Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 66 PrvníPrvní ... 9101112132161 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 983

Téma: HP IPAQ rw6815 - zkušenosti, tipy a triky...

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od pekro
    Do pondělka 20.11. bych měl dostat CD lokalizace "aktivační klíče" pro lokalizace rw6815 které jsme od nich nakoupily.

NAUČ SE ČESKY:!: :no:

No kdybys tady nemachroval na lidi o pár stránek dál vykašlal bych se na to
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Copak nevis, ze Pekro je rodu zenskeho?

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Dobry vecer, stal sem se majitelem tohodle zarizenicka a mel bych dva dotazy se kterymi mi snad muzete pomoci.

1. mam v nem Vodafone kartu a po softresetu se mi po zkonceni volani vzdy na nejakou dobu prestane zobrazovat cena za hovor a zustatek uctu. Pak to zase zacne a nevim na cem to zavisi?

2. Obcas mi i behem nebo tesne po dokonceni prace zhasne display do pohotovostniho rezimu aniz by cekal na ty 2 minuty na ktere to mam nastaveno. Proste ho zapnu, nic nedelam a za par vterin se vypne - zapnu a drzi???? Cim by to mohlo byt? Je to vada zarizeni? nebo to muze zpusobit nejakej software?

Jsem v podobnejch zarizenich novacek, tak mi prosim odpustte pokud se ptam blbe

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od Asahi
    A sakra Mohl bys to trosku rozvest, co vsechno se ti zacalo prasit? Abych vedel co mam cekat )
    Hmm, to kdybych věděl. Po instalaci "velké" lokalizace a restartu se mi display změnil ve změť barevných šmouh, mezi nimiž pouze sem tam zbývalo něco smysluplného. Celej systém byl děsně zpomalenej, ale naštěstí se mi povedlo lokalizaci odinstalovat a zachránit se tak před HR. Poté jsem nainstaloval "malou" lokalizaci, pouze českou klávesnici a to už bylo bez problémů. Zpomalení registruju jen při otevírání menu výběru klávesnice - dřív se to okénko objevovalo mnohem rychleji.

Netvrdím ale, že ta lokalizace nutně musí být špatná, na pda jsem toho už měl hodně nandaného, při instalaci na "čisté" pda to zlobit nemusí.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

palacinka, pekro: Rypi se ptal i na toto: Predstavoval jsem si, ze bych propojil HP pomoci mini USB s GPS modulem a obe zarizeni by pak zaroven byly napajeny z cigaretove zasuvky. Existuje neco podobneho? Pri delsi ceste a pouzivani GPS se asi relativne rychle obe vybiji?!

Mám objednaný tento aktivní držák. Rozumím tomu dobře, že když si dokoupím ještě tuhle rozdvojku, budu moci napájet zároveň pda i gps? Má někdo s tou rozdvojkou zkušenosti, jestli je bezproblémová?

A ještě dotaz na gps. Nalákala mě recenze na iGo, ale tohle mě dost odrazuje: Ta expedice na SD kartách se mně osobně vůbec nelíbí. Program je vázaný na ID karty, tzn. když si ho přehrajete na jinou (větší) kartu máte smůlu a iGo se odmítne spustit.
    Existují jiné mapy s obdobně kvalitním pokrytím, ale s možností překopírovat je na jinou kartu? Přece karty nebudu neustále přehazovat...)

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Pozdravujem pani. Chcem sa opytat na FM radio či ho ma alebo nie.
    Dakujem

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

rw6815 FM radio nema. FM radio ma rw6828 a rw6818

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Pro: ludan2
    Pro to aby jsi mně upozornil, že jsem v příspěvku napsal hrubku si se nemusel registrovat na CE4YOU. Takových překlepů a hrubek tu na foru je víc. Budeš mít hodně práce.
    Všech kterých se dotklo tvrdé Y se omlouvám. a pardon.
    Myslím, že jsem tu zodpověděl již hodně dotazů tak sory, že jsem si rejpnul na dotaz typu „má to vibrační vyzvánění?“ Nechtěl jsem na nikoho machrovat, ale když si tady přečteš pár příspěvků zjistíš, že nikoho nebaví odpovídat každý týden na ty samé otázky.
    Existuje prohlížeč PDF pro PocketPC? Dá s PDA připojit na ICQ? Je Word a Excel součástí zařízení nebo ho musím dokoupit?... A proto se předpokládá, že tu položíš otázku na věc, se kterou si nevíš rady a nikde nemůžeš najít odpověď

Pro: Carpenter
    REalacinka, pekro: Rypi se ptal i na toto: Predstavoval...
    Však sem na to odpověděl:!: Prostě rw6815 s USB GPS nespojíš.
    To, že se může dobíjet v autě více zařízení pomocí rozdvojky, roztrojky autozapalovače snad většina řidičů zná.

Ten aktivní držák vypadá pěkně škoda že nemá už i mikrofon a 3,5 audio výstup. Možná napíši Ježíškovi

Pro: ondrej4
    Ne, FM radio není aktivní.
    Existují tři modely
    Rw6815 (Wifi)
    Rw6818 (FM radio)
    Rw6828 (Wifi a FM radio)
    Unas a v EU se oficiálně prodává jen rw6815

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

"family models
    HP iPAQ rw6828 Multimedia Messenger All Models
    HP iPAQ rw6818 Multimedia Messenger All Models "

Buď na rw6815 zapomněli, nebo se ho to netýká...)

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Verze te "nove" rom je 1.01.03 (1 Nov 06), ja mam z vyroby 1.10.04, ta bude asi novejsi,ne?

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

V konfiguraci bezdrátové sítě nelze vypnout zabezpečení 802.1x, netušíte co s tím?

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Může mi někdo pls poradit, jak nastavit BT? Podaří se mi vytvořit "partnership", ale data můžu jen přijímat. Jak např. odesílat soubory? Jak nastavit ty COM porty? Díky.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Já mám s bluetooth opačný problém. "Partnership" není problém, ale zase nemůžu od kolegy žádné soubory přijímat. A to ani z jeho mobilu ani z jeho stolního PC. Odesíllání souborů funguje bez problémů, bluetooth navigace je též v pohodě.
    Hrabal jsem se v nastavení a všechny potřebné porty jsem snad nastavil.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od Carpenter
    Je tu update na rw68xx
    http://h18007.www1.hp.c...
    "family models
    HP iPAQ rw6828 Multimedia Messenger All Models
    ...
    potvrzeno, pro model rw6815 tento FW není určen

Strana 11 z 66 PrvníPrvní ... 9101112132161 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 22:49
  2. TE-N3 - obecné zkušenosti, tipy a triky...
    Od Standa99_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-10-2008, 19:27
  3. HTC TyTN - tipy, triky a zkušenosti
    Od matrad v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 103
    Poslední příspěvek: 10-09-2008, 17:11
  4. FS T830 - tipy, triky a zkušenosti
    Od john_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 26-06-2008, 13:54