Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Záloha oblíbených bodů a domů a přenesení z jedné mapy do jiné v TomTom One

Ice (11)|28.10.2006 01:28
Lze zálohovat ( jak a čím ) moje oblíbené body které jsem si přidal a pak je i přenést do jiné mapy? nechce se mi to vše zadavat znovu je tam těch bodu fakt hodně. Popř zkombinovat více těchto souborů z více map dohromady. Používám TomTom One. dík za pmoc a info.
kamen_ce4you (2)|30.10.2006 08:41
[QUOTE="Ice"]Lze zálohovat ( jak a čím ) moje oblíbené body které jsem si přidal a pak je i přenést do jiné mapy? nechce se mi to vše zadavat znovu je tam těch bodu fakt hodně. Popř zkombinovat více těchto souborů z více map dohromady. Používám TomTom One. dík za pmoc a info.[/QUOTE]


Myslím,že nejsnadnější způsob je zkopírovat soubor mapsettings.cfg z púvodní mapy do nové. V tomtom mobile 5 to tak funguje.

kamen
Ice (11)|30.10.2006 09:07
[QUOTE="kamen"][QUOTE="Ice"]Lze zálohovat ( jak a čím ) moje oblíbené body které jsem si přidal a pak je i přenést do jiné mapy? nechce se mi to vše zadavat znovu je tam těch bodu fakt hodně. Popř zkombinovat více těchto souborů z více map dohromady. Používám TomTom One. dík za pmoc a info.[/QUOTE]


Myslím,že nejsnadnější způsob je zkopírovat soubor mapsettings.cfg z púvodní mapy do nové. V tomtom mobile 5 to tak funguje.

kamen[/QUOTE]

ano to funguje to jsem už zkoušel. ale jak dostanu dva takové soubory do jednouho abych to mohl editovat a přidávat a vyhazoat. nerad bych to opisovatl přímo v tomtomu ručně.