Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Záloha oblíbených bodů a domů a přenesení z jedné mapy do jiné v TomTom One

Ice Ice je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Lze zálohovat ( jak a čím ) moje oblíbené body které jsem si přidal a pak je i přenést do jiné mapy? nechce se mi to vše zadavat znovu je tam těch bodu fakt hodně. Popř zkombinovat více těchto souborů z více map dohromady. Používám TomTom One. dík za pmoc a info.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Ice
    Lze zálohovat ( jak a čím ) moje oblíbené body které jsem si přidal a pak je i přenést do jiné mapy? nechce se mi to vše zadavat znovu je tam těch bodu fakt hodně. Popř zkombinovat více těchto souborů z více map dohromady. Používám TomTom One. dík za pmoc a info.

Myslím,že nejsnadnější způsob je zkopírovat soubor mapsettings.cfg z púvodní mapy do nové. V tomtom mobile 5 to tak funguje.

kamen

Ice Ice je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od kamen
    Citace Původně odesláno od Ice

Myslím,že nejsnadnější způsob je zkopírovat soubor mapsettings.cfg z púvodní mapy do nové. V tomtom mobile 5 to tak funguje.

kamen
    ano to funguje to jsem už zkoušel. ale jak dostanu dva takové soubory do jednouho abych to mohl editovat a přidávat a vyhazoat. nerad bych to opisovatl přímo v tomtomu ručně.

Podobná témata

1. Přidání bodu zájmu do mapy
    Od Martin Pospíšil v sekci TomTom
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-12-2007, 09:40
  2. zaloha oblibenych
    Od mistreja v sekci TomTom
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-06-2007, 20:30
  3. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 06-11-2006, 09:26