Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefungujici ICQ klienti!!!

overgrounder (176)|1.11.2006 18:21
Zdravim, lidicky. Uz fakt nevim, ale nemohu za zivyho boha rozchodit ani jednoho ICQ klienta. Vyzkousel jsem asi 6 ruznych softu (Agille, Jimm, IM+ atd), ale kazdej mi hlasi budto chbynou odpoved ze serveru nebo jine chyby. zkousel jsem i pripojit se k jinemu icq uctu, ale bezuspesne. Jedine, co se mi podarilo, bylo parkrat nahodit Agille, ale i ten po chvili spadne a tim to hasne. Predem rikam, ze nastaveni mam vzdy spravne, edge i wifi jinak na pripojeni k netu fungujou, maily jdou, vsechno pres net jde, jen to zk...y ICQ ne. Kamos rika, ze to muze nejak blokovat operator. co si o tom myslite? Co mi jeste krom HR zbyva zkusit, pricemz ani HR nezarucuje vyreseni problemu. Diky za napady.
atomion (1159)|1.11.2006 18:45
Zkus ještě tento mChat. Všem zatím funguje :yes:
overgrounder (176)|1.11.2006 18:51
[QUOTE="atomion"]Zkus ještě tento mChat. Všem zatím funguje :yes: [/QUOTE]
zkousel jsem vsechny, o kterych se mluvi, tedy i mchat. nechodi :no:
TheMelin (1642)|1.11.2006 18:51
Mne funguje agile uplne bez problemu.
overgrounder (176)|1.11.2006 19:03
[QUOTE="TheMelin"]Mne funguje agile uplne bez problemu.[/QUOTE]

Mne do predvcerejska take. pak razem nic. proto jsem se dal do patrani po pricine, jez samosebou vychazela z predpokladu, ze se blbne Agile. Zacal jsem laborovat se vsemi dostupnymi klienty, dokonce ani origos ICQ for PPC nejde.
Kája_oldd (759)|1.11.2006 19:09
Popravdě, nějak divně mi blbne poslední mChat, že se nepřipíchne, prosím, ale kupodivu (oki mám to vytáčené přes moba via IrDA, smějte se;) ) ani dialer nešel (prostě přestal sám fungovat) a ani se nepokusí spojit s mobem, i když to hlásí že jo
TheMelin (1642)|1.11.2006 19:46
Kazdy den jsem minimalne pul dne na Agile a zbytek na PC a nemam fakt problem. Ted uz zrovna dve hodiny pres agile neco resim a spojeni drzi.
flashman (1366)|1.11.2006 19:57
mě "fungoval" agile a Mchat naprosto v pohodě
fungoval: agile nejspíš kvůli malému signálu skoro nepřímal zprávy, ale mchat naprosto ok
Spawncz (206)|1.11.2006 20:02
Muzu jen potvrdit ze mChat i Agile funguji na Variu v pohode.
PhSnake (872)|1.11.2006 20:07
[QUOTE="overgrounder"]Zdravim, lidicky. Uz fakt nevim, ale nemohu za zivyho boha rozchodit ani jednoho ICQ klienta. Vyzkousel jsem asi 6 ruznych softu (Agille, Jimm, IM+ atd), Diky za napady.[/QUOTE] Myslim ze tento problem sa uz vyskytol raz, problem je ze ICQ nejak meni porty alebo protokol raz za cas aby ta to donutilo pouzivat original ICQ s reklamami. Mne to blblo [red vcerom, vcera som stiahol Mchat 2.2myslim najnovsia verzia aj IM+ a zrazu to ide bez problemov. Pokial viem Agile taketo problemy nemal nikdy mozno maju zakupenu nejaku licenciu. PS ak mas "kupeny originalny" IM+ tj zaregistrovany nova verzia ide bez problemov
paurus_ce4you (23)|1.11.2006 20:16
[QUOTE="overgrounder"][QUOTE="atomion"]Zkus ještě tento mChat. Všem zatím funguje :yes: [/QUOTE]
zkousel jsem vsechny, o kterych se mluvi, tedy i mchat. nechodi :no: [/QUOTE]

