Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 56 z 66 PrvníPrvní ... 6465455565758 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 826 až 840 z 983

Téma: HP IPAQ rw6815 - zkušenosti, tipy a triky...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

zapnute gprs jakoze jsi stale online? ... to mi po 1 dni klekne kazde zarizeni, ktere jsem kdy dostal do ruky ...
    pokud jsi to tedy tak myslel...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

zdravím..nevíte někdo o nějaké externí klávesnici(nejlíp přes bluetooth):P nejlíp kdyby doporučil někdo,kdo používá díky moc za všechny rady:$:

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od nofxsak
    zdravim chtel bych se zeptat jestli tady uz nekdo zkousel 4gb miniSDHC kartu? (pripadne jakou znacku - uvazuju o kingstonu class 6)
    nebrat!! já si tu kartu koupil a byly s ní problémy ... soubory byly vidět ... teda až po těch SDHC ovladačích (WM5) ale stejně to nešlo použít - přehrávat. tak sem si koupil bláhově čtečku ... dal kartu do ní, naformátoval obecně chválenou utilitkou od hp a přestala fungovat uplně .. takže karta rozhodně nic moc a ani se nevyplati class 6...

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

mě vydrží až 4 dny při běžnym používání ... napíšu tak max 4 smsky za den, něco občas nahraju nebo vyfotim atd.

To mi teď připomnělo jinou věc ... nevíte jak vlastně nastavit wifi ? já prostě se připojim a pak nevim jak tu wifi nastavit abych moh surfovat (WM5 EN)

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

nie GPRS nemam zapnute cely den. obcas pozriem web ale skor volam a sms ale aj keby pochybujem o tom ze by to vydrzalo dlhsie ako den. schvalne 22:30 bateria 33% nastavenia gprs som pre istotu zrusil...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

jedi a to sis koupil primo tuto kingston 4gb sdhc class 6?

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od nofxsak
    jedi a to sis koupil primo tuto kingston 4gb sdhc class 6?
    jo přímo tu...

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

hele lidi poradíte mě někdo s tou klávesnicí??

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

mozna by ti pomohlo nahrat ovladace BT od widcommu, ale nekteri lide psali ze jim potom nejelo BT vubec (sam jsem to nezkousel)

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Nevite prosim nekdo, jak vypnout pripojovani k GPRS? Kdyz otevru stranku v mobile exploreru, ve ktere chybi nejaky obrazky, tak se pda snazi pripojit k o2 a zbyly veci pres gprs dostahovat, parkrat se mi stalo, ze se to zaplo aniz bych si toho vsiml a pak protekly zbytecne data. Kdyz jsem vymazal konfiguraci gprs, tak se to stejne pripoji a stahuje. Snad nekdo poradi, diky.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

to nofxak: nevíš náhodou kde bych ty ovladače mohl sehnat prosím??

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

tak som tu po dvoch dnoch testovania.ako som pisal v nedelu vecer 23:00 bat. 33%. pondelok rano 10:00 - 20% neviem kam sa stratila ta kapacita behom noci 11:00 . nabity na 100% cez den prijate len 2sms a vecer 60%kapacity! - utorok rano uz v praci 2 kratke tel a par sms a o 12:00 uz nabijane znova, potom este x hovorov cca 15 min,2 hodky mimo signalu a telefon vecer kapacita 30%. tak fakt neviem ako dosiahnut aspon 2 dni vydrze, kedze utorok bol z tych slabsich dni na telefonovanie )

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Lidi, já se z toho pose*u. Jak jsem psal, že mi baterka mizí před očima, tak jsem si koupil novou... Té staré jsem dal ještě jednu šanci - v úterý kolem 10:00 jsem ji dobil do plna. Dnes, po 48 hodinách jsem na 65% baterky. Vypnuté WiFi, GPRS, modrý zub. Stále zaplé GSM. Od úterka jsem měl 20 hovorů, z toho 4 delší jak 5 minut, ostatní cca do 2 minut. Přijatých 6 SMS zpráv, odeslaných 3. (jsem doma na netu :-), takže jsem to teď moc nepoužíval)
    Před touto poslední šancí jsem měl baterku v pryč za odpoledne a noc... Takto na prd to bylo asi týden - zkoušel jsem nabíjet přes USB v PC, i 220V stále se stejným výsledkem. Teď je to zase v pohodě...
    Takže fakt nevím, kde je zakopaný pes. Asi se ta stará baterka lekla její nové konkurence :-)

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

presne toto iste sa stalo aj mne...
    akurat, ze len raz a dost

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Máte problémy s výdrží baterie?
    Kód:
    http://www.aukro.cz/item349981320_baterie_2200mah_prohp_ipaq_rw6815_6818_6828_.html
    Já je měl taky

Strana 56 z 66 PrvníPrvní ... 6465455565758 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 21:49
  2. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 18:27
  3. HTC TyTN - tipy, triky a zkušenosti
    Od matrad v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 103
    Poslední příspěvek: 10-09-2008, 16:11
  4. FS T830 - tipy, triky a zkušenosti
    Od john_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 26-06-2008, 12:54