Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

pouzivate nekdo wifi kartu na A620

Nezmar_ce4you (15)|7.1.2004 23:37
Poradte jakou wifi kartu do A620 .Ma nekdo nejake zkusenosti s wifi v A620 ? Co rikate na D-link DCF-660 je za dobrou cenu nizka spotreba peknej soft .
Nezmar_ce4you (15)|7.1.2004 23:52
Co takhle CF wi-fi s konektorem na externi antenu , nikde jsem to nenasel asi je nikdo nevyrabi :( Pritom PCMCI kartu s moznosti priojeni externi anteny neni problem sehnat .
maximum (15)|11.2.2004 12:17
[QUOTE="Nezmar"]Co takhle CF wi-fi s konektorem na externi antenu , nikde jsem to nenasel asi je nikdo nevyrabi :( Pritom PCMCI kartu s moznosti priojeni externi anteny neni problem sehnat . [/QUOTE]

Někdo jí vyrábí, ale teď nevím, která firma to byla. Sám jsem si jí chtěl pořídit, má to však jeden háček: vyrábějí variantu buď s integrovanou anténou NEBO s konektorem pro externí anténu. Tzn. druhá varanta je fajn, ale pokud s sebou člověk nevláčí anténu, tak nic nechytne ;(
maximum (15)|11.2.2004 12:19
[QUOTE="Nezmar"]Poradte jakou wifi kartu do A620 .Ma nekdo nejake zkusenosti s wifi v A620 ? Co rikate na D-link DCF-660 je za dobrou cenu nizka spotreba peknej soft .[/QUOTE]
Přesně tu si teď chci koupit. Problém je akorát v tom, že ASUS 620 není na compatibility-listu a nikde jí nemaj skladem, jenom na objednávku... co teď?
Nezmar_ce4you (15)|11.2.2004 22:35
Pošli prosím link na toho prodejce docela by mě to zajímalo . Jinak je ještě jedna možnost koupit klasickou CF wifinu a přidělat do ni konektor. Někde jsem o tom čet poslouží konektor ze starého mobilu , musí se přizpůsobit impedance na 50 ohmu , napájí se odpor a kondenzátor ,kupodivu to prej funguje . Akorát zásah do těchto zařízení je v rozporu z generálním povolením a takové zařízení se nesmí v ČR používat .
marel_ce4you (19)|11.2.2004 23:53
juknete este na tohle..:
http://194.228.220.120/default.asp?mtc=0&cls=stoitem&stiid=7453
asi to nebude nic moc, ale za tu cenu cca 1800 vcetne DPH..
Nezmar_ce4you (15)|15.2.2004 09:21
[QUOTE="marel"]juknete este na tohle..:
http://194.228.220.120/default.asp?mtc=0&cls=stoitem&stiid=7453
asi to nebude nic moc, ale za tu cenu cca 1800 vcetne DPH..[/QUOTE]
Ahoj tuhle katru znám. Objednával jsem ji asi před měsícem ,měl jsem ji týden půjčenou na testovaní a tak jsem ji trochu prubnul. Na mé A620 chodila bezvadně, je citlivá a chytala se na všechno co vlnilo . Ale nejdřív jsem si musel stáhnout nejnovější ovladače ty co byli na cd pro pocketPC 2003 nešli nainstalovat. S novýma ovladačema vše běhalo jak má .Pak ještě zbývalo sehnat nějaký soft na nastaveni kraty a vyhledáváni síti, na přiloženém cd sice byli ovladače s utilitou ale jenom na pocketPC 2002 .Tato karta má chipset prism3 takže jsem musel zapátrat na netu a najít neco co ho podporuje, osvěčil se pocketWarior a pocketWiNc ten je za poplatek ale zase je moc pěnkej. Tuto kartu vřele doporučuji za tu cenu nic lepšího neseženete a hlavně funguje na Asusu .