Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 65 z 66 PrvníPrvní ... 155563646566 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 961 až 975 z 983

Téma: HP IPAQ rw6815 - zkušenosti, tipy a triky...

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

viktore díky.........
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Chcel by som sa opytat: Na mojom iPAQu mi cez noc stiahne 40% baterky- na HTC S710 iba 10% Programy mi na pozadi nebezia ziadne a ani sa nevytvaraju ziadne zalohy.Baterka ma uz sice 2 roky ale problem s tou vydrzou bol stale. Pomohla by nova ROM?

Edit: Tak som si tam nahral new ROM s win 6.1 ktora sa spomina na predchazdajucej strane a vyrazne sa to zlepsilo- aj PDA je ovela rychlejsie a doteraz sa cudujem jak je mozne ze som vydrzal az do teraz na tej "suprovej" oficialnej ROM-ke

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

zdravim taky jsem zkousel rom od nhocbanme a hned druhy den jsem prehraval zpet wm 5.pristroj se v aplikacich kousal a zamrzal a ve finale jsem zjistil ze s neoriginalni nabijeckou ho nelze nabijet jelikoz tam chybi karta s moznosti usb nabijeni.
    take jsem doufal ze nekdo nejak vyresil wifi aby fungovala a to se nestalo.wifi mi proste nejde zapnout.s wm 5 sla jen nekdy.
    taky byl problem s sms nemohl jsem je vubec otevrit pro psani nove.
    jedine pozitivni ze fungovalo mp3 zvoneni i na dorucene sms.
    ted jeste zkousim tu druhou rom.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

zdravim mohl by mi někdo s kvalitně zkalibrovanym displejem poslat hodnotu z registru HKLM/Hardware/devicemap/touch/calibration data? diky moc

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Zdarec, mám problém, nejde mi spojit s PC..Když pustím kontrolu chyb, tak mi to ukáže že to nemůže naít adresu zařízení TCP/IP..Zkoušel jsem postupovat podle všech různých návodů na stránkách Microsoftu, tak v ActvieSync pomoci:P Nic nepomohlo, nevíte v čem by mohla být moucha? Prosím prosím

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

taky mi to neslo.odinstaloval jsem active sync jak z telefonu tak z pc a nainstaloval vse znovu.do telefonu pres kartu.pak uz vse chodilo.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Hele ale to by mě zajímalo jak si odinstaloval activesync ze zařízení chlape..To se mě eště nepovedlo Mohl bys mi dát nějaký návod a popř adresu kde stáhnu další? Jako na PC activesync pracuje skvěle,ptž paralelně sem si koupil eště stroj od HTC a na tenhle to reaguje Tzn že v PC cyba není

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Tady je mrtvo...
    To palikx - chci se zeptat, jak dopadly testy té druhé ROM? Vypadá to, že rw6818 míří do propadliště dějin... Jinak jak tu někdo psal, že mu odpadl kryt infra zozhraní - už ho mám taky pryč, ovšem způsobil to univerzální držák PDA :sarcastic: Ale jinak ho chválím, přežil pád do potoka, baterie vyjmuta ca po 3 vteřinách...
    Jo a zkoušel jste někdo Skype? Velice mě zklamal, vypadávají celá slova, přes WiFi i po kabelu... no vyšla nějaká nová beta, tak to ještě zkusím....

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

na RW6815, 6818, 6828 existuje už i ROM s Windows Mobile 6.5.

http://www.mediafire.com/ariey

vyzkoušeno - funguje.

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Díky za tip, asi vyzkouším tu ARIEY IPAQ WM6.5 SPECIAL EDITION, jen mám SDmini Kingmax, takže buďto koupím něco na pokusy, nebo risknu kabel.

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Tak zatím rozporuplné pocity. ARIEY IPAQ WM6.5 SPECIAL EDITION zatím největší problémy - nehlásí se na USB, tj nejde ActivSync (ve Vistách v centru mobilnívh zařízení, na XP OK), nezná kontakty ze SIM karty, ani neuloží nový, takže pouze vyťukávat čísla (prý stejné chování i v 6.1, údajně lze kontakty importovat), při použití fotoaparátu vytuhne, i s nainstalovaným patchem. Pozitivní je, že WiFi i Bluetoth se nakonektovaly, zdají se OK. To je jen první nástřel, uvidíme jak to dopadne...

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Foťák nefunguje ani mě.
    Kontakty jsem natáhl zpět z pomocí activesync z outlooku, takže jsem neřežil jestli jsou na SIM kartě či nikoliv. Jinak spokojenost...

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Dobrý den mám dotaz ohledne LCD dipleje, po nehode ho mám prasklý :-( nevíte kde by se dal sehnat nový (kromě hp stranek kde ho nemohu dohledat)
    popřípadě nemáte někdo nefunkční pda s dobrým displejem? dekuji za pomoc uz jsem zoufalý :-)

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Zkus tohle
    http://www.aukro.cz/item793927707_hp_ipaq_68xx_serie_novy_dotek_vrstva .html
    a pak nezapomeň dát vědět, jak to dopadlo :-)

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Strana 65 z 66 PrvníPrvní ... 155563646566 PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 21:49
  2. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 18:27
  3. HTC TyTN - tipy, triky a zkušenosti
    Od matrad v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 103
    Poslední příspěvek: 10-09-2008, 16:11
  4. FS T830 - tipy, triky a zkušenosti
    Od john_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 26-06-2008, 12:54