Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Instalace .cab souborů

zdenpok (207)|26.10.2006 18:53
Ahoj, mám asi celkem lamerskou otázku, bohužel tlačítko hledat nepomohlo. Jak nainstaluju cab soubory na kartu? Na smartphonu jsem byl dotázán, kam chci instalaci provést. Když instaluji .exe soubory, tak se mě to zeptá, kam instalaci provést, u cabu ne. Zároveň se chci zeptat, zda existuje program, který převede exe soubory na cab? Mám MDAc, WM 2003.
osch (1330)|26.10.2006 19:02
Zdenek Malinsky (9781)|26.10.2006 19:17
1. Jak instalovat na PDA aplikace?

2. CAB si můžeš stahovat buď ze stánek výrobce softu nebo zde na webu - musíš "přepnout" do mobilní verze pro PDA (místo www.ce4you... je mobile.ce4you...)

3. Výroba - např. začneš instalovat soft přes AS, ale instalaci přerušíš a CAB najdeš v PC (myslím složka Microsoft/Active Sync, ale vyhledavač snad používat umíš, ne?).
zdenpok (207)|26.10.2006 19:33
1, v podstatě si mi odpověděl jako osch, jen trošku delším článkem.
2, kde seženu cab soubory vím, v tom problém není
3, právě, že mám problém s instalací exe souborů, nejspíš tím, že ,mám SP1, na SP2 se chystám, ale zatím nějak nemám čas. Drtivá většina exe souborů mi píše něco o tom, že mi chybí Activesync.
Každopádně dík, kdyby někdo věděl, jestli jdou exe soubory převést jinak, budu rád za každou radu.
JecminekMaselnik (464)|26.10.2006 19:39
no a mas na PC nainstalovany activesync? Protoze jestli ne, tak na instalace z PC v klidu zapomen.
Navic muzes i narazit na programky, jako je treba plamp, ktere jsou "exace" spustitelne pouze v pocket PC, ale na PC hlasi logicky chybu. Neinstaluji se tedy z cabu.
zdenpok (207)|26.10.2006 19:43
Pochopitelně mám Active sync, potřebuji synchronizovat denně, ale je tam něco špatně s těma exe souborama, můj soukromej názor je starší Activesync, novější nenainstaluju bez SP2, o tom jsem už psal. Pokud potřebuju instalovat exe soubor, instaluju ho v práci a je to bez problémů, ale přeci jenom doma je doma a je na to víc času:))
JecminekMaselnik (464)|27.10.2006 08:12
tak to jsem tedy skutečně nepochopil, že absence SP2 na WXP implikuje starou verzi AS. Pokud máš dobrý důvod nemít SP2 a bez něj novější AS nejde nainstalovat, není toho asi moc k vymýšlení.