Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WisBar advance

ok2shi (98)|6.1.2004 14:54
Nainstaloval jsem si novou verzi tohoto programu, ale nyní se nedostanu na nastavení (Settings) .Tato položka z menu v liště úplně zmizela. Pokud program zcela odinstaluji a zpět nainstaluji, objeví se stejný vzhled lišty jak před vymazáním, ale "Settings" opět chybí. Totéž se mi stalo u předchocí verze, kterou jsem po opětovném odinstalování tohoto programu nainstaloval. Opět - "settings" chybí. Jinak vše funguje. V čem je chyba?
Díky za radu.
Ivo
zipiik (206)|6.1.2004 18:40
spustte si aplikaci \Program Files\WisBar Advance\wisSettings.exe a na zalozce Menu zaskrtnete Settings...
r.h (85)|7.1.2004 09:50
Tak to mě přestalo u této nové verze fungovat ovládání reproduktoru. Mute funguje, ale hlasitost nejde ovládat.
zipiik (206)|7.1.2004 12:04
jaky mate OS? me pod WM2k3 na ipaqu 3870 ovladani hlasitosti funguje.
TomK_ce4you (41)|7.1.2004 14:52
[QUOTE="r.h"]Tak to mě přestalo u této nové verze fungovat ovládání reproduktoru. Mute funguje, ale hlasitost nejde ovládat.[/QUOTE]
Zkontrolujte si, zda máte v Settings/Items - Volume nastaveno na Tap akci Volume. Možná tam teď máte Mute Toggle.
r.h (85)|7.1.2004 22:01
Pauluss napsal:
WisBar Advance je skutečně vynikající sw, ale i jemu se zřejmě chybička vloudila. Nahrál jsem si poslední v1.2.1. ARM i XSCALE (mám FS Loox 610BT) a tapnutí na ikonku volume mi namísto nastavení hlasitosti vyloudí neúprosně start menu. Zkoušel jsem nastavit i jiné odezvy na toto tlačítko, to funguje to bezvadně. Má někdo stejný problém? Zatím pomohlo jenom přeinstalování zpět na v1.0.0.14

Já mám iPAQ 3970 a dělá mi přesně to samé. Když přidám před ikonku "Volume" ikonku "Connected", tak ta taky normálně funguje. Ale je zajímavé, že když přidržím Stylus na ikonce Volume, tak se Mute taky provede.
Milan Švec (938)|15.1.2004 10:18
Nová verze WisBar Advance 1.2.2.1 ze 13.1.2004 je ke stažení jako Executables pro Windows Mobile 2003 Users (187KB). Přeinstalace předchozí verze bez potíží.
r.h (85)|15.1.2004 17:57
Tak jsem si nainstaloval tuto novou verzi WisBar Advance 1.2.2.1 a problém pořád přetrvává. Ovládání reproduktoru stále nefunguje (WM2003+iPAQ 3970).
r.h (85)|15.1.2004 22:17
Tak jsem se konečně k tomu dopracoval. Reproduktor už jde ovládat.
Je to všechno pouze otázka nastavení.
windmaster (307)|16.1.2004 17:48
[QUOTE="r.h"]Tak jsem se konečně k tomu dopracoval. Reproduktor už jde ovládat.
Je to všechno pouze otázka nastavení.[/QUOTE]

Tak to by mě velice zajímalo jak. Vyzkoušel jsem všechno možné a nakonec jsem kvůli téhle prkotině zvolil hard reset (nebylo to tak hrozné, protože zpravidla před každou novou instalací zálohuji). Po nové instalaci už je všechno v pořádku.
r.h (85)|16.1.2004 21:43
Myslím si, že Hard Reset nebyl nutný, ale znám to.....
Tak že: Settings/Items nastavení Volume, zaškrtnuté obě položky, zaškrtnuto Execute, nastaveno Tap a vybraná položka Volume.
windmaster (307)|17.1.2004 16:49
Tak to jsem samozřejmě udělal, ale můj problém to neřešilo. Jak už jsem se zmiňoval na na jiné stránce tohoto fóra, týkající se rovněž WisBaru, tap na Volume vyvolalo vždy Start Menu. Ovšem pokud jsem do položky Execute
zadal cokoliv jiného než Volume, tak byla odezva správná.
Myslel jsem, že "pohrání s nastavením" se týkalo změny v registrech.
Díky
gm_ce4you (176)|26.2.2004 06:49
Je možné u WisBaru konfihurovat tlačítka v liště pro různé funkce?
Milan Švec (938)|26.2.2004 08:21
Čtyři možnosti poskytují tlačítka Custom Button 1 a 2.
V "Menu"/"Settings"/"Items":
V horní volbě (kde je obvykle "Start Menu") vybrat "Custom Button 1" (nebo ...2). Zaškrtnout "The item is visible" (nezapomenout!). Dole zaškrtnout "Execute" a vedle vybrat "Tap" nebo "Hold" (dvě možnosti různých akcí vč. jejich pohodlného přepínání u jednoho tlačítka!!!).
Klik na "..." a ve složce "Program Files" nebo "Windows" si můžu vybrat, co chci (tím "Custom Button 1/2" na "Tap" nebo "Hold" spouštět).
Např. třeba kalkulačku.
Klik na "Windows". Dole se nabídnou soubory k výběru. Klik na "calk.exe". V horním řádku bude "\Windows\calk.exe". "OK", "Apply". Podle chuti upravit pořadí talčítek na horním řádku v "Order", "OK" a je to.
David_ce4you (199)|26.2.2004 11:50
Nemáte někdo WisBar v češtině? Tzn. nevlastníte přeložený soubor Language.ini?
Milan Švec (938)|26.2.2004 23:02
Úprava pro češtinu je tady.
Milan Švec (938)|28.2.2004 12:21
[QUOTE="gm"]Je možné u WisBaru konfihurovat tlačítka v liště pro různé funkce?[/QUOTE]
Ještě doplnění. Všechna tlačítka, která umožňují v "Items" nastavení při zaškrtnutém "Vykonat"/"Execute" se můžou nakonfigurovat na dvě libovolné funkce (činnosti, programy). Stačí vpravo dole kliknout na "..." (stejně jako už dříve uvedeno u "Vlastních"/"Custom" tlačítek) a zadat si třeba z "\Windows\Start Menu", cokoliv mě zajímá víc než to, co tam bylo původně.
Nebude-li vám překážet jiná činnost než předtím u stejného tlačítka, fantazii se meze nekladou.
Dík za dotaz, zase jsem si zjednodušil horní lištu.