Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vario a game tuning

kronoss_ce4you (1)|31.10.2006 00:21
Cau, chystam si poridit MDA Vario (Qtec 9100) a soucasne sem docela paran, tak sem si rikal - jak si zprijemnit hrani na Variu? GAMEPAD! videl sem na http://palmare.idnes.cz/palmareport/palmareport060124.html a http://www.aximsite.com/boards/showpost.php?p=974308&postcount=1
dost zajimavej clanek o tom jak jeden typ zbastlil Bluetooth gamepad z ovladace k PS.
Tak sem se chtel zeptat zdali nevite jestli by se dalo udelat neco podobnyho? - Axim ma taky WindowsMobile ne? takze v tom by nemel byt problem, ted jen asi neni realny udelat propojeni pres usb - pac Vario nema USBhost ne? - tam smeruje dalsi otazka: co presne USBhost znamena? pac stejne potrebujes k tomu zarizeni (USB 1.1) nejaky ovladace nebo ne? Tohle mi pripadlo totiz jako nejidealnejsi reseni - pripojit to pres mini USBcko, nezralo by to tolik, pac bych ovladac samotnej napajel vlůastni baterkou jak to udelal i ten typek a nemusel zapinat Bluetooth kterej by zral baterku docela festovne . Tak zdali byste nekdo mel napad jak nejekonomicteji tento "vymysl" uskutecnit, budu rad za kazdej prispevek. dik.
Kája_oldd (759)|31.10.2006 15:07
No, nejprve jen poznámečku, pokud si chceš zapařit pořádně, tak ok, nebudu vymlouvat, že pda není moc na paření, ale zrovna Vario opravdu není moc vhodné na pařby:)
Jinak usb host umožňuje připojit mass storage (flashdisky, hadr, slyšel jsem i o cd-romce) ale zvládne třebas klávesnici, ano jak kterou, je to o ovladačích.
Jinak vario nemá usb host a nenapadá mě způsob jak jej přihodit.
sejra (115)|31.10.2006 16:42
Pokud si chces poradne zaparit, tak si:
1) nekupuj vario (slaboucky 200mhz procak ani po pretaktovani nic moc :-!)
2) nekupuj si PDA/MDA, kup si PSP...
To je vse.. Gamepad na PDA je kravina, klavesnice (BT, Irda) jsou..ale na hry je to zbytecnost.
tot muj nazor.