Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pouzdro Noreve pro HTC Wizard (Qtek 9100, MDA Wizard...)

hrtak_ce4you (314)|1.11.2006 15:12
Sledováním diskuzí se dá vyčíst, že mnoho uživatelů má problém s tím, jak nosit své Vario (Wizard, Qtek 9100…). Přibalené pouzdro není příliš kvalitní, má své mouchy a člověka spíše rozčiluje, než aby byl spokojený s bezpečím svého miláčka. Jednou z alternativ je pouzdro Noreve Saint Tropez, které jsem měl možnost pár týdnů používat a o svých zkušenostech bych vám dnes rád napsal pár slov.



Přečtěte si celou recenzi.
Mem__ce4you (485)|1.11.2006 16:00
Aneb proč se trápit s tímhle nesmyslným pouzdrem, když je na trhu kvalitní Krusell s vychytanými držáky, pro ten foťák má samostatně odklopnou část... a to nejlepší na konec, rozhodně nestojí 40 EUR
Emper_ce4you (43)|2.11.2006 09:51
No - zdá se mi to nějaké neohrabané - rozhodně bych si to nepořídil. Asi rok používám na své MDAc Krusell Horizontic Premium S-Wide
(původně pořízené na SE P800 - na které bylo ale těsné) . Je mi jasné, že MDAc je rozměrově skromnější než Wizard -ale způsob uchcycení na opasek a jednoduché vyjmutí PDA je hlavním důvodem pro tenhle typ pouzder -myslím tedy Krusell, pro mě. Dá se určitě vybrat - za míň peněz. http://www.krusell.cz/subcategory.php?s=2&prodGrp=3&cat=21



a-wave (16)|2.11.2006 12:20
Na Wizarda používám také Krusell s naprostou spokojeností. Jen původní plastová klipsna na opasek se mi po pár týdnech rozpadla, tak byla nahrazena Krusell ocelovo-kozenou.
Emper_ce4you (43)|2.11.2006 15:57
Já jsem klipsny opustil a používám provlečné pouzdro - několikrát mi kdysi něco z opasku spadlo (z klipsny) a tak jsem to definitivně zavrh - provléknu pásek skrz a je klid ;)
Emper_ce4you (43)|2.11.2006 15:59
Ygdyž - to pouzdro co jsem psal výše má vzadu samozřejmě porychtunk na klipsnu
Hansel_ce4you (3)|25.11.2006 22:52
Pouzdro ze základního balení mi nepřipadá tak špatné. Stále používám klávesnici, takže nic, kde je Qtek pevně připevněm mi nevyhovuje. Co mi ale opravdu hodně vadí je převracení displeje - někdo mi napíše, rozsvítí se displej, já se podívám a už je to převrácené a pak čekání uááá... Pak mi také vadí klipsna na opasek. Na opasku komunikátor vypadá blbě, nehledě že padá, nosím jej proto v kapse (jojo, taky to vypadá blbě, ale přijde mi to únosnější:-)) a klipsna tlačí. Jinak jsem spokojený, je docela pevné (už mi několikrát spadnul a žádná katastra). Problém tohoto zařízení je, že ideální pouzdro neexistuje, muselo by být vysouvací (jestli se dá něco takového vyrobit a existuje to, sem s tím).