Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Vario jako síťová wifi karta?

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Nevím jestli to není blbost ale zajímalo by mě jestli by šlo MDA Vario použít jako síťovka Wifi. Bylo by připojeno k hlavnímu PC a pomocí wifi přes něj bych si připojil notebook o patro výš.
    Děkuji za odpovědi
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Přidám se k dotazu.
    otompotom asi chce z Varia udělat AP což si myslím nepůjde, ale v recenzi k TyTN bylo něco o programu který z něj udělá WiFi kartu. Něco ve stylu "Připojení Modemu" ale skrz WiFi.
    Nešlo by to nějak přenést na Vario?
    Nebo je to HW problém?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2003

Něco podobného jsem zkoušel na ipaqu. PDA připojit do wifi sítě a zároven navázat připojení k počítači přes bluetooth lan, na pda spustit proxy server a v prohlížeči na PC zadat adresu proxy (IP bluetooth adaptéru PDA).

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Myslíte toto?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Já myslí asi měco jiného.
    Cituji z recenze TyTN z mobilmanie
    Pro co nejlepší využití Wi-Fi modulu přibyla v programovém nastavení TyTNu nové položka Wireless Modem. Během připojení k počítači dokáže simulovat Wi-Fi kartu, takže můžete telefon použít v případě, kdy nemáte v počítači Wi-Fi adaptér. S počítačem se spojíte přes kabel, Bluetooth nebo IrDA.

Můj požadavek: spojím Vario s notebookem (který nemá WiFi kartu) Vario se spojí skrz WiFi s AP a na notebooku pojede net z toho AP.
    Původní dotaz byl (jestli jsem to správně pochopil) jak udělat z Varia AP. To asi nepůjde.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

přesně na tohle už jsem se tu jednou ptal a doteď jsem nedostal žádnou odpověď... taky by mi to zajímalo, v hardwaru snad problém není, takže bych to viděl na software. Pokud by mi někdo z majitelů HTC TyTN byl ochoten dumpnout romku a upnout jí někam na net + popsat přesný postup jak tuto možnost aktivovat (jakou aplikací), mohl bych se pokusit předělat to i na wizarda - přikládám program, stačí ho spustit na tytnovi, soubory z romky se nahrají na kartu

Podobná témata

1. MDA Vario WM6 a karta Karta Transcend miniSD 1 GB
    Od Alesh_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-03-2007, 13:24
  2. 2GB jako SD karta a USB Flash disk zároveň
    Od beecher v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 17-02-2006, 11:04
  3. Sitova karta u Jornady
    Od viktor99 v sekci Zařízení typu Handheld PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-11-2002, 08:07