Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

wifi b/g na variu

andree182 (2)|31.10.2006 12:03
ahoj,

pred par tyzdnami som kupil vario (tmobile branding) ale narazil som na problem s wifi. Na zaciatku som sa mohol pripojit k jednemu nasmu b/g routeru, ale potom som skusil ten patch s podporou G sieti a uz mi to nejde (co je ale divne, tak napr. s notasom sa mi to spoji - a ten je a/b/g dokonca). Nema niekto par tipov, ako to dat do povodneho stavu? Skusal som vymazat ten supportedRateMaskG kluc, ale sa mi zda ze to nehelflo. Radsej by som mal povodne 11 MBit wifi funkcne vsade, ako 22/54 MBit niekde (co aj tak nevyuzije vario :( )

Pripadne nejake rady ako "zoptimalizovat" nastavenie b/g - vhodny softver, upravy registrov a pod. :)

A este jedna vec, je potrebne po kazdej zmene toho kluca softresetovat ten device? Sice to robim, ale keby to bolo zbytocne, rad by som to vedel :)
Zdenek Malinsky (9781)|31.10.2006 13:52
andree182 (2)|31.10.2006 14:04
yop, to som nasiel aj ja.. ale zaujimali by ma tie "default hodnoty".. teraz mam vymazany ten kluc ....MaskG a v ...Mask nastavene 1 -> ale stale sa to tvari akoze to chce ist na rate G.. Mozno len nieco robim zle, ale chcem si byt aspon isty, ze to nie je nastavenim v registroch...
Zdenek Malinsky (9781)|31.10.2006 14:16
Když si hraješ s registry je vždycky dobré před tím zazálohovat. V tvém případě možná bude rychlejší udělat HR a pak všechno znovu načisto nainstalovat, než laborovat, zkoušet.

Defautní hodnoty ti říct nemůžu. Varia nemajíce...