Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

První seznámení s HTC Artemis (i video)

atomion (1159)|29.10.2006 07:24
Včera, na Pravidelném pražském srazu pořádaném serverem Ce4you, jsem měl tu čest poznat zařízení patřící určitě k ''lepší'' polovině. Pokud někdo nezná název Artemis tak je jinak přezdívaný HTC 3300 nebo MDA Compact III. Zařízení podrobené mému zkoumání bylo z nabídky T-Mobilu (pravděpodobně českého, protože běžel na české T-Mobilácké ROMce). To s největší pravděpodobností znamená...



Přečtěte si celý článek ;)
Jirpos (32)|29.10.2006 12:19
To je fakt síla.

V sekci OFF Topic máš odpověď. Zde je link - příspěvek z 29. říjen 2006 12:16.
atomion (1159)|29.10.2006 21:49
[QUOTE="Jirpos"]To je fakt síla.[/QUOTE]Jestli se ti první pohled nelíbí, tak je mi to líto, ale nic s tím neudělám :sarcastic:
atomion (1159)|30.10.2006 08:02
Mimochodem já kritiku snesu, takže pokud se Vám článek nelíbí, tak mi to klidně sdělte, buď tady, nebo v komentářích na WM4You ;)
Zdenek Malinsky (9781)|30.10.2006 09:56
Vždyť tam dával link. Máš tam vzkaz ve své diskuzi v off-topicu.
Jirpos (32)|30.10.2006 14:00
[QUOTE="atomion"]..já kritiku snesu, takže pokud se Vám článek nelíbí, tak mi to klidně sdělte, buď tady, nebo v komentářích na WM4You ... [/QUOTE]

Nechtěl jsem to psát zde do diskuze, protože sem to nepatří, ale když chceš.

Jinak je to přesná kopie toho co jsem Ti napsal v sekci OFF topic :"

"atomion" běž už s těma Tvejma odkazama na ten Tvůj server do PRDELE.

Musíš zde vytvářet diskuze a v nich neustále dávat odkazy na ten Svůj server ?

Ta Tvoje rádoby dnešní recenze na ARTEMIS ( na Tvém serveru ) to je fakt počteníčko. Slovo "pravděpodobně", "zřejmě" nebo neměl jsem možnost vyzkoušet GPS z nedostatku signálu to je fakt síla.

A to nemluvím o tom Tvém podpisu. To v něm musíš mít tolik odkazů na ten Tvůj server :?: :?:

:!: Ty tento server Svýma příspěvkama časem zcela zahubíš.:!:
osch (1330)|30.10.2006 14:52
to Jirpos: čti prosím
atomion (1159)|30.10.2006 15:13
V OffTopic jsem to četl, ale věcné jsou pouze ty dva řádky :sarcastic: "Pravděpodobně" a "zřejmě" jsem možná vícekrát použil, ale pokud se ti to nelíbí, tak už nic ode mě číst nemusíš.
Nebo tě snad někdo nutí? Klidně si "pár dní" počkej než to bude jinde! (jak kdy) :?
Kája_oldd (759)|30.10.2006 16:15
Nechci mít nic proti, cením si snahy vybudovat server o pda, něco vytvořit, ale ruku na srdce, pár věcí není úplně košér.
Tak jmenovitě: Když tu dáváte odkazy na svůj server, určitě by se přinejmenším hodilo napsat, že odkaz vede na váš server, nikde to tu nevidím (tuším že tomu bylo i dříve), jen že mám sem kliknout abych něco viděl. To není 2x fér.
Teď konkrétně k článku. Snaha je, i video je tam hezky přidané, ale nicméně článek je poměrně zbytečný dík takřka nulové informační hodnotě.
Stačí se podívat na první náhled na idnes nebo na slovenské mobilmanii je už i recenze a oproti tomu nepřinášíte bohužel nic nového, ani výraznější zkušenosti. Nenavážím se, ale možná byste pár změn přeci jen měli udělat;)
atomion (1159)|30.10.2006 16:19
4Kája: Mnohokrát děkuji za první hodnocení k věci! :yes:
Jirpos (32)|30.10.2006 16:21
[QUOTE="atomion"]V OffTopic jsem to četl, ale věcné jsou pouze ty dva řádky :sarcastic: "Pravděpodobně" a "zřejmě" jsem možná vícekrát použil, ale pokud se ti to nelíbí, tak už nic ode mě číst nemusíš.
Nebo tě snad někdo nutí? Klidně si "pár dní" počkej než to bude jinde! (jak kdy) :? [/QUOTE]

Nikdo mne nenutí číst Tvé recenze to máš pravdu, ale nechápu proč dáváš do zdejší diskuzích neustále nové a nové linky na svůj server.

To je jakoby u prodejce automobilů "BMW" pořád otravoval dealer aut značky "DACIE" a snažil se, aby v jejich salónu kde prodávají jen auta značky "BMW" prodávali i auta značky "DACIE". Oni se mu snaží vysvětlit, že to nejde, ale on tam chodí každý den a pořád je otravuje.


A že máš podpis na 7 řádků a 3 jsou odkazem na Tvé stránky Ti připadá normální :?: :?:



Jinak by se toto vše mělo řešit v OFFF topic. A né zde.
atomion (1159)|30.10.2006 16:28
Pochop koněčně, že jsou zde na ce4you lidé, kteří si ten článek i rádi přečetli :)) A jak se o něm jinak dozvědí?

KONEC! Tahle diskuse je k HTC Artemis a článku o tomto Pocket PC!
PatrikL (383)|30.10.2006 16:28
Tá "reklama" štve už aj mňa, ale čo už, my s tým nič nenarobíme.
K téme - keďže sa na SK trhu nebude predávať alebo bude príliš drahé, tak pre mňa to je len ďalšie zariadenie na ktoré sa akurát tak budem pozerať
Karm (365)|31.10.2006 21:20
No jako první pohled by se to dalo,jen pojem "Globální navigační systém" bych označil za ne-příliš šťastný ;)