmazes, presun si jeho ikonku kamsi prec a zi v pohode veselo dalej ;-) btw: aj tak je Haali Reader najlepsi ;-)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

Před týdnem jsem přešel na HaaliReader a je fakt super. Lepší než MobiPocket.

PalmBookZ je na http://www.palmbookz.tk. A je nutno požádat o registraci v klubu.

....
    7.3.2004

Pøechod na neveøejný klub Ètenáøù elektronických knih. Kdo ke konci roku požádal o èlenství a prošel sítem, ten heslo dostal emailem. Kdo nedostal, mùže zkusit požádat znovu a doufat, že mu bude vyhovìno. Na èlenství není žádný nárok.
    ....

Email je tam někde na stránce.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Já přihlášení vlastnil, ale zapoměl (teď vím o čem to je: za blbost se platí)
    ale ten meil už nefunguje. Potřebuji nakopnout pomóóóc

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Čím číst knihy (PDB) na WM5
    Od vasekv_ce4you v sekci eKnihy
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 28-02-2006, 16:19
  2. E-knihy na PDA
    Od xtra01_ce4you v sekci eKnihy
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 15-01-2005, 16:38