Me uz asi mesic blbne icq, pouzivam to originalni.Mam takove tuseni ze za to muze vodafon, posledni dobou kdyz se pripojim na mem mda3 pres gprs tak se po odeslane zprave odpoji, ale icq se tvari jako ze je furt pripojene.kdyz se pripojim doma pres kolebku nebo wifi tak vse funguje jak ma. Jedine pouzitelne icq pres gprs je Anastasia.
TheMelin (1642)|1.11.2006 20:38
Podle me je to tim, ze Agile se prihlasuje na svuj server a ostatni messengery rovnou na originalni. Takze kdyz zmeni port u Agile to nepoznate, a nebo jen na chvilku, nez to nekdo upravi na tom agilackym serveru.
overgrounder (176)|1.11.2006 21:56
[QUOTE="TheMelin"]Podle me je to tim, ze Agile se prihlasuje na svuj server a ostatni messengery rovnou na originalni. Takze kdyz zmeni port u Agile to nepoznate, a nebo jen na chvilku, nez to nekdo upravi na tom agilackym serveru.[/QUOTE]

Podle me je to opravdu neco s temi porty. protoze jediny klient, ktery jakz takz funguje je prave Agile. Vsichni ostatni si ani neskrtnou. jako by to bylo zablokovany. zkousel jsem to prejmenovat, ale nic.
flashman (1366)|2.11.2006 19:48
jojo agile je ok a mchat funguje pouze nejnovější verze. Klasické icq bz mělo fachat OK
TheMelin (1642)|2.11.2006 20:02
Jinak dnes vysla nova beta agile :yes:
Bobanovicz (511)|2.11.2006 22:18
ICQ nemění porty, ale dělá změny v protokolu z důvodu používání alternativních klientů, jak už tady někdo poznamenal.
Škoda, že je u nás ICQ tak populární, asi jako v Rusku.
Už aby byl hotový Windows Live Messenger pro PPC, nebude důvod používat nestabilní a problémové ICQ.
lukike (278)|13.11.2006 18:03
ja sa tiez neviem cez mchat pripojit,.... hm hm Stale mi pise ze odosiela data a to mam na obrazovke stale,... aj cca 5min,...
Zaujimave je,ze na ICQ sa prihlasim cez K750i v pohode (Jimm),len cez PDA sa nechce nejak pripojit hm hm
flashman (1366)|13.11.2006 19:49
Windows Live messenger můžete bataotestit ;-)
Škoda jenom, že na MSN nikdo nepoužívá a na ICQ mám hafo lidí :(
Bobanovicz (511)|13.11.2006 21:37
U tehle verze je uz pripojeni nemozne.
sancho_ce4you (11)|25.11.2006 11:20
[QUOTE="atomion"]Zkus ještě tento mChat. Všem zatím funguje :yes: [/QUOTE]
Dik za typ, skvely SW.
Agile sposoboval, ze mi za dva dni dosla pamat, pripadne prestal ist cely telefon a pomohol len reset.
mChat je skvely, vyborne nastavitelny a nie je s nim problem.
Este raz vdaka za typ.
bagio (338)|16.12.2006 09:07
I mě nefunguje ani jeden klient.Pořád to zkouším dokola a nic.Fakt už nevím.A ani v práci,kde se připojuju přes Wifi.
TheMelin (1642)|16.12.2006 09:33
Asi mas nekde neco spatne nastaveno.Plno klientu funguje v pohode...mChat, qip, IM+, agile messenger atd.
bagio (338)|16.12.2006 15:09
Nechápu jak,ale už jsem se připojil.Najednou to naskočilo.Použil jsem Mchat a funguje v pohodě.Sláááva.
htcjirka (1875)|28.12.2006 11:46
Presne tak,agile chodi uplne v pohode a bez problemu,ted mam nainstalovany VeriChat a ten chodi take perfektne a je velice jednoduchy.Chyba bude nekde v tobe