Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vario jako síťová wifi karta?

otompotom (17)|29.10.2006 10:18
Nevím jestli to není blbost ale zajímalo by mě jestli by šlo MDA Vario použít jako síťovka Wifi. Bylo by připojeno k hlavnímu PC a pomocí wifi přes něj bych si připojil notebook o patro výš.
Děkuji za odpovědi:)
dehtak (56)|30.10.2006 20:48
Přidám se k dotazu.
otompotom asi chce z Varia udělat AP což si myslím nepůjde, ale v recenzi k TyTN bylo něco o programu který z něj udělá WiFi kartu. Něco ve stylu "Připojení Modemu" ale skrz WiFi.
Nešlo by to nějak přenést na Vario?
Nebo je to HW problém?
xmaster (47)|31.10.2006 11:06
Něco podobného jsem zkoušel na ipaqu. PDA připojit do wifi sítě a zároven navázat připojení k počítači přes bluetooth lan, na pda spustit proxy server a v prohlížeči na PC zadat adresu proxy (IP bluetooth adaptéru PDA).
Zdenek Malinsky (9781)|31.10.2006 13:49
Myslíte toto?
dehtak (56)|31.10.2006 14:14
Já myslí asi měco jiného.
Cituji z recenze TyTN z mobilmanie
Pro co nejlepší využití Wi-Fi modulu přibyla v programovém nastavení TyTNu nové položka Wireless Modem. Během připojení k počítači dokáže simulovat Wi-Fi kartu, takže můžete telefon použít v případě, kdy nemáte v počítači Wi-Fi adaptér. S počítačem se spojíte přes kabel, Bluetooth nebo IrDA.

Můj požadavek: spojím Vario s notebookem (který nemá WiFi kartu) Vario se spojí skrz WiFi s AP a na notebooku pojede net z toho AP.
Původní dotaz byl (jestli jsem to správně pochopil) jak udělat z Varia AP. To asi nepůjde.
Jimm98y (237)|31.10.2006 21:23
přesně na tohle už jsem se tu jednou ptal a doteď jsem nedostal žádnou odpověď... taky by mi to zajímalo, v hardwaru snad problém není, takže bych to viděl na software. Pokud by mi někdo z majitelů HTC TyTN byl ochoten dumpnout romku a upnout jí někam na net + popsat přesný postup jak tuto možnost aktivovat (jakou aplikací), mohl bych se pokusit předělat to i na wizarda - přikládám program, stačí ho spustit na tytnovi, soubory z romky se nahrají na kartu