Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ukazatel stavu baterie na TyTn

JecminekMaselnik (464)|31.10.2006 20:39
používám aplikaci batti, kterou jsem před tím měl i na variu, a všiml jsem si, že "čárka" neubývá plynule tak, jako tomu bylo na variu, ale skáče po kusech. Tak jsem to začal trochu více sledovat a všiml si, že i vlastní ukazatel stavu baterie z wm5 v kontrol panelu ukazuje stav baterie v desítkách procent. Dělalo mi to jak na dopodí rom, tak i na cingularu. Máte podobnou zkušenost? Může to být elektronikou baterie, nebo romkama, co myslíte?
Zdenek Malinsky (9781)|31.10.2006 21:00
Ta plynulost jde trošku nastavit přímo v Batti, ale myslím, že hodnoty přebírá z defaltu, takže pokud to zařízení ukazuje takto, aplikace třetí strany s tím už mnoho neudělá. Ale myslím, že je to fuk, že 2-3% snad nehrají roli. Tím bych se vůbec netrápil.
JecminekMaselnik (464)|2.11.2006 09:32
já se tím trošku trápim:o), protože si celkem hlídá, kolik jaká aplikace za provozu žere a na variu to bylo pěkně průběžně vidět, tady to tak není. Můj dotaz směřoval k tomu, zda to vidí stejně i ostatní.
BTW v batti se dá nastavit četnost refreshí právě systémového stavu, ale tu mám nastavenou na 10s stejně, jako před tím na variu.